Pijalnie Czekolady Wedel

Pijalnie Czekolady Wedel
2 1

Opinie o Pijalnie Czekolady Wedel

zniesmaczona

Praca jak praca, zarobki standardowe, ludzi (pracownicy) większość naprawdę świetna ;) Ale jeśli patrzeć na kierownika sklepu - totalna porażka. Absolutnie nieprofesjonalne podejście do pracownika, traktowanie jak tanią siłę roboczą. Pracownicy przychodzą i odchodzą w mega szybkim tempie, przemiał ludzi niesamowity. Nie potrafią zadbać o pracownika ani za nim stanąć. Premii praktycznie brak, szanse na umowę o prace żadne. A najczęstsze jest cięcie godzin (potrafią koło 20 miesięcznie). Pracowałam tam jakiś czas, nie polecam. Sama nie wiem czemu siedziałam tak długo. A z kim nie rozmawiam po odejściu twierdzą, że wszędzie jest lepiej! ;)

Zostaw opinię o Pijalnie Czekolady Wedel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pijalnie Czekolady Wedel