Opinie o Nafibud S.A. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nafibud S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nafibud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nafibud S.A. w Bielsk Podlaski

Grzegorz

Byłem podwykonawcą Nafibud S.A., nasza współpraca przebiegała dobrze, ale tak jak w innych firmach również zdarzały się czasem spore opóźnienia, jednak z tego co mi wiadomo było to spowodowane problemami z Inwestorami. W końcowym rozliczeniu otrzymałem wszystkie należne mi pieniądze.

Czy można liczyć w Nafibud S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Jako były pracownik firmy NAFIBUD S.A. mogę potwierdzić możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej. Składka w całości opłacana jest przez spółkę. Korzystałam wielokrotnie, zawsze bez problemy, krótki czas oczekiwania na umówienie wizyty.

Edyta

W jakiej firmie ta opieka obowiązuje i jaki jest to pakiet? Mogłabym się tego od Ciebie dowiedzieć? :) Czy można do niej podłączyć członków swojej rodziny/partnera? Jeśli tak, to ile się za to dopłaca?

Można starać się o awans szybko?

kap

A może ktoś wie gdzie jest vice J.S. ?

Laxi
@kap

JS jest z powrotem w Nafibudzie na stanowisku kierownik kontraktu. Budowa w Zielonce. Firma pozornie sie zmieniła, kombinują jak kiedyś. Może płaca ale to do czasu

Nafibud S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik budowy - robót budowlanych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
X.X.X

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Podwykonawcy uciekają z budowy, bo firma nie wypłaca im pieniędzy. Przez nich podejrzewam, że wiele firm straciło swoją płynność i mieli problemy finansowe. Pracownikom wypłacali wypłaty z 2-3 tyg opóźnieniem. Śmiech na sali... A prezes ? ... Brak słów. Człowiek, z którym nie da się porozmawiać, bo ma swoje idiotyczne rację, które odbiegają zupełnie od rzeczywistości. Jeśli się ktoś zastanawia nad współpracą z nimi to z całego serca odradzam! Lepiej dłużej czekać na ofertę pracy w normalnej firmie, niż użerać się z nimi i bić się o każdy grosz, który należy się za wykonaną pracę.. UCIEKAJCIE PÓKI MOŻECIE!!!

Justyna

@GC a to ile Ci nie wypłacili tych pieniędzy?

Krzysztof

Czy firma Nafibud dotrzymuje terminów realizacji podjętych prac?

Jerzy
@Krzysztof

Planujesz powierzyć firmie realizację jakiegoś projektu? Daj znać, skąd w ogóle dowiedziałeś się o tej firmie.

@Krzysztof

W jaki sposób mogę się z Tobą skontaktować?

@Jerzy

Szukalem firmy budowlanej w internecie.na budowe szkoly i ich znalazlem. Mowia ze duzo buduja i bez problemu zrobia co chcemy.

Podwykonawcabyły

Uwaga na tych oszustów, nie wypłacają pieniędzy podwykonawcom, wystarczy zadzwonić do Gminy Ożarów, czy gminy na Mokotowie i zapytać o firmę Nafibud, teraz wykonują prace w Wołominie, ciekawe ile ludzi naciągną. UWAGA na NAFIBUD!

Sławek
@Podwykonawcabyły

Witam Proszę o kontakt pod adres skosakowski.sk@gmail.com. Poszukuję kopii załącznika do umowy stosowanego przez Nafibud, oraz kontaktu do oszukanych podwykonawców.

Maciej
@Podwykonawcabyły

Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą, ale na tym forum nie wolno nikogo obrażać i rzucać bezpodstawnych oskarżeń. Przeczytaj regulamin, który zaakceptowałeś, pisząc swoją opinię https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy z nim niezgodne mogą zostać usunięte. Czy ktoś z obecnych pracowników ma aktualne informacje o firmie? Jaka jest jej kondycja i czy są poszukiwani nowi pracownicy? Zachęcam Was do dodawania opinii.

H. H.
@Maciej

regulamin to sobie możesz wiesz co prawda jest taka że mamy CEZURE TO JEST PRAWDZIWA TWARZ TEMATU a każdy regulamin jest pisany pod cenzure

bogdan

sa jeszcze gorsi

Arek

Pewni jesteście, że firma nie zasługuje na dobre opinie?

Jankub

NAFIBUD S.A. z Bielska Podlaskiego stał się normalną firmą. Terminowo realizującą swoje zadania (Inwestycje) Wypłaty są terminowe, w wielu przypadkach niedowiarkom płaci bezpośrednio Inwestor ( na podst. stosownych umów) I proszę zapoznać się z sytuacją firmy, a potem pisać swoje opinie Jankub

mirek
@Jankub

normalna firma powiadasz? to coś Ci powiem w Pruszkowie jest remontowany budynek PGE jest tam do usunięcia klatka schodowa 3 piętra plus parter umówiłem się z kierownukiem co tam robi na tej budowie i co oględziny zrobiłem i hak do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi od tego kierownika mimo że dzwoniłem do niego kilka krotnie wczesniej chciał koniecznie zrobić wizję lokalną A potem co koniec rozmowy ? w normie tobie nie to miał bym informacje czy są zainteresowani czy nie ja powiem tak że nie warta w chodzic w współpracę właśnie to pokazaliscie podejście do współpracy

Gruby Lolo

Krętacze i partacze, wystarczy sprawdzić na jakich wartościach spółka się opiera bo powstała na bazie firmy Polbud, o które dużo w internecie między innymi w sprawie dla Reportera TVP

Edyta

@Robert, rozumiem, że opóźnienie wypłaty wynagrodzenia jest uciążliwe dla pracownika, ale może firma ma przejściowe trudności z płynnością finansową i za chwilę sytuacja wróci do normy? @Kuba, piszesz, że branża potrzebuje pracowników. Na stronie firmy, nie widziałam żadnych ogłoszeń o pracę. Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Wiesz coś na ten temat? To ważne informacje dla osób szukających zatrudnienia.

Kuba

Wygląda na wpis konkurencji a wiadomo, że ta branża potrzebuje pracowników!!

Edyta

@Dorota, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy opisać obecną sytuację pracy w firmie Nafibud S.A.? Jak ocenisz warunki pracy oferowane przez pracodawcę? Czy osoby młode bez doświadczenia mogą z powodzeniem aplikować do pracy w tej firmie? Zachęcam do dyskusji.

Robert
@Edyta

Nie płacą!!!!!!

Janusz Stermach

Pan (usunięte przez administratora) próbuje dostać się do Unibepu i nie tylko,ale ludzie ze sobą rozmawiają i z opinią zł-dzieja nikt nie będzie chciał rozmawiać z Panem Januszem :)

Dorota
@Janusz Stermach

dzięki Januszowi pozbyto się ludzi z Polbudu, którzy doprowadzili by Nafibud do bankructwa jak Polbud, dzięki temu Nafibud prosperuje do dzisiaj

Edyta

@Janek dzbanek, dziękuję za odpowiedź. Czyli ogólnie Twoja opinia na temat pracy w firmie Nafibud S.A. jest pozytywna? Jak uważasz, czy osoby bez doświadczenia zawodowego, takie, które dopiero chciałyby nabyć doświadczenie w tego typu pracy mogłyby się sprawdzić w tej firmie?

Edyta

@Czarek, na chwilę obecną firma Nafibud S.A. nie prowadzi rekrutacji na żadne stanowisko. @Janek dzbanek, dziękuję za opinię, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie Nafibud S.A.? Na jaki rodzaj umowy mogą liczyć pracownicy? I czy zarobki w firmie są zadowalające? Proszę opisz bardziej szczegółowo swoją opinię. @Maciej Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zastanawiającym się nad podjęciem pracy w Nafibud S.A.

@Edyta

Atmosfera na budowie jest jak najbardziej "zdrowa", kontakt z Kierownikiem Kontraktu jest dobry. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu - konkrety bez żadnego kręcenia.

Janek dzbanek

Spoko firma i płacą w terminie a nawet przed terminem.

Janek dzbanek

Może kpina.... ale kasa wpływa na konto przed terminem płatności faktury. Może to krasnoludki podszywają się pod Nafibud S.A. :)))))

Czarek

Czy firma potrzebuje pracowników? Może ktoś doda coś jeszcze?

jankub

Jan Informuje wszystkich, że Nafibud S.A. po zmianach kadrowych stał się firmą godną polecenia. W terminie wykonał remont szpitala w Wyszkowie i rozliczył sie ze wszystkimi podwykonawcami. Tej Firmie można zaufać

Leszek
@jankub

A świstak siedzi i zawija sreberka

Zostaw merytoryczną opinię o Nafibud S.A. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Nafibud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nafibud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nafibud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 14 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nafibud S.A.
1.5/5 Na podstawie 170 ocen.
  • Franciszka żwirki I Stanisława Wigury 61
    Bielsk Podlaski