Hard-Plast

Opinie o Hard-Plast

Filtruj opinie po kryteriach:

mon
 Opinia

Przestrzegam przed pracą w tej firmie nie wypłacają wypłaty sprawę kieruje do sądu

Pedro
 Opinia

Od dawna nikt nie zaglądał na forum z jakiegoś powodu?

Leszek
 Opinia

Niewiele informacji na temat firmy Hard-Plast można znaleźć na ich stronie internetowej. Z tego powodu chciałbym Was spytać, czy firma prowadzi rekrutację? Co oferują i na jakie stanowiska poszukują ludzi? Jaka w ogóle panuje tam atmosfera? Będę wdzięczny za każdą opinię i odpowiedź.

rerkruter
Nazwa działu: Handlowy
@Leszek 21.04.2018 15:56

Właśnie - osobiście tym się zajmuję (rekrutuję). jeżeli ktoś posiada doświadczenie i chęć to zapraszam 518-200-962

żabcia
 Opinia

ja się chętnie osobiście przekonam "kolego", zamierzam, aplikowac do nich na murarza bo jest teraz jak wiedzę rekrutacja. nie wiem tylko dlaczego na murarza w tej ofercie prawa jazdy chcą

Tak2Nie

niedoszły pracownik
 Opinia

słyszałem podobne opinie. podobno ta firma ma [usunięte przez moderatora]. nikt ich nie chce do roboty i otwierają nowe działalności na kolegów i haratają swoimi ludżmi. na całe szczęście tam nie poszedłem ,bo kumpel mnie ostrzegł

Tak6Nie

exworker
 Opinia

[usunięte przez moderatora] nie ma bladozielonego pojęcia o tym czego się podejmuje młodzi głupi [usunięte przez moderatora] ogólnie syf brud smród i ubóstwo z całego serca nie polecam (znam z autopsji) DUUUUUŻY NEGATYW obiecane 3000 połowa obcięta tutujkowi władza na dekiel wali

Tak5Nie

Zostaw opinię o Hard-Plast - Tychy