WTZ na Przedwiośniu

WTZ na Przedwiośniu

Opinie o WTZ na Przedwiośniu

Maciej

@była, jesteś pracownikiem firmy i mogłabyś napisać więcej informacji o zatrudnieniu? Uważasz, że kierowniczka dostała się na stanowisko nie mając odpowiednich kwalifikacji. Czy z innymi przełożonymi masz lepszy kontakt? Co mogłabyś powiedzieć o atmosferze w pracy i relacjach między współpracownikami? Jesteś z nich zadowolona? Czy firma zapewnia szkolenia lub pakiet socjalny? Podziel się swoim doświadczeniem. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

ex

Nie dziwię się, że ciągle kogoś szukają do pracy. Jeśli nie zmienią kierowniczki to miejsce posypie sie z wielkim hukiem. Ta smutna i niekompetentna kobieta leczy swoje komplesky kosztem podobiecznych i pracowników. O podopiecznych mówi że "są od tego aby wykonywać polecenia i się dostosowywać" Zera indywidualnego pojdejścia i zero terapii zajęciowej w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Kierowniczka kontroluje wszystko i wszystkich - ma wręcz manię kontroli. Pracownicy mają zakaz sporzywania jakichkolwiek posiłków w towarzystwie podobpiecznych. W każej pracowni jest czajnik. Korzystać z niego można tylko aby przygotować napoje dla podopiecznych. Pracownik aby zrobić napój dla siebie musi iść na górę do kuchni i tam skorzystać z czajnika. Pracownie są tak przepełnione, że podoopieczni nie mają wystarczająco miejsca na rozłożenie niezbędnych pomocy. W każej grupie jest po 10-12 uczestników i 1-2 terapeutów. Teoretycznie niby wypada 5-6 podopiecznych na terapeutę. Praktycznie wszyscy siedzą i tak na kupie w pomieszczeniach o powierzchni ok 20-25m. Kierowniczka premie daje tylko tym pracownikom, którzy ślepo wykonują jej polecenia i donoszą. Póki ta kobieta nie zostanie zwolniona nie będzie tam dobrze.

była
@ex 08.08.2015 19:10

jak najbardziej zgadzam się z tym znam tą panią i wiem że dostała się na to stanowisko bez żadnego konkursu tylko za poleceniem byłej kierowniczki

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w WTZ na Przedwiośniu? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

gość

Fakt - ogłoszenia do nich pojawiają się rzadko. Zwykle na początku roku - ale za to wtedy szukają hurtem. Tak samo zaczęli ten rok. Wczoraj pojawiło się ogłoszenie - szukają jednocześnie 3 instruktorów do 3 pracowni

yakaoa

to prawda, od roku nie ma u nich rekrutacji, no chyba, ze firma prowadzi po prostu ukryte rekrutacje i to dlatego.

gość

@melwa - czytaj ze zrozumieniem. Post EX dotyczył WTZ

Gość

Po raz kolejny, na przestrzeni kilku tygodni pojawiło się ogłoszenie dotyczące pracy w WTZ na Przedwiośniu. Wprawdzie tam nie pracowałem ale po rozmowie jaką odbyłem z ,,uprzejmą" panią, powiem wprost zawracanie głowy i czasu

Zostaw opinię o WTZ na Przedwiośniu - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WTZ na Przedwiośniu