Hard-Plast

Tychy

Opinie o Hard-Plast

żabcia

ja się chętnie osobiście przekonam "kolego", zamierzam, aplikowac do nich na murarza bo jest teraz jak wiedzę rekrutacja. nie wiem tylko dlaczego na murarza w tej ofercie prawa jazdy chcą

niedoszły pracownik

słyszałem podobne opinie. podobno ta firma ma [usunięte przez moderatora]. nikt ich nie chce do roboty i otwierają nowe działalności na kolegów i haratają swoimi ludżmi. na całe szczęście tam nie poszedłem ,bo kumpel mnie ostrzegł

exworker

[usunięte przez moderatora] nie ma bladozielonego pojęcia o tym czego się podejmuje młodzi głupi [usunięte przez moderatora] ogólnie syf brud smród i ubóstwo z całego serca nie polecam (znam z autopsji) DUUUUUŻY NEGATYW obiecane 3000 połowa obcięta tutujkowi władza na dekiel wali

Zostaw opinię o Hard-Plast - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hard-Plast