Equus Serwis Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o Equus Serwis Sp. z o. o.

Czy te zarobki 1600 są aktualne? Pracuje ktoś w Equus Serwis i odpowie? Ten dach nad głową opłaca firma, czy trzeba samemu sobie szukać, o co z tym chodzi? Z góry dziękuję za waszą pomoc i rozwianie moich wątpliwości.

taki ktos

Jedyne z czym sie moge zgodzić to z oragnizacja...a kasa...jest całkiem nie zła...

faraon - 2010-03-14 21:15:48 sprawa wygląda tak że kiedy sie pracowało na olszanicy zarobki sięgały do 2200zł netto. teraz w kryspinowie zarabia sie 1600zł bo twierdzą że mamy dach nad głową. organizacja fatalna. Z premią czy bez premii.

faraon

--------------------------------------------------

NO PANOWIE MACIE TERAZ SZANSE SIE WYPOWIEDZIEC. PROSZE BARDZO..... POZDRAWIAM....

Zostaw opinię o Equus Serwis Sp. z o. o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Equus Serwis Sp. z o. o.