San-Klim Biuro Projektowe Usługi Mariusz Ciapała

Nowy sącz

Opinie o San-Klim Biuro Projektowe Usługi Mariusz Ciapała

Pawel

niestety nie mogę polecić współpracy z tą firmą. Opóźnienia realizacji zleceń kilkumiesięczne !

yoyo

heh i znowu szukają asystenta projektanta :) ale nie ma się czemu dziwić- rotacja w firmie jest bardzo duża, dziś masz pracę, jutro już nie :/ zwłaszcza jak zatrudniani są stażyści

Były

Ja również nie polecam - stawka głodowa,niema sprzętu uczciwego do pracy , szkoda tracić czas i się denerwować,lepiej poszukać coś lepszego.

gosć

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o San-Klim Biuro Projektowe Usługi Mariusz Ciapała - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie San-Klim Biuro Projektowe Usługi Mariusz Ciapała