WTZ na Przedwiośniu

Opinie o WTZ na Przedwiośniu

gość

Fakt - ogłoszenia do nich pojawiają się rzadko. Zwykle na początku roku - ale za to wtedy szukają hurtem. Tak samo zaczęli ten rok. Wczoraj pojawiło się ogłoszenie - szukają jednocześnie 3 instruktorów do 3 pracowni

yakaoa

to prawda, od roku nie ma u nich rekrutacji, no chyba, ze firma prowadzi po prostu ukryte rekrutacje i to dlatego.

gość

@melwa - czytaj ze zrozumieniem. Post EX dotyczył WTZ

ex

Nie dziwię się, że ciągle kogoś szukają do pracy. Jeśli nie zmienią kierowniczki to miejsce posypie sie z wielkim hukiem. Ta smutna i niekompetentna kobieta leczy swoje komplesky kosztem podobiecznych i pracowników. O podopiecznych mówi że "są od tego aby wykonywać polecenia i się dostosowywać" Zera indywidualnego pojdejścia i zero terapii zajęciowej w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Kierowniczka kontroluje wszystko i wszystkich - ma wręcz manię kontroli. Pracownicy mają zakaz sporzywania jakichkolwiek posiłków w towarzystwie podobpiecznych. W każej pracowni jest czajnik. Korzystać z niego można tylko aby przygotować napoje dla podopiecznych. Pracownik aby zrobić napój dla siebie musi iść na górę do kuchni i tam skorzystać z czajnika. Pracownie są tak przepełnione, że podoopieczni nie mają wystarczająco miejsca na rozłożenie niezbędnych pomocy. W każej grupie jest po 10-12 uczestników i 1-2 terapeutów. Teoretycznie niby wypada 5-6 podopiecznych na terapeutę. Praktycznie wszyscy siedzą i tak na kupie w pomieszczeniach o powierzchni ok 20-25m. Kierowniczka premie daje tylko tym pracownikom, którzy ślepo wykonują jej polecenia i donoszą. Póki ta kobieta nie zostanie zwolniona nie będzie tam dobrze.

Gość

Po raz kolejny, na przestrzeni kilku tygodni pojawiło się ogłoszenie dotyczące pracy w WTZ na Przedwiośniu. Wprawdzie tam nie pracowałem ale po rozmowie jaką odbyłem z ,,uprzejmą" panią, powiem wprost zawracanie głowy i czasu

Zostaw opinię o WTZ na Przedwiośniu - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WTZ na Przedwiośniu