Opinie o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Zyczliwy

Maju nic dziwnego ze niechca ci dac umowy na stale jestes osoba kontrowersyjna a nikt takich nie chce w firmach

@Zyczliwy

Pewnie w krotce mnie zwolnia jest nagonka na mnie

Co trzeba zrobić żeby zostac ustawiaczem?Podobno mało roboty a kasa bardzo dobra.To prawda?

Dobrze z ucha strzelac

@Zainteresowany

Byc fajtlapa i miec chody u majstra kierownika itp tak maszyne wyregolowali ze co 3 batony stawala to jest ustawiacz chybil trafil jak w totolotka

A to prawda że kierownik jeden tak pod upadł na zdrowiu że o mało by nie zszedł z tego świata???fajny tam musi być zajeb.To prawda?

@Zainteresowany

Ten kierownik to jest akurat urodzony "szybki i wściekły". Nic go nie zabije.

niko
@Zainteresowany

swieci bialymi zebami i przyglada sie jak polak zapier...a na ukranca bo majstry maja go w du.e i nawet tego nie umie zalatwic.

Nowa

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

@Nowa

A to prawda że na Duo smartwach najwięcej zarabiają?Premie spore dostają,to prawda?

@Nowa

Bylem na stronie to opinie o zakladach niby jak na ty zarabiac

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Maja

Ustawiaczy ze swieca szukaj jak trzeba to niema bo przerwy maja po niewiadomo ile

@Maja

Chyba u was na duo smartach tak się dzieje. Bo na innych wydziałach ustawiacz czasem w ogóle nie chodzi na przerwy, zwłaszcza gdy ma pod sobą takich nieudaczników jak ty maju.

@Monika

To po grzyba mnie trzymaja

@Monika

Tez macie monitoring ciekawe ko ma go wyregolowac skoro ustawiacz nie umi no chyba ze robi mi na zlosc

Maja

Jakosc maszyn ich zuzycie wola o pomste do nieba a potem pretensje ze normy nie ma kpina z pracownika ot cala prawda o firmie paccor siemianowice

ola tomasz

Dzięki tej firmie mam zniszczony kręgosłup i zęby .Praca bardzo ciężka ,dźwiganie ciężkich kartonów ,zwijanie foli jak dla kobiety ,a faceci też mają ciężko .Szybko :awansują : na ustawiaczy : Latem można zdechnąć gorąco kupili takie fajnie Watraki biurowe co nic w sumie nic nie dają Dają nowe maszyny co prują szybciej a człowiek już nie umie z nimi nadążyć Bardzo żałuje że tam poszłam 6 lat wystarczyło by moje życie się posypało ...

@ola tomasz

Może zamiast ciągnąć palety zębami trzeba było użyć rąk? Człowiek mądry po szkodzie i teraz tylko gibis.

@Monika

nic straconego od nowego roku będą redukcje nowy wlasciciel nowe porzadki

@maja

Chyba jednak nie :) zmiana właściciela a tak na prawdę - zmiana nazwy firmy, jest cykliczna. Średnio co 5 lat. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :)

@Monika

No wlasnie o pieniadze a konkretnie oszczednosci kto bedzie robil ano ukraincy po 12 godzin na 2 zmiany czy wiesz ile kasy zaoszczedzi firma

@Maja

Problemem firmy wkrótce będzie to, że sami Ukraińcy nic nie zrobią, choćby ich tu przyszło tysiąc. Zarząd na razie jeszcze śpi, ale gdy się obudzi będzie już za późno.

@Seba

zapominasz ze czesc z ukraincow jest odelegowana z ukrainy gdzie tez jest coveris i pracowalo przy maszynach to dlaczego bym mieli nic tu nie zrobić sami

@maja

Bo pracuję z nimi i widzę

@maja

Maja co ty za pierdoły wypisujesz. Nawet jeśli ktoś z obecnych ukraińskich pracowników jest niby oddelegowany z podobnej fabryki na ukrainie, to pracował tam chyba jako sztyl od miotły. Nikt z nich, powtórzę absolutnie nikt z nich jak podejmował u nas pracę nie miał pojęcia o pracy przy maszynach. Większość nie potrafiła oklejarki ogarnąć. Bez naszych ustawiaczy oraz bardziej doświadczonych operatorów oni są w czarnej (usunięte przez administratora) Zresztą ty też jesteś w (usunięte przez administratora) bo pojęcia nie masz o czym piszesz. Nie udzielaj się już tu więcej bo WPROWADZASZ LUDZI W BŁĄD.

@Seba

prawda w oczy kole przekonywać nie będę a przekonasz się po nowym roku ,a jak bys przeczytal moje starsze posty w których pisałam o sprzedaży coveris tez byli tacy co nie wierzyli i wierz mi lub nie ale mam pojecie o czy pisze , przez ciebie przemawia zlosc o bezsilność w kwesti redukcji i obawa o utrate pracy jak większość ludz w tym kraju

@Maja

Firma była już sprzedawana 4 razy odkąd tu pracuję. Tu chodzi o podatki a raczej ich minimalizowanie. Proszę cię raz jeszcze w imieniu normalnych. Zajmij się czymś pożytecznym i przestań siać zamęt patologiczna id....o.

ola tomasz
@Monika

A czy ja napisałam że zębami palety ciągałam czytaj ze zrozumieniem Od tych trujących spalin co się z dyszy wydostają ,no ale problemu nie ma .Byle kasa jest,desperaci zawsze się znajdą .Ludzie ten zakład nie powiń istnieć .Dla mnie nie zrozumiane jest Państwowe zakłady upadły ,ludzie by najmie żyli dobrze .A teraz to obozy pracy mają głos .....

@Seba

boisz się prawdy boisz obniżenie kosztów to nie tylko podatki

@Seba

Boisz się prawdy boisz obniżenie kosztów to nie tylko podatki jak każdy Polak cale zycie w jednej firmie jak uczen w jednej klasie

@ola tomasz

dlaczego zęby, od zagryzania... to metafora? poważnie

Głupiamaja
@maja

I gdzie te redukcje od nowego roku ty głupia pindo? Nikt tyle bredni na temat tej firmy tu nie wypisuje ile ty. Zajmij się wreszcie czymś pożytecznym i przestań ludzi wprowadzać w błąd.

Dopiero jest luty cykorze

Dopiero jest luty cykorze

@Głupiamaja

Czemu tylko ukraincy robia nadgodziny

Maja

He he geniusz sie znalazl

Głupiamaja
@Maja

Wrócimy do tematu pod koniec roku, chora AMEBO ;)

Ok chory kroliku

Pracownik operator

(usunięte przez administratora) i tyle. Patalogia tam zarządzajaca ma wszystkich pracowników w dupie.kierownik offline grzebie w smieciach i daje upomnienia nawet za brak długopisu. Dla.niego pakowacze i operatorzy są nic niewartymi ludźm tylko ustawiacze są dla niego kimś. Jak ktoś mu podpadnie to zabrania przerw. Żenada. A inżynier wydziału jest nie lepszy ma swoich pupili i każe inwigilować im innych pracowników.

przerwy Ci nie zabroni

Maja nieudacznika jak ktos nap
@Pracownik operator

z jednej strony norma a z drugiej strony firma nie przestrzega instrukcji stosowania np. klejow efekt końcowy to zapchane dysze kleju rozwalony plan produkcji brak normy i na koniec premii i tak na prawde jest to sposób na oszczędzanie kosztem załogi pracowników cala filozofia

@Pracownik operator

To co piszesz to nic nowego ustawiacze to pupilki. Szefow majstrow itp a jak masz problem z maszynom to szukaj ich ze swieczka zato sa na koniec zmiany niczym grzyby po deszczu zeby cie sprawdzic iles zrobil. Ustawiacz to poprostu kabel

byly huhta...
@Maja

A właściwie to czemu nie zmienisz pacy ? Jako kto tam pracujesz, ze tak ciagle narzekasz? Czemu nie zostaniesz ustawiaczem?

@byly huhta...

A gdzie taka może znaleźć pracę? Niestety minusem naszej firmy jest to że przyjmują takich do pracy.

@Maja

Ty się najpierw pisać poprawnie naucz. Tyle błędów to moja córka nie robi w 2 klasie podstawówki.

Eeeaaaa
@Seba

Masz zajć się pracą. A nie kutaszenem a to przy okazu hehhehe

Prawda w oczy kole

@Seba

To po co takich pryjmuja moze czas to zmienic

@Eeeaaaa

Zajć, kutaszenem, przy okazu... Pisać się trolu naucz!!!

@byly huhta...

a ile znasz ustawiaczek w firmie

A.

Skierniewice to jeden wielki mobing pracuje tam kilka lat i z roku na rok coraz gorzej

Rabarbarowy kefir

Ludzie, podwyżki idom!!!

@Rabarbarowy kefir

Jakie podwyzki cos ci sie pomylilo chyba ze czynszu pradu itp

Lwia grzywa

Firma paccor przyjmuje samych nieudacznikow zyciowych ktorzy sprzataja hale lub robia selekcje bo nic innego nie umia a przy maszynie ustawiacz sila zeczy musi stac a potem pretensje ze plan sie wali

@Lwia grzywa

Np. taka Maja....

@Grzesiek

Znam tylko jadna Maje i jest trenerem TTW

@Lwia grzywa

Chodzi o tą co się udziela poniżej

lwia grzywa
@Grzesiek

Tamtej nie znam

Maja

Black friday na pensji przez caly rok. Kto chętnym ??

Gucio
@Maja

Maju czy ty jesteś ze sosnowa czy z dąbrowy

@Gucio

Ani z sosnowca ani z dabrowy

@Maja

Maja lata tak z kwiatka na kwiatek ;-)

Gnój

Firma umiera Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić Ukraińców, przyjąć młodych Polaków i konkretnie im płacić

Jan
@Gnój

Dzieki ukraincom firma ma dotacje z unii coveris nie jest wyjatkiem i mozna to sprawdzic np w urzedzie pracy

Rycerz spod Koziwólki
@Jan

A co to obchodzi polskiego pracownika? To nas się pyta o atmosferę w firmie a nie Ukraińców. Firma jak każda inna, robi wszystko aby jak najwięcej zyskać finansowo. Niestety pracownik produkcji nic z tego nie ma.

Jan
@Rycerz spod Koziwólki

To normalka tak wyglada kapitalizm niewierzysz wyjedz zagranice i sprawdz czy zplacom ci tyle samo co np Anglikowi

Ryszard
@Gnój

To zobacz co się dzieje z Magnetti Marelli w Sosnowcu, Fiat sprzedał zakłady Japończykom, a oni skalkulują czy te polskie będą utrzymywać, transakcja sprzedaży odbyła się wczoraj.

Anty Bronek
@Ryszard

W Sosnowcu to się może nawet Godzilla ocielić.

dżoana
@Gnój

Problem tkwi w tym, że stawka jest konkurencyjna w stosunku do innych firm, ale nie ma pracowników na rynku polskim.

@dżoana

Pani tez pracuje na tz umowach smieciowych z znakiem zapytania czy np. za 3 miesiące ja przedluza ??

Jankowicz
@dżoana

jasne ze niema bo kto chce robic na umowach krótkoterminowych lub zleceniu nie majac gwarancji ze mu ja przedluza majac rodzine takie umowy dobre sa dla studentow emerytow rencistów jako dorobienie do np. emerytury podobny styl zatrudnienia maja firmy ochroniarskie którym tez ciagle brak ludzi firmy które zatrudniają na dluzej nie maja problemów z personelem a prace w nich można dostać tylko po znajomości np. FASING KATOWICE

@Rycerz spod Koziwólki

Nasza firma, jak i każda inna nie jest dla pracowników produkcji tylko dla uzyskania zysku. Zarząd ocenia dyrekcję za powiększenie zysku lub za poniesienie straty. Ich nie obchodzi, czy zysk będzie pochodził z podniesienia produkcji, czy z uzyskania dotacji. A już całkiem mało obchodzi ich zadowolenie pracowników. Zakłady produkcyjne, banki, firmy usługowe i inne kierują się właśnie takimi kryteriami. I to nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Tak więc Rycerzu masz 100% racji tylko nie wiem czemu piszesz, że coś jest "niestety". Tak wygląda świat który nie będzie się oglądał na nasze chciejstwa.

@Bronek

Chociaz jeden co prawde napisal tylko zyski lecz jak kazdy medal i ten ma dwie strony utrata wykfalifikowanego personelu brak modernizacji i w koncu plajta albowiem dla mnie sprzedaz firmy to to samo co plajta

Pretekst przyjecie na stale 3 miechy papa a firma dotacje z uni ma

@Maja

Tak to wygląda w rzeczywistości: "Zezwolenie na pracę sezonową będzie można otrzymać po spełnieniu dwóch warunków: należy zaoferować cudzoziemcowi wynagrodzenie nie niższe niż wynagrodzenie innych pracowników wykonujących taką samą pracę oraz udowodnić, że nie ma możliwości zaspokojenia potrzeb kadrowych w oparciu o lokalny rynek pracy. – Taki zapis nadaje pewien przywilej polskim pracownikom, którzy powinni być zatrudniani w pierwszej kolejności. Warto jednak pamiętać, że imigracja zarobkowa, z którą teraz mamy do czynienia w Polsce, ma również charakter komplementarny, a nie substytucyjny. To oznacza, że cudzoziemcy wypełniają wakaty tam, gdzie Polaków po prostu brakuje – mówi Krzysztof Inglot, prezes zarządu Personnel Service." Jeśliby można zatrudnić odpowiednią liczbę Polaków to żaden Ukrainiec pracy w firmie by nie dostał. Do kogo więc masz pretensje o Ukraińców? Przyprowadź kolegów i koleżanki do pracy i nie marudź.

Anty Bronek
@Bronek

Bronuś ta twoja imigracja zarobkowa o charakterze komplementarnym to dla coveris i podobnych firm, nic innego jak tylko pretekst aby sztucznie blokować przyjęcia młodych Polaków do pracy. Gdyby firma chciała współpracować z młodym Polakami to zaoferowała by im takie wynagrodzenie które było by dla nich motywacją aby tu zostać i się rozwijać. Doskonale wiadomo że coveris na to STAĆ! Jednak oni wolą ściągnąć kilka autobusów z ukraincami i udawać że wszystko gra. Ukraińcy na razie godzą się na te warunki. Na razie. Do Ukraińców pretensji mieć nie można. Do zarządzających coverisem, jak najbardziej.

nick
@Anty Bronek

Oj przestan nikt nikomu nic nie blokuje. Myslisz ze sciaganie ukraincow to maly koszt dla Coveris, nie badz smieszny. Oplacenie mieszkania, dojazdy i do tego 70% jest bezuzyteczna i sama przy maszynie nie stanie. Siedza i robia selekcje, robiac nadgodziny a przeciez sprawdzajac kubki i siedzac na (usunięte przez administratora) sie nie narobia, maja wieksza wyplate niz starszy operator ktory na to tyra.Ot cala prawda Czemu jest taka polityka a nie inna spytaj w Coveris.

@Bronek

skoro tak twierdzisz to pewnie tak jest tylko mam 1 pytanko czemu firma niechce przyjmować na tz etaty tylko na umowy krótkoterminowe , a co do ukraincow to nie wiem kto ci takich bajek naopowiadal ze firma im oplaca busy czy wynajem mieszkan

@nick

Kto ci naopowiadal takich bajek ze firma oplaca ukraincom mieszkania czy przejazdy chyba nigdy z zadnym nie rozmawiales

nick
@Maja

Sprawdz sie zostaniesz na dluzej, spinaj sie, rob norme, ogarniaj maszyne to nie jest latwa praca. Na jakim dziale pracujesz?

@nick

Kiedy się sprawdze za rok dwa lata a może 3 wyorazsobie ze pracuje ju 2 lata i jakos niechca dac mi umowy na czas nieokreślony tz etat tylko przedluzaja te krótkoterminowe Mydlenie oczu żaden prezes ani zarząd się nie przyzna do tego ze dzięki tym umowom krótkoterminowym firma ma dotacje z unii za przyjęcia a żeby dostać etat to musi być wakat na produkcji a tam 30 osob na zmiane a maszyn na hali np. 11 czy dwanaście wiec nic dziwnego ze zajmują się selekcja bo co maja robic stać po 3 osoby przy maszynie .nikt niechce robic w firmie która niechce dac umowy na czas nieokreślony .kiedyś było tak 3 miesiące okres próbny a potem umowa na czas nieokreślony a dziś tz smieciowki i gadanie ze nikt się nie nadaje .do poki będą dotacje z uni za przyjęcia to będzie tak zawsze niezależnie od firmy coveris nie jest wyjątkiem popytaj gdzie chcesz w amazonie adiecie itp. na Bank jesteście z bronkiem blisko zarządu i bronicie polityki ekonomicznej firmy

dżoana
@Maja

Czy mogłabym prosić o program z którego korzysta niby firma Coveris? Nie ma takich programów unijnych dla dużych przedsiębiorstw...

noname
@Maja

wypowiedź w stylu ''nie znam się a się wypowiem'' ;) podaj proszę podstawę prawną/zapis/rozporządzenie o dotacjach z Unii za ukrainców bo chyba za mało się znam... z tego co wiem to firma nic z nich nie ma, a wręcz przeciwnie. po prostu nie ma polakow chętnych do pracy bo wola siedzieć na (usunięte przez administratora) i pobierać zasiłki lub inny socjal bądź siedzieć na l4, taka smutna prawda

@dżoana

To ciekawe kto birze dotacje unijne skoro nie firmy to moze rzad

@noname

Nie pisalem o ukraincach tylko polakach a wiedze posiadam np z urzedu miasta a skoro firma niema zadnych korzysci z unii to czemu niema przyjec na umowy na czas nieokreslony tz etaty mozna spytac w kadrach czy przyjma kogos z produkcji na etat

@dżoana

niema proponuje wejść na internet i wpisac pomoc lub dotacje uniijne dla dużych przedsiębiorstw tj powyżej 250 osob i czytamy ze na takie firmy uniia przeznacza w latach 2012 2020 bagatela 88 miliardow euro i zapewniam pania ze nikt w kadrach mimo tego ze chce umowę na czas nieokreślony takiej mi ani nikomu nie dam może ktoś mi to wyjasni jeśli nie chodzi o kaso to o co ,bo jak dla mnie argument ze się nie nadaje jest mało przekonywujący po 2 lach pracy .jak dla mnie dziwne na etat się nie nadaje ale za to na krótkoterminowe tak dziwne i nie jestem wyjątkiem .Może pan Prezes to wyjasni przyjęcia sa na smieciowki a na etat niema

noname
@Maja

ale proszę, nie myl śmieciówki (umowy zlecenie) z normalna umową o pracę... może dla Ciebie umowa o pracę na czas określony to śmieciówka, ale nie myl pojęć i nie wprowadzaj innych w błąd

@noname

nikogo nie myle umowy krótkoterminowe to tez smieciowki i odp pytaniem czy na umowie krótkoterminowej mam prawo do urlopu do płatnego chorobowego a może do kart podarunkowych dotacji pracowniczych wczasow pod grusza bo z tego co wiem to nie umowa krotkoterminow o prace ma bardzo ograniczone prawa w stosunku do umowy na czas nieokreślony proponuje zasiegnac porady prawnika bezpłatnie np. w urzędzie pracy

@noname

W dalszym ciagu nie mam odpowiedzi czemu firma nichce przyjmowac na etety skoro brakuje ludzi

@noname

DZIEKI TEMU POSTOWI WIEM CZEMU NIEMA PRZYJEC NA ETATY PRZYJMUJA PO TO ZEBY ZASTAPIC TYCH CO NP CHORUJA CZYLI NP NA 3 MIESIACE NA TAK ZWANE ZASTEPSTWO ZEBY ZAPEWNIC CIAGLOSC PRODUKCJI WSZYSTKO JASNE

krzychu345
@Diablica455

przecież sa normalne przyjecia na etat bezposredhnio pod zaklad

@krzychu345

To ciekawe bo jakos w kadrach powiedziała mi cos wręcz przeciwnego Zakladam ze nie pytales vw kadrach tylko posługujesz się ogłoszeniami np. na dzwiach wejściowych na zakład sa przyjęcia ale nie na etaty

@Anty Bronek

Hura!!! Dzisiaj dowiedziałem się, że imigracja zarobkowa jest moja: "Bronuś ta twoja imigracja zarobkowa". Nigdy nie spodziewałem się, że będę przyczyną emigracją zarobkową z Ukrainy. Anty Bronku, czytaj i zgodnie z nauką wyniesioną z gimnazjum staraj się zrozumieć przeczytane słowa.

@Maja

Maju. Mnie po przepracowaniu trzymiesięcznego okresu próbnego przyjęto na okres nieokreślony. Jakieś 2 lata temu. Może okazałem się bardziej przydatny dla zakładu niż ty. Nie chcę ci uchybiać, ale mam inne niż ty doświadczenia. Mało tego, przy przejściu na zatrudnienie na czas nieokreślony dostałem podwyżkę o 150 zł (brutto).

Jak sam zauwazyles to bylo 2 lata temu

przemo

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wszystko

jankowicz

Prace należy traktować jako sezonowa ,dorywcza tymczasowa i zapewniam wszystkich ze niema w tym zadnej zlosliwosci tylko brutalna rzeczywistość a kto niewierzy niech się zatrudni i sam się przekona

@jankowicz

Zatrudniłem się i nie żałuję. Pracuję już 2 lata. Pozdrawiam nieudaczników.

Jankowicz
@Bronek

To po co ich trzymia blokuja tylko etaty

Maja

Ktos zapyta a skad agencja ma kase na zus czy podatek z pracownika z budrzetu miasta

Maja

To proste pracownik tymczasowy jest tanszy w utrzymaniu niz etatowy wyjasniam za pracow tymczasowego zus czy podatek placi agencja a nie firma coveris

Diablica455

Nie dziwi mnie to ze firma ciagle szuka ludzi skoro nie oferuje pracy nastale w dzisiejszych czasach każdy chce mieć stala prace a nie od umowy do umowy glownie 3 miesięczne lub miesięczne ze znakiem zapytania czy będę robil / robila czy będę szukac nowej

Diablica455

Do wszystkich zainteresowanych firma nie zawiera umow na czas nieokreślony tylko umowy zlecenia lub krótkoterminowe w celu uzupełnienia brakow kadrowych wynikających z urlopow lub chorobowego pracowników etatowych reasumując ,praca polecana jest emerytom rencistom lub studentom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)
2.3/5 Na podstawie 123 ocen.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)