abc data

Opinie o abc data

alek

Mnie dziwi, że od 2010 roku tu powstal jeden wpis i to w 2015 roku. Przecież to znana firma, teraz mają duzo ofert pracy. Sam mam zamiar aplikować jako inżynier wsparcia technicznego. Wymagania nawet małe - min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku i praktyczna znajomość systemów operacyjnych MS Windows, iOS, pakietu MS Office oraz usług Active Directory.

gregor

Witam! Jakie są zarobki w tej firmie na magazynie???? Od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie składać tam cv.

ok

Zostaw opinię o abc data - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie abc data