BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.

Katowice

Opinie o BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.

Wronia

Czy mógłby ktoś podzielić się opinią o firmie, dawno nie pisaliście a interesuje mnie praca.

Patrycja

W zakładce "Galeria zdjęć" możesz zobaczyć jak wyglądają miejsca pracy BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A. Poszukujesz informacji na temat aktualnych ofert pracy? Zajrzyj na http://baltimpex.pl/strona/O-firmie/Kariera/Aktualne-oferty-Pracy

Tom

Zolo
@Tom 29.11.2016 17:58
Przede wszystkim płacą marnie i do tego nieterminowo. Cała reszta jaka by nie była nie ma już w tej sytuacji żadnego znaczenia....

Nie wiem o czym piszesz. U nas były pieniądze zawsze w terminie. Wysokość zarobków zależy w części od Twojej pracy.

Tom

kim

konkretnie potrzebny był Konsultant ds. Obsługi Klienta w Punkcie Sprzedaży T-Mobile ale na takie stanowiska często są rekrutacje więc spokojnie kolego

lilly

Hej, mam pytanie do osób pracujących w salonach T mobile Baltimpexu, bo przeczytałam te opinie tutaj, a słyszałam coś zupełnie innego. Jaką mniej więcej podstawę się tam teraz dostaje za pełny etat? Są premie od firmy i od t mobile osobna, czy udaje się do nich w ogóle dojechać czy np dostaje się tej premii 0 zł co kilka miesięcy? Jakie są warunki pracy? Bo rozumiem, że pewnie trochę cisną na sprzedaż, ale z drugiej strony chodzi mi o atmosferę, kierowników? Głównie zależy mi na opiniach o Warszawie. Bardzo proszę o świeże opinie.

A co do rozmowy, to trwa 20 minut max. Jak pokażesz że jesteś nastawiony na sprzedaż i nie masz skrupułów sprzedać biednej babci Internetu mimo że nie ma komputera to się dostaniesz:) wbrew pozorom oni potrzebują ludzi na szybko bo dużo odchodzi, wiec nie ma dużej konkurencji

Firma jak najbardziej ok, przełożeni w większości też, pani właściciel super. Firma dba o to by prawnie wszystko było ok (dokumenty itp.). Niestety praca za najniższą krajową, bo plany praktycznie nie realne, a oferta t-mobile śmieszna. W Play pełno ludzi, to samo w Orange au nas pustki... Tak jak ktoś pisał z racji oferty internetowej, ludzie do salonu przychodzą zobaczyć telefon, ewentualnie z reklamacjami itp. No a plany są, wiec albo wciskasz droższa i gorsza ofertę komuś kto nie patrzy na Internet albo nie pracujesz... A nawet jak wciskasz wszystko, każdemu to i tak planu nie zrobisz. W salonie firmowym t-mobile podstawa prawie 2000 a tu 1280:) U mnie po cichu wszyscy szukają czegoś nowego, dużo ludzi odchodzi, stąd dużo ofert pracy. Dużą odpowiedzialność, duża presja a kasa... sami oceńcie

smerfetka

no nie wiem czy tak od razu bezpośrednio chciałabym się kontaktowac w firmą jak nie za bardzo o niej cokolwiek wiem i nie wiem tez jakie ewentualnie by mi zaproponowali warunki pracy. jestem ostrożnym i świadomym poszukiwaczem pracy, najlepiej to oczekiwałabym pomocy ze strony osób które już pracują w firmie

Bobunio

Jeżeli komuś tak mocno zależy na pracy to powinien się bezpośrednio z nimi skontaktować. Podejrzewam, że dają oferty pracy wówczas gdy kogoś rzeczywiście poszukują. Mam nadzieję również, że wypowie się ktoś, kto w niedawnym czasie miał okazję pracować bądź nadal pracuje u nich i mógłby powiedzieć jak to obecnie się prezentuje.

z konkurencji

Pieniądze z podstawy wypłacane są zgodnie z terminem - bo to obowiązek pracodawcy za świadczoną prace! tak jak ktoś wyżej pisał - za sama podstawę nie opłaca się tam pracować, bo inne mniej stresujące zawody daja kase na tym samym poziomie. tylko z tymi ich premiami jest jakoś dziwnie.... w ostatnim czasie dokonała się rewojucyjna zmiana - fora konsultantów az kipiały. Zmiany zaszły i wcale nie będą na lepsze, Klienci odchodzą od tradyctjnego kanału sprzedaży - traktują punkty jak informację i serwis!!! sprzedaż odbywa sie w sieci - tam sa tańsze telefony, ciężko jest konkurowac z ofertami internetowymi, a plany do zrobienia sa...najgorsze jest to, ze doswiadczony konsultant zarabia to samo co nowy!! nowi szybko się zniechęcają, albo ich wywalają zanim zdąrzą czegokolwiek się nauczyć i sprzedawać na zadawalającym poziomie. polityka kadrowa BT jest conajmniej dziwna - preferuje się średniaków, którzy nie pyskują. ktoś kto ma pomysly i stara sie bardzo przegrywa z kimś kto wyraźnie mówi, ze za taką nową premię to mu się nie opłaca pracowac i starac sie:))

CIT

czemu tu ciągle jest Spółka z o.o. przecież Baltimpex od zeszłego roku jest Spółką Akcyjną?

bb

A.koleżanką - wolne żarty - to nigdy nie była koleżanka - zarozumiała, wszystko wiedząca najlepiej z każdej dziedziny i bezczelna w swoich osądach innych, obrażająca się o lepiej napisany raport i widząca błędy tylko u innych - wykorzystała słabość p.prezes i tyle

Podobno dyrektor controlingu A ma zajmować sie teraz sprzedażą - szkoda tylko ze sie na tym nie zna

Ktos

A wszystkim sie wydaje ze zarządza Pani Prezes - są w błędzie bo rządzi wiedźmę z controlingu dyrektor A Ciekawe czy Pani Prezes zdąży przejrzeć na oczy ? ze wiedzma nie patrzy dobra firmy tylko własnego interesu i wykończył każdego od którego poczuje zagrożenie Smutna Prawda

EX

Nie zgadles lub nie zgadlas To nie Dyrektor tylko były Dealer i ADB który doskonale pamięta tamte fantastyczne czasy i Dyrektora za czasów którego ludzie byli szanowani wszystko grało jak w Szwajcarskim zegarku :) i rozwijał ta firmę

_-'

Wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma... Pewnie są lepsze organizacje, ale my jakoś dla nich nie pracujemy. Szkoda, że nie wrócą już czasy P.H.Z. Przez wiele lat pracowaliśmy w całkiem niezłej atmosferze. Swoją drogą zgadzam się z wypowiedzią dot. powrotu do P. byłego Dyrektora. Facet zawsze wiedział co robi i do tego szanował podwładnych. Co do Pani z Kontrolingu to jeszcze do połowy minionego roku była naszą koleżanką. Coś się zmieniło? Dostała nowe zadania i pewnie chce się jak najlepiej z nich wywiązać. Ciekawi mnie również, który z tzw. byłych Dyrektorów nie potrafi zapomnieć i wypowiedział się już powyżej ;)

EX

Ta firma nigdy nie miała szczęścia do Dyrektorów z dwoma wyjątkami jeden który odszedł ale wrócił i Zarządza P oraz drugim Dyrektorem który był alfą i omega - ale szkoda ze odszedł

Kolo

Nowy Dyrektor nie ogarnia tematu nawet przestał oddzwaniac i odbierać telefony Dodatkowo rządy dyrektor Kontrolingu - zero dobrej admosfery która podobno była kiedyś

Kolo

Pracuje w BT niestety musze cie zmartwić. Podstawa po 3 miesiącach nie ulega zmianie -dalej dostajesz najniższą średnią krajową . :) plus marna premie przy planach wyrobionych na 100-120 procent/ Tak tak na rozmowie mówili co innego -ale nie dostałeś nic na papierze więc się tego wyprą ja pracuje już 3 lata i podwyżkę podstawy mam tylko wtedy jak Państwo dźwignie najniższą średnią :D:D:D Poza tym dokładają nam coraz więcej obowiązków T-mobile robi coraz gorsze promocje więc ludzie wola iśc do Play a winni tego sa konsultanci Ogólnie wyścig szczurów -bo plany robią na konsultanta . Odpowiedzialność duża , [pracy dużo płaca nie adekwatna do wykonywanych zadań. ODRADZAM

baobab

dyrektor znów zmieniony , rządzi wiedźma z controlingu już wszędzie - czas uciekać :( a było nawet ku prostej

konsultant

Pieniądze zawsze były wypłacane w terminie, ale jak zaczynasz to czekasz kilka miesięcy na premię ze względu na proces weryfikacji kontraktów. Tak czy inaczej finansowego zawrotu głowy nie ma, w mięsnym zarobisz podobnie:) ale z mniejszą odpowiedzialnością.

magdas

Sorry ale piszesz w takim kontekście jakbys robil to na polecenie Baltimpexu i probowal cos na sile udowadniać, wiemy dobrze jak bylo, ciekawe kto stoi za twoim nickiem?

@magdas 29.05.2014 16:53

tzn. ja na polecenie baltimpexu :) ?

ex pracownik

Hmmm to chyba pracowaliśmy w różnych firmach :) generalnie w tej branży jest cisnienie na wynik i to jest przykra norma. Co do Pani Prezes wiem ze to ona zdecydowala o radykalnych cieciach w premiach wiec ... Badzmy trochę obiektywni ... Wiem ze chlopaki z Baktimpexu probowaly ja przekonac ale tzw. Kontroling cisnal na redukcje premii i lepsze wyniki ... Wiec kto ponosi za to odpowiedzialność? Chyba jednak wlasciciel ... Jak ktoś myśli inaczej jego sprawa

konsultant

Widzę że dyskusja rozkwita. Wyniki były jedne z najlepszych? Możliwe, produkt sam się sprzedawał, oferta z 2 tabletami spowodowała że ludzie stali w kolejce po to i bez żadnego wysiłku robiło się plany grubo ponad 100%. Gorzej było jak reklamy w TV przestały robić wielkie WOW. Facet usiłował robić plany metodą "zastraszania", wiem że duże słowo ale każdy milczał i nikt nic nie mówił.... Szkoda pisać o szczegółach bo jeszcze narobi się z tego szum. Firma była OK ale jak jest teraz to trzeba przeżyć... A co do Pani Prezes? Wątpię żeby którykolwiek konsultant mógł narzekać. Co ona wam mogła takiego zrobić? Jak dla mnie to jest kobieta na poziomie.

Wyniki to nie wszystko. Trzeba jeszcze szanować innych. Zakochany w sobie...

konsultantka
@NeXT 28.05.2014 17:36
Wyniki to nie wszystko. Trzeba jeszcze szanować innych. Zakochany w sobie...

??? konkretnie, co przez to rozumiesz???

konsultant

Praca w tej firmie kiedyś była czymś niespotykanym w Polsce, niestety wraz z odejściem Prezesa wszystko się zmieniło. Były dyrektor znacznie się przyczynił do wprowadzenia zmian na gorsze. Ja po kilku latach pracy mam tego po dziurki w nosie i ostrzegam kandydatów przed tą firmą. Chcesz tutaj pracować to licz się z zarobkami znacznie zaniżonymi w stosunku do włożonej pracy, szukasz dobrej atmosfery? To przed przyjściem zażyj leki uspokajające.

ex pracownik

Ja wiem z pewnego źródła, że te negatywne zmiany wymusiła żona Prezesa, która przejęła po nim zarządzanie firmą - generalnie rządy autorytarne i nikt nie miał prawa głosu ...

wrona

no dobra, to już wiem jak wyglądała praca kilka lat temu, ale czy teraz jest już w miare ok? czy nadal nie za bardzo?

Ktoś

Kilka tygodni temu pozbyli się jednego z dyrektorów (świadomie małą literą). Pierwszy dobry ruch od bardzo dawna. Poważnej firmy nie może reprezentować ktoś taki.

konsultantka
@Ktoś 10.04.2014 09:56

A co w nim Ci nie pasowalo? wyniki byly jedne z lepszych, tak slyszalam

gregory

Na stronie Baltimpex Telecom sa jakieś ogłoszenia odnośnie współpracy, trzeba wypełnic jakąś ankietę, w ten sposób aplikowaliście, czy inaczej jakoś?

canon

i co myślicie w takim razie, że wraz z prezesem odeszła dobra atmosfera? jeśli tak to tylko współczuć

doardca

masakryczna firma, nie pracujcie dla nich(usunięte przez administratora) zero pomocy merytorycznej, (usunięte przez administratora) prowizje wypłacane po 9 miesiącach od sprzedazy.

R

Na pół etatu, to może jako doradca biznesowy? Praca bardziej wymagająca, niż w salonie, bo klient sam nie przyjdzie, ale też wynagrodzenie może być ciekawe, mimo krótszego czasu pracy.

Zostaw opinię o BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BALTIMPEX TELECOM GROUP S.A.