Opinie o ABC DATA w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ABC DATA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ABC DATA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC DATA w Sosnowiec

Jak się pracuje z ludźmi z ABC DATA?

Ona nie zadowolona

Jeśli chodzi o atmosferę między pracownikami jest bardzo źle, w ogóle nie zgrana ekipa, jest wysokie prawdopodobieństwo że np ktoś na ciebie doniesie, a (usunięte przez administratora) między pracownikami sięga zenitu.

abc Nowy wpis
@Ona nie zadowolona

Praca jak praca ale ludzie tam pracujący to jakiś koszmar. Potwierdzam wpis wyżej.

Ejj Nowy wpis

Teraz to już nie abc data, wykupiła ich firma ze Szwajcarii.

Lidia Nowy wpis
@Ejj

@Ejj W sieci firma widnieje dalej jako ABC Data. Napisz, czy pracownicy próbowali coś zrobić ku poprawie atmosfery w tej firmie? Dzięki.

Surykatka Nowy wpis
@Lidia

Pracownicy tworzą tą atmosferę i nikt nie próbuję nic zmienić, bo im to się podoba. Najgorsze jest to że jak przychodzi nowy pracownik to zaczyna przesiąkać tym klimatem. Jedyne wyjście to usunięcie starych pracowników z firmy bo to jest największy problem, tzn rozbicie tej grupy. Puki starzy pracownicy nie zostaną usunięci z firmy i będą tworzyć grupę znajomych to nic się nie zmieni, ci ludzie dalej będą bardzo źle traktować niektórych ludzi. Problemy są w tej firmie od lat, poważne problemy.......................

Komandos

Fajna atmosfera, spoko ludzie i płaca godna. Polecam

produkcjoner
@Komandos

ha ha godne zarobki,chyba mieszkasz w namiocie albo w piwnicy

abc
@Komandos

Tak, jasne, aha.

Liwka_98

Witam, pracuje w abc od 17 lipca, jestem z pracy bardzo zadowolona, jestem młoda i chce pracować wiec to tez pewnie ma na to wszystko wpływ bo są osoby które pracują jakgdyby ząb karę. Nie można narzekać na organizacje pracy, i na ludzi, jedynie czasem jest brak zrozumienia ze strony koordynatorów bądź kierowników. Nie zgadzam się z większością negatywnych opini na temat pracy na tym magazynie. Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas, dobra i efektowna praca zawsze doceniana pod postacią jakiejkolwiek premii. Osoby które są chętne do pracy, i są gotowe na to aby zostawać godzinę czy dwie dłużej ok dwa razy w tygodniu (zależnie od tego ile jest pracy) to polecam. Oczywiście na początku może być ciężkie jesli chodzi o wysiłek fizyczny, ale to kwestia tygodnia i nabierze się energii do pracy. Początkowo może być tez problem z godzinami pracy, sama na początku przychodziłam mam godzinę 14 ale później udało nic się załatwić z kierownictwem abym przychodziła na godzine 9. Tak jak już mówiłam jestem bardzo zadowolona z pracy i z czystym sumieniem mogę ją polecić innym. Pozdrawiam serdecznie

Liwka_98
@Liwka_98

Za karę*

vossensky

Witam, wypowiem się odnośnie firmy ABC DATA w Sosnowcu i powiem tyle, że pracuję tam ponad rok, praca na godzinę 15:00 - 23:00, na początku widziałem że ludzie którzy tam pracują potrafią wytłumaczyć co i jak, a teraz sam tłumacze nowym. Co jakiś czas zmienia się stanowiska także nie można narzekać na monotonie. Polecam :)

Czy po rozmowie w ABC DATA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sebastian

ABC DATA Sosnowiec omijać szerokim łukiem, 90% ludzi zatrudnionych na umowy tymczasowe przez agencje pracy, nadgodziny codziennie. Nie ma ludzi, którzy szkolą nowych pracowników, jest tylko szybka pokazówka co robić itd, często przeprowadzania przez osoby nie mające o tym żadnego pojęcia, ba często też przez pracowników zatrudnionych na umowy tymczasowe, którzy pracują od niedawna. Jak jesteś nowy to nie będziesz nawet wiedzieć kto jest twoim szefem. Nikt tak naprawdę nie kontroluje twojej pracy, ale jak coś pomieszasz zaraz ktoś cię odszuka i opieprzy, że coś zrobiłeś źle - mimo tego, że nikt ci nie wytłumaczył dokładnie jak poprawnie wykonywać swoją pracę. Zarobki niskie, rzędu 2 tysiace na rękę jak masz już umowę bezpośrednio z ABC po 2-3 miesiącach jechania na umowie od agencji. Całkowity brak możliwości awansu. Zmiany ustawione w takich godzinach by całkowicie nie mieć życia prywatnego do niedzieli. Panuje tam bardzo duże tempo pracy, nie ma żadnych norm po prostu jak jesteś wolniejszy niż reszta to jesteś na wylocie, przez co większość ludzi po prostu zapier**** jak szybko może. Ciężka praca fizyczna po 10-12h gdzie zawsze masz nadmiar rzeczy do zrobienia, a ludzi ciągle brak. Warunki pracy bardzo ciężkie, każdy pilnuje swojego nosa. Temperatura na hali w ciepłe dni nie do wytrzymania. Niby można robić przerwę 20min na jedzenie / sranie itd, ale trzeba się odbić za każdym razem jak się wychodzi. Kontrole wykrywaczami metalu, alkomatem do tego kamery śledzące każdy twój ruch. Ochrona zawsze ma cię za potencjalnego złodzieja, choćbyś nie wiem jak bardzo był wobec nich uprzejmy / grzeczny, sprawdzają nawet czy nie wyniosłeś karty pamięci do telefonu. To nie jest zwykła praca to jest OBÓZ PRACY. Nie polecam, omijać szerokim łukiem.

Witam! Jestem zatrudniony w ABC Data od 14 grudnia 2015r. Trafiłem tam poprzez agencję pracy Randstad w Katowicach. Za nim podjąłem się pracy czytałem komentarze, które przyprawiają o dreszcze i modliłem się aby to nie była prawda. Niestety jest, na dziale wysyłki, praca od 15 do 2-3 w nocy! Stołówka ma 10 krzeseł a pracowników jest około 100! Zero zaplecza socjalnego, atmosfera dramatyczna, a mało tego nawet jak idziesz do kibla zrobić co trzeba to za każdym razem trzeba odbijać się na czytniku!!! Jednym słowem dramat, praca dla osób które nie mają żadnych ambicji, rodziny, znajomych i żadnej pasji. Tempo niesamowite, nogi i ręce w chodzą do tyłka. Jeśli jesteś NOWY I ZASTANAWIASZ SIĘ NAD PRACĄ W ABC DATA - NIE POLECAM!

ktos

Witam a jak wyglada praca na stanowisku "magazynier" podobno pracuje sie caly czas na poczatek na 16:00 i do konca roboty ktora jest, czy to prawda i jak wyglada sprawa z kasa, ile mozna zarobic na poczatek??

OneShotOneKill

łysy - 2011-06-28 13:05:06 Panowie ja jestem pracownikiem abc data w sosnowcu i podzielam waszą opinie że ta firma jest (usunięte przez administratora) a zwłaszcza nasz kierownik który nie nadaje się do rządzena ludźmi nie umie z nami rozmawiać jest bucem, ma swoich przy (usunięte przez administratora) którzy mu wszystko donoszą a on to wszystko łyka jak kaczka dużo by tu pisać ale by zabrakło czasu.Więc przeszczegam przyszłych pracowników omijajcie tą firmę z daleka chyba że lubicie pracować ciągle na 15:00 i robić po 11-13 godzin !!!!!!!!!!!Przez przypadek trafiłem na tą opinię, a że mam chwilkę czasu to postanowiłem sprostować kolegę "łysy" gdyż w kilku kwestiach się z nim nie zgadzam. - Po primo nie ma w języku polskim słowa "przeszczegać" jest przeszczekać lub przestrzegać zapewne koledze chodziło o to drugie :)) - Po secundo firma sama w sobie jest podmiotem prężnym, stabilnym, z pełnym zapleczem socjalnym, na czas wypłacającym wynagrodzenia, (ZUSy, składki, odzież robocza, woda, kawa, fananana itp itd) i to by było na tyle superlatyw, można byłoby popłynąć Marszałkiem Piłsudskim ....firma wspaniała tylko ludzie to .......... - Po tertio Kierownik mag. S[usunięte przez moderatora] nadaje się idealnie do kierowania zespołem ludzkim ( no bo to bydło jest w 80%, jednostki inteligentne zostały zwolnione albo odizolowane. Cała reszta zastraszona wprowadzony ogólny chaos. Kapusta zabrana sprzed nosa i podana tym co się ulewało, psy szczekają, wilki wyją i bydło w chaosie idzie w dobrym kierunku bo do przodu) Pracowałem w ABC kilka lat z każdym kolejnym rokiem mimo rzekomych podwyżek płac traciłem 2kPLN rocznie podczas gdy firma podwajała swój kapitał. Jak to jest możliwe nie wiem ale to takie typowo polskie. Nie wiem czy warto wspominać, że za błędne decyzje przełożonych podwładny nie dostawał premii bo to także bardzo typowe. Nie wiem jak pracownik wyższego szczebla ze zwiększoną odpowiedzialnością i o większym zakresie obowiązków może zarabiać mniej od pracownika podrzędnego. A "Warszafka" patrzy i się śmieje

łysy

Panowie ja jestem pracownikiem abc data w sosnowcu i podzielam waszą opinie że ta firma jest (usunięte przez administratora) a zwłaszcza nasz kierownik który nie nadaje się do rządzena ludźmi nie umie z nami rozmawiać jest bucem, ma swoich [usunięte przez moderatora] którzy mu wszystko donoszą a on to wszystko łyka jak kaczka dużo by tu pisać ale by zabrakło czasu.Więc przeszczegam przyszłych pracowników omijajcie tą firmę z daleka chyba że lubicie pracować ciągle na 15:00 i robić po 11-13 godzin !!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ABC DATA - Sosnowiec

ABC DATA