Opinie o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Siemianowice Śląskie

Neutralny Nowy wpis

A który według was jest najlepszym ustawiaczem na duo?

Neutralny Nowy wpis

:)tylko to nie ustawiacz xd

Monaliza Nowy wpis
@Neutralny

... Ale najlepszy!

yui Nowy wpis

na tej zmianie tak zgadza sie

Podobno kubki z Duo są najdroższe i oni tam największe stawki i premię po 600 Zeta mają,to prawda??????

@Zainteresowany

Kto ci takich bzdur naopowiadal ze malo roboty i duze premie premia zalezy od ilosci reklamacji a na duo sa normy np 4 kartony na godzine przy czym maszyna robi karton 15 minut tj 6400 kubkow nie masz czasu nawet sie po nosie podrapac a co do ustawiaczy to majster decyduje i lata pracy na zmianie jest 3 i maja pod soba 6 maszyn ktre ciagle treba regulowac

@Maja

Regulowanie maszyn to dla ustawiacza nic w porównaniu z pakowaczami których nie da się wyregulować żadnymi sposobami..

@Maja

przy 4 kartonach nie masz sie czasu podrapac?...hahahha.

@Michał

(usunięte przez administratora) ile razy ustawiacz kazal bubel puszczac i pakowac takie rzeczy ze jeszcze mi wstyd

odejmij z 400 zeta od tego bedzie sie zgadzac

odejmij z 400 zeta bedzie ok

@niko

Zapominasz ze sa inne czynnosci ktore robisz oprucz pakowania to przygotowanie kartonu dokladanie polproduktow czyste kubki etykiety kontrola wyrobu i wypisywanie dokumentacji zwiazanej z produkcja a takze regularne czyszczenie maszyny podczas produkcji masz nato 15 minut sa tez maszyny ktore robia 12 kartonow na godzine czyli 5 minut na karton i te same czynnosci co przy 4 kartonach

@Maja

Maju, jak to jest, że na produkcji są osoby (mężczyźni i kobiety) którzy pracują wiele lat? Niektórzy jeszcze sprzed pożaru. Mają po 3 ręce? Sami znajomi kierowników? Ich godzina ma więcej minut? Bo ja myślę, że są po prostu lepiej zorganizowani. Może mają lepsze predyspozycje, a może bardziej interesują się pracą niż smartfonem? Nie wiem, ale jakoś lepiej to ogarniają.

@Maja

Sorry, ale 4 kartony to żadne cuda. Taki Illig 70/16 bywa, że leci po 41 kartonów na godzinę (o ile dobrze kojarzę, coś ponad 60 tys. kubków). Ok, tam są dwie osoby, ale na osobę to nadal znacznie więcej roboty.

@Bronek

Czlowek chowany w nadopikunczosci jest jak dzieckowe mgle i konczy na ulicy

Rudolf

W Skierniewicach na.smartach 8750 sztuk na godzinę 7 kartonów po 1250 sztuk

@Rudolf

A w siemianowicach na hiundinie h9 14 kartonow na godz po 672 kubki kazdy co daje ponad 51000 na zmianie oprucz tego sa dokumenty itp itd

@Lwia grzywa

Pisze się OPRÓCZ a nie oprucz. Pewnie tak samo pracujesz jak piszesz...

GENIUSZ SIE ZNALAZL NA ZEBRANIACH CZY SZKOLENIACH TEZ JESTES TAKI MADRY

...
@lwia grzywa

Powiem, coś nowego... mi się dobrze pracuje. Pieniądze (nie najgorsze) się w terminie. Serio... są gorsze miejsca za niższą stawkę...

@lwia grzywa

Staram się jak tylko potrafię w przeciwieństwie do ciebie bo potrafisz tylko płakać na forum internetowym.

@Magazynier

Ales wymyslil prawda w oczy kole cos zrbil dla zalogi prosze o przyklad

@Magazynier

Spójrz na nauczycieli zarabiaja tyle co ty

@...

Wskaz jakie to gorsze miejsca

@...

tak to wskaz miejsca gdzie placom mniej

@Lwia grzywa

Gdyby nauczyciele zarabiali 4 tys to by raczej nie strajkowali. Dlatego jestem zadowolony ze swojej pracy i wypłaty

@Magazynier

4 tysiace jak bym nie robil to bym uwierzyl odejmij z tego podatek i zus i napisz ile ci zostalo a tak a propo to 40 lat temu moi rodzice zarabiali 15 milionow na stare pieniadze po odcieciu 4 zer daje 1500 na dzisiejsze po cholere strajkowali wtedy i nawet zycie oddawali ????

@lwia grzywa

Tyle mi już zostaje na rękę. Ty na prawdę myślisz że u nas wszyscy zarabiają najniższą krajową?

@Magazynier

Zgadza się. Ja mam 4500 brutto podstawy, a nie jestem ani na stanowisku kierowniczym, ani nie pracuję w biurze. @lwia grzywa: Trzeba się było uczyć czegoś, co daje dochód, a nie narzekać teraz, że nikt nie chce Ci płacić więcej jedynie dlatego, że tego chcesz. Zamiast narzekać, znajdź sobie pracę, w której dadzą Ci tyle, żebyś był zadowolony. Sam przecież piszesz, że nigdzie nie płacą mniej, nie powinieneś mieć zatem problemów.

Skoro tak twierdzisz zdradz mi patent jak dostac 35 zl na godzine

@.

Czyli czego za komuny mialo dawac dochod

@Lwia grzywa

Wystarczy mieć odpowiedni staż pracy i więcej niż dostateczne pojęcie o tym co się robi. Ty nie masz ani jednego ani drugiego.

@.

jak ja robilem w dzisiejszym paccor to ty do szkoly biegales to w kwesti stazu a po tylu latach pojecie mam wieksze niz niejeden technik ktory przyszedl do firmy i nie wiedzial co to dorn dysza elewator konwojer skrzydelka itd itp dla tego nie uwierze w bajki o 4500 zl na reke a tak na marginesie skoro tak dobrze placa to czemu nikt niechce robic w firmie z Polakow i 40 % zalogi to ukraincy , nawet operator wozka widlowego tyle nie ma

@.

a i tak jeszcze jedno moje wpisy to nie zalenie sie tylko brutalna rzeczywistosc o Polakach ktozy w kraju tylko pracuja ,niemasz Pojecia jak z nas nabijaja sie inne narodowosci odnosnie pensji np cytat ; CHCESZ WYBUDOWAC DOM ZA FRIKO TO ZATRUDNIJ POLAKA w EUROPIE smutne ale prawdziwe

@lwia grzywa

Pracowaliśmy tu jeszcze pod szyldem Polarcup. Mówi Ci to coś trollu (usunięte przez administratora)?

@.

Ktoś się tu "moją" kropką podpisuje, apeluję więc o nieco wyższą kulturę ("trollu zasrany" - po co to? ????)

@.

polarcup mowi mi to a co bylo jeszcze wczesniej w tym miejscu wiesz mondralo bo ja tak nawet wiem pamietam jak to wszystko budowali wystarczy i widze ze agresor ci sie wlaczyl

@lwia grzywa

Hahaha kolejny raz odwracasz kota ogonem. Co z tego że pamiętasz Polarcup? Ja tam pracowałem a ty tylko pamiętasz więc??? Ludzie z twoim charakterem to (usunięte przez administratora)trolle - szukające upustu swojej flustracji na forach internetowych. Nigdy i nigdzie nie będziesz zarabiać więcej bo jesteś zerem. Zacytuję ciebie teraz : prawda w oczy kole? :) :) :) :)

@.

to twoja teoria ze ja nie robilem w polarcup a ciekawe kto bedzie trolem za 2 lata 2021 zakazsprzedazy w plastikowych opakowaniach kubki butelki typu pet itp unia go wprowadza w 2021 a i uwierze w te 4000 jesli jestes zakfalifikowany jako pracownik tz umyslowy a nie fizyczny i nie odp na moje pytanie skoro tak dobrze ci placa to czemu w firmie 40% TO UKRAINCY

@.

ciekawe ze za 4000 zaden POLAK niechce zostac w firmie KTO CIE WYNAJOL ZARZAD DO PROPAGANDY SUKCESU i po licho coweris sprzedal firme paccorowi skoro tak dobrze stal FINANSOWO

@lwia grzywa

Co do sprzedaży, to co 5 lat to robią - taki myk dla zmniejszenia podatków. Co do zarobków, to 4500 brutto mam jako fizyczny, ale nie na produkcji, a ja osobiście przyjąłem się niedawno, za czasów Coverisa. Zaznaczam, że jest tu nas, z tego co widzę, dwóch, którzy podpisują się jako ".", i ja nawet nie pamiętam czasów, kiedy ten zakład poprzednim razem nazywał się PACCOR ???? A o ile mi wiadomo, dobry, doświadczony ustawiacz też potrafi tyle zarobić, a niektórzy nawet wiecej. Doświadczeni ustawiacze, nie odchodzą dlatego, że im kasa nie pasuje, tylko dlatego, że mają dość użerania się z młodymi lub z szefostwem.

@.

chociaz jeden co prawde napisal 4000 poza produkcja i co gorsza reszta twojejgo wpisu tez sie zgadza dodac tylko do tego jedno maszyny to wraki kupione na zlomie chociaz niektore z wygladu wygladaja jak nowe lecz o tym fakcie wiedza nieliczni a co do produkcji to trudno opisac jak to wyglada lecz ludzie odchodza bo nikt niechce zasowac za 2500 i sie wkurzac ze np dysza kleju nie podaje a powod jest blachy nikt nie ma czasu zeby ja wyczyscic bo wtedy maszyna by stala 1 dniowke a dla maistra kierownictwa liczy sie tylko ilosc kartonow i nic wiecej

@lwia grzywa

Przecież (usunięte przez administratora) nikt nie napisał że nowy pracownik będzie tu zarabiał 4 tys. Nowym proponują bardzo niskie stawki i dlatego nikt z Polaków nie chce się przyjmować, stąd tyłu ukraińców. Rozumiesz to już (usunięte przez administratora)czy jeszcze nie? A co do zakazu o którym piszesz to radzę bardziej zagłębić się w temat. Gdyby paccor nie mógł za dwa lata produkować z tworzyw sztucznych to by nie kupował nowych Illigów za kilka milionów euro. Kolejny raz nie masz pojęcia o czym piszesz (usunięte przez administratora).

@lwia grzywa

Odnośnie twoich bredni - Za dwa lata – zakaz używania plastikowych słomek do napojów, talerzy czy sztućców. Trzy lata później z rynku mają zniknąć plastikowe butelki z nakrętkami luzem – zastąpią je takie, do których zamknięcie będzie przymocowane na stałe. Taki ma być efekt przyjętego wczoraj nad ranem w Brukseli porozumienia w sprawie dyrektywy plastikowej. Kubki i pojemniki będą u nas produkowane jeszcze bardzo długo. Ale ty (usunięte przez administratora)i tak napiszesz swoje bo przecież wiesz lepiej.

@Magazynier

dla ciebie ktos i nie pisze tylko o sobie kto pracuje 2 lata to nowy POGRATULOWAC co do maszyn to nie wiedzieli ze tak bedzie glosowac unia bo niby skad a co do samej DYREKTYWY to dotyczy wszystkich pojemnikow ktore sa z tworzywa sztucznego i dotyczy to art SPOZYWCZYCH jak kazdy POLAK czytales co chciales a po wpise TROL mozna zpritowac sie ze wpisy robi jedna i ta sama osoba ktora dziala w imieniu zarzadu ktory ma problemy nie tylko z brakiem zalogi ale z finansami firmy ,jak bys przeczytal moje wczesniejsze wpisy to bys wiedzial ze FIRMA ratuje sie przed plajta w EUROPIE PROPONUJE zajrzyj na strone firmy w google i zobacz jak w stanach PLAJTUJE

@lwia grzywa

A tak ku woli wyjasnienia to moje bledy w pisowni wynikaja z pospiechu pisania

Magazynier

Porozumienie weszło w życie pod koniec 2018 a paccor teraz kupuje maszyny i uważasz że zarząd jest tak głupi jak ty trolu, że nie wie co robi? Po drugie kubki mleczarskie - a to jest 90% naszej produkcji - dalej będą w obiegu. Jest wiele gatunków tworzyw sztucznych ale jak ty masz to zrozumieć skoro dla ciebie plastik to plastik. Bo masz plastikowy łeb trolu. A piszesz z błędami nie dlatego, że z pośpiechu tylko jesteś po prostu zerem. Cała załoga od nas ze zmiany jak cie cytuje to ma ubaw po pachy :) z drugiej strony nie jest wcale do śmiechu bo gdy się ma w firmie takie rodzynki jak ty, to dobrze nie wróży.

@Magazynier

wierz w co chcesz twoja sprawa jak kazdy Polak jajko mondrzejsze od kury w sprzedzaz coveris tez nikt nie wierzy jak pisalem na poczatku tam tego roku a maszyny firme mozna sprzedac przebranzowic itp a ty napisz za 2 lata czy dalej tam robisz te kubki np o symbolu pp na dnie kubka

@Magazynier

Jak sie znaja pracownicy na tworzywach to widac na mlynie wszystko pomieszane

lwia grzywa

Ten sie smieje ko sie smieje ostatni MAGAZYNIER NA PRODUKCJI z konwojera na palete ukladac lub zablokowac towar ALE TRZEBA MIEC WYKSZTALCENIE !!!!!

lwia grzywa

Masz racje takich jak ja firmy niechca bo z biegiem lat zdobywam wiedze w przeciwienstwie do ciebie przychodzisz na 8 godzin i czekasz do 10 na kase i tyle cie ta firma obchodzi a moja wiedza mogla by sprawic ze firma miala by mniejsze straty a tym samym mniejszy zwrot podatku a ze jest to obcy kapital to niechce mniejszych strat DLATEGO WOLA TAKICH JAK TY !!!

@lwia grzywa

U nas wypłaty są max do 5go a nie do 10go . Skąd tys sie koleś urwał? Kolega @magazynier ma chyba rację. Z ciebie jest ostry świr.

lwia grzywa

Masz racje nigdy nie zarobie normalnych pieniedzy - Przez takich jak ty ktorzy zdradzili ten kraj dla obcego kapitalisty za jakies 800 euro OBRAZOWO ujmojac tacy jak ty w czasie komuny 2 wojny czy powstan slaskich sluzyli wrogowi

Pracownik Polifolii

Polifolia

@Pracownik Polifolii

Co polifolia

Pracownik polifolii

Aldona
@lwia grzywa

Lwia Grzywa to co poszerz to prawda

Neutralny
@Maja

A który ustawiacz jest najlepszy na duo?

Antylopa

Lwią grzywe chyba zwolnili bo coś przestała pisać :)

@Antylopa

Po co pisac skoro w prawde nikt nie wierzy

lwia grzywa

socjalizm to Panstwo opiekuncze , a Kapitalizm to wyzysk ludzi przez jednostki ktore dorabiaja sie majatku kosztem innych

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Igor

Kto nie wiezy w to co pisza gazety odnosnie likwidacji plastiku w przemysle spozywczym niech spojzy co stalo sie z zarowkami firma Paccor ma na dzis 30 % mniej zamowien niz rok temu a kase na premie ma ze zwrotu podatku za straty

lwia grzywa

Widze ze jakas dobra dusza usuwa niewygodne wpisy np to ze firma ma coraz mniej zamowien bo kaufland czy biedronka wycofuja ze sprzedazy cala spozywke w plastikach

Grzesiek 444
@lwia grzywa

Wzadz sobie malowane jaja w (usunięte przez administratora)

@lwia grzywa

Tyś chyba dawno w Kaufland ie czy biedronce nie był, że wierzysz w te swoje teorie. A tak btw, Ty masz jakąś manię prześladowczą? Myślisz, że to, co tu wypisujesz, ma dla kogokolwiek jakiekolwiek znaczenie? A już tym bardziej, że to dla kogokolwiek może być tak niewygodne, żeby to usuwać? ???? Błagam Cię, zejdź na ziemię. Twoje odkrywcze teorie robią wrażenie wyłącznie na Tobie, nikt inny nie bierze tego na poważnie ????

@.

nie musi sprzedazy coveris tez nikt nie traktowal powaznie a skoro nikt ich nieczyta to po co je usuwa a jak bys poczytal prase to bys wiedzial ze Biedronka i Kauflan wprowadza to w zycie a nie ze juz jest przyjdz za pol roku i napisz czy kupiles cos w plastikowym pojemniku

Metropolitan
@lwia grzywa

Lwia grzywo - Współczuję osobą które muszą z tobą pracować. Współczuję też twojej rodzinie. Przebywanie w otoczeniu takiej osoby jak ty musi być na prawdę trudne. Ty jesteś chory i powinieneś szukać pomocy gdzieś indziej. Wnioskując z twoich wpisów, wynika jasno że masz problemy z egzystencją wśród zdrowego społeczeństwa i stąd między innymi twoja flustracja w pracy. Są jednak specjaliści którzy na pewno mogą Ci jakoś pomóc. Nie poddawaj się.

@Metropolitan

Ciekawe kto mi pomoze jakos nikt niechce niemam nawet psa

@Metropolitan

Wałęsie też tak mówili

lwia grzywa

Z twojego punktu widzenia jest duzo zamowien a prawda jest taka ze maszyny wiencej stoja z powodu awarii niz pracuja i ztad te zawalone terminy nadgodziny itp

@lwia grzywa

Bo kierownictwo wydziałów produkcyjnych, kiedy maszyny pracują, ani nie dopuszczają takiej możliwości, żeby zrobić przegląd, a już tym bardziej remont generalny maszyny, bo maszyna musi pracować non stop, i to najlepiej na co najmniej 110% nominalnej wydajności. A potem jak się wszystko pieprzy, to wielkie pretensje do technicznego. Wszystko ma swoje konsekwencje. Ale Janusze zarządzania wiedzą lepiej.

Igor

To smutne jak Polak z Polakiem sie kloci a obcy kapital robi miliardowa kase a nik totez moje imie Igor ukrainiec 4 Brygady D na duosmartach

lwia grzywa

widze ze w branzy kryptowalut tez nowy to inaczej wirtualny srodek platniczy zeby zarobic trzeba inwestowac podobnie jak na gieldzie tyle tylko ze ryzyko utraty wszystkiego jest o wiele wieksze niz na gieldzie a i jescze jedno te 260 zl w postawi kryptowaluty dostajeszi w zaden sposob tego nie wymienisz na gotowke

lwia grzywa

KAZDY POLITYK A NAWET CEJROWSKI CI POWIE SMUTNA LECZ BRUTALNA PRAWDE POLAK MADRY ZAGRANICA PRACUJE A " POLAK GLUPI W KRAJU ZA MISKE ZUPY " TWOI RODZICE LUB DZIADKOWIE ZYCIE OODAWALI ZEBY CI SIE LEPIEJ ZYLO a ty to wszystko ZMARNOWALES

lwia grzywa

Na korytarzu skrzynka pytania do Dyrekcji PUSTA OD LAT bo KAZDY (usunięte przez administratora) TRZESIE dlatego w kraju jest to co jest praca ZA MISKE ZUPY JAK w ETIOPII

Najgorsza praca w ktorej pracowalem masakra. Nie polecam nikomu tej firmy masakra

Anty Bronek

Skoro tak często zmieniasz pracę to chyba do niczego się nie nadajesz.

@Anty Bronek

Zgadza sie a wisz czemu bo chowany bylem w nadopiekunczosci rodzicielskiej i teraz nigdzie sobie nie radze w zyciu wkrotce pewnie bede bezdomnym

lwia grzywa

unia przeglosowala od 2021 r zakaz urzywania w handlu plastiku np kubkow butelek typ pet czy reklamowek co wtedy z takim Paccor

Stary pracownik

Do Pracownik dot wpisu z dnia 05.05.2018 godz 07:03 możesz wskazać choć jedna maszyne na której pracują 2 osoby ,nieliczac tych na której trener szkoli nowego jak sobi nie radzi to PA PA !!!!! , a ty lub ktoś z rodziny chyba w zarządzie jest

Stary pracownik
@Stary pracownik

Chyba mnie nie zrozumiałes, to bylo pisane w zartach. Każdy kto pracuje w Coveris wie ze nie składa sie z samych operatorow. A ja jestem z zarządu starych operatorow którzy maja dosc nowych pracowników którym nie chce sie pracować.

@Stary pracownik

RDK2, RDK3, K70/12, K70/13, K70/14, K70/15, K70/16 No chyba, że oślepłem na starość.

Dodaj do tego Gablery M91 i M93

Lwia grzywa

Jesli nie zlezy ci na kasie i. Libisz prace pod presja czasu to zapraszamy do paccor coveris siemianowice nowo przyjety ok 1800 na reke pracownik z dlugim stazem pracy w firmie gora 2500 na reke umowy krotkoterminowe. ZAPRASZAMY PACCOR SIEMIANOWICE byly COVERIS

Lwi drąg
@Lwia grzywa

Dupnij się w ten lwi czerep

@Lwi drąg

Uderz w stol a nozyce sie odezwa

@Lwia grzywa

no tak jest trudno polemizowac, dlatego masz ukraincow coraz wiecej. Paccor potrzebuje sezonowcow glownie na lato w duzej ilosci

@niko

Czyli taniej sily roboczej. Sezonowy czy ukrainiec zawsze tanszy w utrzymaniu niz pracownik staly ktory ma tz benefity np karty podarunkowe

Ty tez

OK

@Lwia grzywa

Ja mam na rękę 3500 bez nadgodzin.

Chyba jako Kierownik

Kierownik ma dużo więcej

@Michał

25 zl na godzine powodzenia stawka w paccor to 15 zl godzina plus 400 zl za 4 brygadowke

@Lwia grzywa

4100 brutto plus 16 % za 4brygady. Do tego 125 zł brutto za brak L4. Liczby nie kłamią lwia porażko. I nie, nie jestem kierownikiem ani liderem...

@Michał

Cos cienko z matematyka no chyba ze skladek na zus nsfz czy podatku nie placisz. Bo po odjeciu 17 procent podatku i jakies 300 zl reszty to po odjeciu z 4100 mamy gora 3000 zl netto czyli na reke za 4 brygadowke jest 360 zl na pasku a nie 16 procent a 120 za chorobowe zlikwidowane od stycznia pismo wini w gablocie w kantynie myslisz ze jak bedzieszrobil ludzi w konia to przyjda do pracy tlumy

@Lwia grzywa

120 zlikwidowane od nowego roku a w zamian jest 125. To też wisi od dawna w gablocie i jeśli tego nie widzisz to albo już tu nie pracujesz albo jesteś tak tępym gniotem, że nie dziwi fakt iż mało zarabiasz.

@Michał

Pracuje a ciekawe kim ty jestes ze masz 25 zl na godzine bo wedlug paska czy kadr pensja to 15 zl na godzine 360 za 4 brygadowke i tyle po dodaniu jakies 2900 brutto minus podatek. I skladki na zus nfz podatek zostaje gora 1900 na reke tak na marginesie nawet wozkowy czy mechanicy tyle nie maja no chyba ze klamia KIM TY JESTES????

@Michał

A w ktorej gablocie kantyny wisi te twoje 125 zamiast 120 za brak chorobowego bo na moim pasku tego niema

@Michał

Moze ci placa za werbowanie ludzi bo nikt z Polakow niechce tam robic chociaz sa profity np bony wczasy po grusza bilety do kina itp. A nawe e stowy jak kogos polecisz i 3 miesiace przerobi

@Lwia grzywa

@Lwia grzywa A te nożyce to niby kto? Widać, że nie rozumiesz tego powiedzenia przez co się ośmieszasz. Nie ma nic dziwnego, że mało zarabiasz. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że "Lwi drąg może cię pocałować w tyłek - i vice versa"

@Bronek

Te nozyce to do lwiego draga a pow rozumie doskonale chodzi ze bzdury wypisuje ze 4000 na reke dostaje i nie jest liderem majstrem ustawiaczem tylko szarym pracow tak twierdzi

@Michał

Co ty michal za pierdoly piszesz jak bym cie nie znal to bym uwierzyl

@Lwi drąg

Sam sie (usunięte przez administratora)

@Lwia grzywa

Gdzie ja napisałem że nie jestem ustawiaczem ty pogmerana pindo?

@Lwia grzywa

Na twoim pasku to jest zapewne grupa inwalidzka... I to wszystko wyjaśnia.

To wszystko jasne

@Michał

A na twoim jest konfident to wyjasnia twoja stawke kapusie zawsze byli w cenie

@Lwia grzywa

Lwia Grzywo czytam te twoje wypociny tutaj od dawna ,aż postanowiłem napisać. Cały czas twoje wszystkie wpisy opierają się tylko i wyłącznie na tym aby jak najskuteczniej zniechęcić wszystkich do podjęcia pracy w Paccor. Wypisujesz same negatywne opinie , więc skoro w tej firmie jest tak źle to ODPOWIEDZ NAM WSZYSTKIM TUTAJ NA PYTANIE - DLACZEGO TUTAJ JESTEŚ? DLACZEGO NIE RZUCISZ PAPIERAMI I NIE PÓJDZIESZ TAM GDZIE JEST LEPIEJ? Odpowiedzi nasuwają się dwie: Więc albo nie ma w twojej okolicy innej lepiej płatnej pracy? Albo raczej jesteś tak mało ogarnięty ,że zdajesz siebie sprawę , iż nigdzie indziej nie dasz sobie rady. I tu dochodzimy do sedna sprawy. Niestety na produkcji nie jest dobrze bo stawki owszem dla nowo przyjętych nie są zbyt ciekawe biorąc pod uwagę męczący charakter pracy. I dlatego ogarnięci ludzie albo szybko awansują albo odchodzą. Problemem jest że czasem zostają tacy jak ty , którzy nie potrafią znaleźć nic lepszego. Dokładając do tego ukraińców którymi firma próbuje się ratować to - mamy to co mamy na produkcji. Z tego co piszesz to wygląda ,że jesteś kompletnie nie zorientowany w temacie stawek. Weź pod uwagę ,że pracuje tu dużo ludzi z długim stażem i zarobki u nich na tzw. rękę powyżej 3-4 tyś to nic nadzwyczajnego. Po wielu latach pracy wszędzie tyle się zarabia a nawet dużo więcej. I uwierz mi , nie trzeba być ustawiaczem czy kapusiem. Wystarczy pokazać ,że coś się potrafi. Ty udzielając się na tym forum ,dobitnie pokazujesz wszystkim ,że po za sianiem zamętu ,nie potrafisz NIC.

Lwia grzywa

A i jeszcze jedno nie musze nikogo zniechecac bo do firmy przychodzi od co najmniej 2 lat sama PATOLOGIA z agenci pracy porobia gora. 3 miesiace i porzucaja prace

Lwia grzywa

A jak nie wierzysz to wsiadz w autobus 222 i sie przejedz po pracy Piwo papierosy wodka zero biletow MENELOBUS

Michal majka

Maja

Polityka firmy pracownik operator ustawiacz do sprzatania a uczen na maszyny i norma w lesie

(usunięte przez administratora) Jest nowy rok, wkrótce będą redukcje... Hahaha

@Brawurowy trzmiel :)

Racja po co redukcje jak mozna umowy nie przedluzac tylko po co i 2 pytanka czemu firma nie przyjmuje na stale nie liczac tych po lini ukladow i ile znasz osob co dostaly umowe na stale czekam na rzetelna odpowiedz

@Brawurowy trzmiel :)

No i sa redukcje wlasnie dzis mi podziekowali

@Kolega

W twoim przypadku to nie była redukcja tylko wycięcie chwasta :)

@Brawurowy trzmiel :)

Nie martw sie ciebie tez wytna

Diablica455

Polecam ksiazke Polski rynek pracy to Patologia Jacka Slowika opowiada o pracownikach roszczeniowych ktorzy ciagle traca prace bo sa niewygodni dla pracodawcy

@Diablica455

Nie wiem jak w książce, ale mój syn w niektórych "pracach" pracuje od kilku miesięcy do kilku dni i te kilka miesięcy to nie jest 9 tylko raczej 3. Większość kończy przez porzucenie pracy i tak naprawdę nie wiem dlaczego. Na pewno nie z powodu pracodawcy. Myślę, że nie jest wyjątkiem - ich jest więcej.

@Bronek

Bo jet niewygodny dla pracodawcy i tak dziala zeby pracownik sam odszedl otym mowi ta ksiazka

@Lwia grzywa

Naczytałeś się bzdur o złych pracodawcach i dobrych pracownikach i narzucasz się z tym innym. Syn rzuca pracę bo jak weźmie ponad 2 tysiące wypłaty to nie ma jak iść do roboty. Musi pić whiski i zamawiać pizzę przez telefon i to nie sam tylko z kolegą. Jak pieniądze się skończą to w skrzynce pocztowej już leży wypowiedzenie. Więc nie pitol mi o winie pracodawcy.

@Bronek

Ty bronek jestes jak moja matka ksiazki lekarze nauczyciele itp sa glupi tylko ty jestes najmadrzejszy a twoj syn jak sam napisales to. obibok i cala mlodziez tylko ty jestes najbardziej pracowity tylko jakos to trudno zauwazyc w pracy

@Bronek

Podam przyklad ci dlugoletni pracownicy. Maszyny wylaczaja 20 minut przed koncem zmiany a kier powiedzial i dal to na pismie ze maszyny maja byc przekazywane na ruchu i tylko ci nowo przyjeci sie do tego stosuja tak w obawie przed zwolnieniem

Małpa

Można słuchać muzyki na słuchawkach ??

@Małpa

Ciekawe jak musisz miec stopery zeby nie ogluchnac poza tym majster kierownik ci je zabiora bo przepisy zbraniaja

@Małpa

Takiego pracownika sam bym zwolnił. Nie interesuje cię praca i tylko chcesz bezwiednie pakować kubki. Za 20 lat nie będziesz nic wiedział o maszynie, nie będziesz umiał jej ustawić za to będziesz perfekcyjnie i bezmyślnie odkładał kubki. Na co komu w XXI wieku małpa w pracy?

stary

Pani Joanno prosze sobie darowac gadanie takich bzdur, sama Pani w to nie wierzy. To swiadczy o tym, ze praca jest uciazliwa pod wieloma wzgledami, i Polak juz nie chce tego robic, taka odpowiedz uzyska Pani od operatorow. Na jakiej Pani pracuje maszynie?

Chyba
@stary

Joanna pracuje na kawale chłopa z lateksu.

dzidek

Może wiecie coś o pracy dla nowego chętnego? Jaką umowę może firma zaproponować?

@dzidek

Tymczasowa umowa na produkcji za posrednictwem agencji pracy stalych przyjec do paccor siemianowice niema zarobek jakies 1900zl na reke praca stojaca pod presja czasu

@dzidek

narobisz sie i ci podziekuja chyba ze szukasz tymczasowej ale tez nie warto

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)
2.3/5 Na podstawie 123 ocen.

Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. (zakończona działalność)