SDP Nieruchomości

Opinie o SDP Nieruchomości

Dzoan

Moim zdaniem jak już ktoś idzie do roboty w biurze nieruchomości, to musi nadawać się do sprzedaży i wynagrodzenie prowizyjne jest ok. Ja nie pracowałam w tym biurze, ale miałam do czynienia z kilkoma agentami z tego biura. Większość się po prostu nie nadaje, bo olewa pracę, nie biegają za klientami, po pierwszym spotkaniu i oglądnaiu, nie dzwonią, nie proponują kolejnych mieszkań. Ale w końcu trafiłam na jedną agentkę, która już bardzo długo tam pracuje i kobita naprawdę się stara. Według mnie dobry agent to taki, który dzwoni nawet kilka razy dziennie z kolejnymi propozycjami i szuka, naprawdę szuka i chce sprzedać:)

cokolwiek

Nie zauważyłaś wcześniejszych postów??? Pracownicy oszukiwani są na wypłaty, nikt nie otrzymał nawet całej podstawy nie mówiąc już o wypracowanych prowizjach. Zastanów się czy chcesz marnować czas....

były agent

Byłem w SDP Nieruchomości 3 miesiące i nic się nie pokrywa z tym co jest na rekrutacjach i w ogłoszeniach o pracę tej firmy. Dobrze wyżej napisane dla ageta zostaje ZERO, golą tych swoich agentów jak barany, zasada obowiązuje jedna tj. i następny, i następny ... Koszty agent ponosi bardzo duże i tak naprawdę nic nie dostaje w zamian. Po 3 miesiącach pracy otrzymałem 260zł !!!!!!! a włożyłem kosztów dużo więcej. Jeśli chodzi o obiecane 1000zł stałej podstawy to nigdy tego nie otrzymałem, dlaczego? a dlatego że zawsze coś znajdą na ciebie! MEGA ROTACJA AGENTÓW bo się nie utrzymują na samej prowizji. Lipa - oszustwo, okradanie ludzi z ich pozyskanych nieruchomości, praca za darmo. SDP NIERUCHOMOŚCI to firma która okrada swoich agentów na każdym kroku, uważajcie na umowę którą dają ci do podpisania, zawiera dużo kar umównych po stronie agenta za tzw. NIE PRAWIDŁOWE WYKONANIE CZYNNOŚCI ... !!!! OSTRZEGAM PRZED TYM BIUREM!

umowa

Na rozmowie rekrutacyjnej informowali, iż na okresie próbnym trwającym 3 miesiące otrzymam stałą w wysokości 1000zł netto plus prowizja ze sprzedaży. Teraz przedstawię fragment umowy, którą wręczyli do podpisania: " Za prawidłowe wykonanie czynności zleceniobiorca otrzyma wynagrodzenie w wysokości 1000zł pod warunkiem spełnienia warunku pozyskania 8 ofert miesięcznie. W przypadku nie wykonania zlecenia w terminie... Zleceniodawca ma prawo do pomniejszenia wynagrodzenia lub anulowania zlecenia" zatem: - jeżeli w umowie nie występuje słowo "netto" to wynagrodzenie z automatu jest wartością brutto - nie wiem jak mówi prawo, dla mnie jednak wynagrodzenie STAŁE jest stałe i nie zależy od wyników pracy. tyle na temat.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SDP Nieruchomości? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży wydawały Ci się najkorzystniejsze?
hm

zakładam, że biurom obrotu nieruchomości nie zależy aż tak na "nowych". Nowy przyjdzie, coś podzwoni, coś sprzeda, nie doczeka do wypłaty, to biuro pośredników nie musi dzielić się prowizją i tyle. Po przeczytaniu waszych opinii tak to wygląda.

okradziony

prawie wszyscy pracownicy odeszli, bo mieli dość okradania, tragedia

basia

Ja pracowałam 3 miesiące w SDP Nieruchomości we Wrocławiu i z końcem okresu próbnego zrezygnowałam. Nie wiem jak ktokolwiek może wytrzymywać takie traktowanie. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam i na pewno nikomu nie pozwolę się tak traktować. Wszystko co jest napisane powyżej to prawda. Kierownik wysyła maile w formie żądań i gróźb (tzn. info + od razu: jak nie zrobicie tego to wyciągnę konsekwencje) Wymagania ustalone na takim poziomie żeby nikt ich nie spełniał i nie dostawał prowizji. P A R A N O J A

Szczery do bólu były agent.

Rada dla potencjalnych agentów, wybierajcie wszystko tylko nie "SRE DE PE" będziecie wykorzystywanani, wysysani do granic możliwości, a sami w zamian dostaniecie wielkie G! to firma która szuka i żeruje na młodych ludziach nie znających jeszcze branży. Na kasę trzeba czekać czasami miesiącami a jak już dostaniecie cudem wypłatę to okazuję się że jest o 30-40% niższa jak zakładaliście, bo powiedzą wam że rzekomo czegoś nie dopilnowaliście ! to legalnie działająca maszynka do oszukiwania osób generujących zysk! nie idźcie tam ! zrobicie jak zechcecie oczywiście ale jak tam pójdziecie to po krótkim czasie gorzko zapłaczecie w co się wpakowaliście. Szczery do bólu były agent.

Breslauer

Napiszę o czym innym - o NIERZETELNOŚCI I KŁAMSTWIE. Miałem zostać ich potencjalnym klientem - znalazłem ofertę w Internecie. Świeżutka, bo z końca marca 2015 roku (dziś mamy 13.04.2015). Rozpropagowana we wszystkich możliwych serwisach ogłoszeniowych (morizon, gratka, otodom, szybko.pl itp.) Na maile z zapytaniem o kontakt zwrotny - zero odpowiedzi od tygodnia. W międzyczasie znalazłem tęże samą ofertę w archiwalnych ogłoszeniach innego biura. Zadzwoniłem tam - powiedziano, że lokal od ok. półroku został sprzedany. Mieszkam w okolicy, mniej-więcej wiem, gdzie leży ten blok/mieskzanie. Wybrałem się na spacer i akurat spotkałem znajomego, który mieszka w tym kameralnym bloku. Pytam o sprzedaż mieszkania - pokazuje mi okna ze świeżo wymienioną stolarką, odremontowaną loggie. Na ogłoszeniach tego biura - nadal pełno zdjęć (lekko licząc sprzed 2 lat). W końcu zadzwoniłem z zapytaniem - co jest z tym mieszkaniem? Odebrała jakaś kobieta i wciska mi kit (dosłownie): "Na lokal ledwo co została (dosłownie 1-2 dni temu) zawarta umowa PRZEDWSTĘPNA! dlatego jeszcze nie pościągaliśmy ogłoszeń." Tak bezczelnego kłamstwa dawno nie słyszałem. Wszystkim radzę omijać z daleka tych pseudo-agentów!

były doradca

SDP dołuje i to ostro!!!!! Ratuj się kto może.

odradzam

Firma KRZAK tam od pół roku czasu nikt nie przeprowadził żadnej transakcji!!!, no i załoga się sypie bo oczywiście właściciel nie chce płacić prowizji mimo że klient już wpłacił. Szkoda nerwów i dymania za frajer!!!

agent07
@odradzam

podejrzane towarzystwo! to całe SDP .Studo Dobrych Przekrętów!

nie polecam

porażda i tyle

tylko nie SDP

W 100% potwierdzam , SDP to wolontariat, tam nie zarobisz żadnych pieniędzy. Pracowałem krótki czas w biurze nieruchomości SDP we Wrocławiu, wyzysk na maksa, agent SDP dostaje między 5% -15%, tego co zarobi dla firmy, dodam jeszcze że agent ponosi osobiście koszty dojazdu do klienta (własny samochód + paliwo) oraz koszty połaczeń telefonicznych. Po odjęciu tego wszystkiego wychodzisz na ZERO!!! A co jeśli nie przeprowadzisz żadnej transakcji, to jesteś NA MINUSIE, bo nie gwarantują żadnego podstawowego wynagrodzenia. NIE WARO PRACOWAĆ W SDP NIERUCHOMOŚCI, BARDZIEJ OPŁACA SIĘ SIEDZIEĆ W DOMU. SZKODA ŻYCIA I NERWÓW.

agent321

Całokowicie zgadzam się z opiniami o SDP.Tak naprawdę nie wiadomo czym sie zajmuje to biuro? Grobowa atmosfera .Odradzam chyba ,że chcecie mieć kłopoty!

były agent

Witam, zgadzam się z opinią, że SDP Nieruchomości jest jeddną wielką ściemą, odradzam każdemu by omijał tę firmę szerokim łukiem. To co oni obiecują na początku espółpracy jest wielkim kłamstwem, mimo wyrobienia normy i tak nie dostaniesz gwarantowanej prowizji, bo jak się chce psa uderzyć to kij zawsze się znajdzie. Zdecydowanie odradzam podjęcie współpracy.

ania

Pracowałam w biurze SDP Nieruchomości i szczerze odradzam. Raz, że dzieciniada i przedszkole, dwa że kasy nigdy nie można być pewnym, trzy że mobbing i chamstwo. Na rozmowie kwalifikacyjnej również obiecywano gruszki na wierzbie co w rezultacie nie zostało spełnione. Życzę powodzenia ... i stalowych nerwów. Bardziej opłaca się siedzieć w domu.

tom

Odradzam pracę w biurze SDP Nieruchomości we Wrocławiu. Właśnie zakończyłem współpracę z nimi, po tym jak mnie potraktowali i jak się okazało nie tylko mnie. SDP Nieruchopmości wykorzystuje swoich pracowników nie płacąc im żadnej podstawy, tylko i wyłącznie wynagrodzenie prowizyjne. Fakty są następujące: 99 % pracowników odchodzi w ciągu pierwszego miesiąca współpracy, ponieważ szanse na zarobienie jakichkolwiek pieniędzy są znikome, poza tym cały czas dokładasz ze swojej kieszeni. Tak naprawdę nie wiesz za ile pracujesz, bo jak już uda się Tobie coś sprzedać lub wynająć, to przy rozliczeniu okazuje się, że dostajesz dużo mniej niż miało być. Takie zagrania z ich strony są na porządku dziennym, zawsze znajdzie się jakiś pretekst. Oprócz tego w tym biurze nic się nie dzieje, nie dzwonią klienci, firma nie wydaje nic na reklamę, do tego nerwowa atmosfera. ODRADZAM!

Zostaw merytoryczną opinię o SDP Nieruchomości - Wrocław

• Jak się pracuje w SDP Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy SDP Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SDP Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SDP Nieruchomości