Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Hard-Plast S.Bagienko A.Bagienko sp.j.

Adres: Fabryczna 5, 43-100 Tychy

NIP: 6462378150 KRS: 0000554496

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Hard-Plast S.Bagienko A.Bagienko sp.j.
3 5 9 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Hard-Plast S.Bagienko A.Bagienko sp.j.

Filtruj opinie po kryteriach:

mon
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Przestrzegam przed pracą w tej firmie nie wypłacają wypłaty sprawę kieruje do sądu

lokator
 Opinia

Banda jełopów. Grupa "pseudo pracowników" Hard-plast, która wymieniała piony kanalizacyjne w Tychach przy ulicy Grota Roweckiego. Na 5 pieter 2 pracowników i 3 murarz (do murarza brak zastrzeżeń). Totalnie nie przygotowani do pracy, zero zabezpieczeń wyposażenia łazienek lokatorów (prysznice, wodomierze, sedesy). Pracownicy nie przygotowani do pracy, bez masek pyłochłonnych, bez okularów. ZERO BHP. Nadzór BHP byłby bardzo mile widziany w tej pseudo firmie. Praca w pospiechu, kompletnie na odpier... W moim przypadku tak złożyli sedes, że przez cały weekend cieknie z niego. Odpływ z wanny do rury ściekowej zrobiony w sposób na kaskadę (parabole). Pracownik stwierdził, że to wina wanny... "Nadzorujący" Jan S. nie raczył odbierać telefonów od mieszkańców w w/w sprawie. Brak zainteresowania pracownikami i całością pracy... Poniżej krytyki!!!

Tak1Nie

PrzyszłyLokator
@lokator 30.07.2016 12:55

Witam Czyli lepiej ich nie wpuszczać ? Pytam bo u mnie też mają wymieniać piony wodno-kanalizacyjne - rozkucie łazienki plus kuchnia plus odpływ od sąsiadki nade mną . pozdrawiam

Ja
@lokator 30.07.2016 12:55

Dlaczego tak uważasz że ta firma jest do niczego

anonymous
 Opinia

Technologia tego wymaga.Lokatorom z reguły przeszkadza hałas,kurz.Żeby wymienić pion trzeba rozkuć ściany ,stropy wyjąć starą instalacją żeby zmontować nową,zamocować.No i przyjdzie murarz z gliną i wszystkie dziury zginą,Oczywiście dbać żeby nic nie uszkodzić !

Opinia

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Hard-Plast S.Bagienko A.Bagienko sp.j. i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

miezkaniec Piastów 16 katowice
 Opinia

Firma (usunięte przez administratora) totalne nie wolno otwierać drzwi gonić gnoi zero kultury zero poafesjonalizmu ostatnio w katowicach ulica piastów 16 pozostawili tylko jeden wielki (usunięte przez administratora) Kto z takimi dziadami podpisuje jakie kolwiek umowy. Najgorsza opinian to mało powiedziane. DNO MÓŁ GNÓJ

Opinia

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Hard-Plast S.Bagienko A.Bagienko sp.j.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Opinia

Wyraź swoją opinię o firmie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane HARD - PLAST S.C.. Twój komentarz decyduje o karierze innych.

Tak4Nie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Hard-Plast S.Bagienko A.Bagienko sp.j. - Tychy