Gamrat S.A

Jasło

Opinie o Gamrat S.A

jurek

@nok ciężko powiedzieć, raczej firma nie ujawnia wszem i wobec takich planów ;) Ale widziałem, że można teraz rekrutować się na przedstawicieli handlowych w kilku województwach, więc może spróbuj :)

gas

A czy to prawda że pani Marija.Z narobiła pzrekrętów i jej kariera wisi na włosku w firmie????

Ant

Ogromny wyzysk pracowników. Ciężka praca za najniższą krajową. Żerują na tym, że w regionie trudno znaleźć pracy. Beznadziejna kadra i mobbing. Serdecznie nie polecam.

Zostaw opinię o Gamrat S.A - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gamrat S.A