Summit Piotr Sumiński

Summit Piotr Sumiński

Opinie o Summit Piotr Sumiński

Marta

Na stronie firmy Summit, możemy przeczytać "Summit Piotr Suminski to Polska firma rodzinna zakorzeniona w tradycji targowej sięgającej lat 60tych ubiegłego stulecia. To brzmi dumnie i zobowiązuje." Czy ktoś z Was współpracuje z tą firmą i może ją polecić innym osobom? Na stronie jest napisane, że to firma rodzinna, ale może potrzebuje do pracy nowych pracowników, czy wiecie coś na ten temat?

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw opinię o Summit Piotr Sumiński - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Summit Piotr Sumiński