Opinie o Biuro Projektowe Mariusz Ciapała w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biuro Projektowe Mariusz Ciapała. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Projektowe Mariusz Ciapała o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Projektowe Mariusz Ciapała w Nowy Sącz

Jeszcze a propos tego asystenta projektanta instalacji sanitarnych. To ma być praca pod nadzorem doświadczonego projektanta branży sanitarnej, co mnie wyjątkowo interesuje, łaknę wiedzy po prostu. Może napiszecie, jaki jest ten projektant, który ma przejąć kandydata z naboru 29.02? Broń Boże, nie chcę plotek, tylko stwierdzenia, czy warto pracować z tą osobą. No bo tutaj różnie piszecie...

Natalia Nowy wpis

Chcę wysłać aplikację na stanowisko asystent projektanta instalacji sanitarnych, ale te dramatyczne ostrzeżenia tutaj... Co tam się u Was dzieje? W ofercie jest mowa o gronie młodych i ambitnych osób, nie wygląda to groźnie. Coś z szefostwem?

Róża Nowy wpis
@Natalia

Spokojnie możesz aplikować, atmosfera super :)

Anonimowy Nowy wpis
@Natalia

Szczerze Ci powiem...szkoda twoich nerwów i zdrowia (psychicznego i zwykłego bo w zimie za bardzo tego biura nie ogrzewają).

Bubu

Dobrze wspominam prace w biurze, dała mi potrzebne doświadczenie. Spotkałam fajnych ludzi

Wanda
@Bubu

Czyli z każdym można się było dogadać? A pracowałaś na umowie o pracę? Szefostwo jakoś dbało o docenianie pracowników?

Bezbek
@Bubu

Dajcie spokój z tymi komentarzami, omijać szerokim łukiem.

Plejsik

Przestańcie dodawać te fejkowe pozytywne komentarze. OMIJAĆ szerokim łukiem pracę w tym zmobbingowanym biurze.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biuro Projektowe Mariusz Ciapała, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko sekretarka - 1/2 etatu? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Franek

Polecam pracę w tej firmie, fajny zespół, miła atmosfera

Firma dodała nową ofertę pracy na Projektant Instalacji Sanitarnych. Czy ktoś o tym słyszał?

No zawsze jakieś ogłoszenie z tego biura wisi przecież :) Ciągle szukają kogoś, bo nikt tam długo nie wytrzyma, a ktoś projekty produkować musi :)

Urszula
@Anna

Ciekawa jestem jak z perspektywy klienta te warunki tutaj wyglądają, że o tym wytrzymywaniu piszesz. Chyba, że to tylko wniosek na podstawie samych ogłoszeń?

Kwiatek

B****a z tym mobbingowaniem to zatrzymała się w XX wielu :) serdecznie nie polecam pracy w tej firmie. Albo w sumie można spróbować przez 1-3 miesięcy tak żeby zobaczyć jak praca nie powinna wyglądać. Kto wytrzymał więcej to szacuneczek :)

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Biuro Projektowe Mariusz Ciapała dla pracy jako Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych są dla was satysfakcjonujące?

Urszula

A wygląda, żeby żartował? :/ Może trochę więcej wiary w powagę innych ludzi. A co masz do powiedzenia na temat tego stanowiska w takim razie?

DlaNastepnych

Praca w atmosferze ciągłych pretensji i stresu, brak jakiegokolwiek poszanowania nie tylko jako pracownika ale jako człowieka ze strony kierownictwa. Praca w tej firmie nie opiera się na fachowym projektowaniu lecz na "produkcji" projektów. Z całą pewnością nie jest to miejsce przyjazne pracownikowi o czym świadczy bardzo duża rotacja ludzi. Jeżeli ktoś poważnie myśli o projektowaniu i wiąże z tym przyszłość radzę poszukać innej firmy.

Hehe
@DlaNastepnych

Nic się nie zmienia na przestrzeni lat widzę

ULIK

Dobrze się pracuje w firmie fachowcom a jesli komuś brakuje wiedzy to może tzreba się dokształcić samemu?

@ULIK

Dokształcić się powinien pracodawca wraz ze swoją grupą mobbingową w zakresie kultury osobistej i sposobem w jaki traktuje pracowników, to co się dzieje w tym obozie zwanym potocznie biurem projektowym kwalifikuje się na artykuł do gazety.

Czy firma Biuro Projektowe Mariusz Ciapała w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szaman

Szkolenia w tej firmie to rzadkość. Nawet darmowe szkolenia oferowane przez firmy zewnętrzne. Przyczyną główną tego zjawiska przeważnie jest "strata cennego czasu" ,który powinno przeznaczyć się na pracę przy projektach.

@anonymous pensja Twoim zdaniem mogłaby być lepsza, a jak wygląda kwestia z możliwością awansu w San-Klim Biuro Projektowe Usługi Mariusz Ciapała? Czy na ten moment firma prowadzi jakieś rekrutacje? Wpisujcie śmiało Wasze odczucia odnośnie warunków i atmosfery pracy u tego pracodawcy. Na pewno taka wiedza przyda się przyszłym pracownikom.

meluzyna
@Ewa

awans kategorycznie niemożliwy w żadnym wypadku to nie jest ten poziom myślenia i zarządzania firmą

@DlaNastepnych czy odczucia innych pracowników są podobne do Twoich? Może trafiłeś na kryzysowy moment i stąd takie wrażenie? Rotacje często wynikają z wielu przyczyn, niekoniecznie ze złych warunków. Miałeś okazję pracować tam lub ktoś z Twoich znajomych?

ciekawe tematy się trafiają, ale uwaga, można umrzeć z głodu z proponowanej pensji negocjujcie pieniądze bo na rynku bieda z pracownikami

Pawel

niestety nie mogę polecić współpracy z tą firmą. Opóźnienia realizacji zleceń kilkumiesięczne !

yoyo

heh i znowu szukają asystenta projektanta :) ale nie ma się czemu dziwić- rotacja w firmie jest bardzo duża, dziś masz pracę, jutro już nie :/ zwłaszcza jak zatrudniani są stażyści

Były

Ja również nie polecam - stawka głodowa,niema sprzętu uczciwego do pracy , szkoda tracić czas i się denerwować,lepiej poszukać coś lepszego.

gosć

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie(usunięte przez administratora)

any
@gosć

Właśnie wybieram się do tej firmy. Mógłbyś mi napisać coś więcej. podaje meila: endriu242@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Projektowe Mariusz Ciapała - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Biuro Projektowe Mariusz Ciapała?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Projektowe Mariusz Ciapała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Biuro Projektowe Mariusz Ciapała
  • Henryka Siemiradzkiego 16