Opinie o Nafibud S.A. w Bielsk Podlaski

Nafibud S.A.
1 159 127 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Nafibud S.A.?

Krzysztof
Nazwa działu: Produkcja

Czy firma Nafibud dotrzymuje terminów realizacji podjętych prac?

Jerzy Nowy wpis
@Krzysztof

Planujesz powierzyć firmie realizację jakiegoś projektu? Daj znać, skąd w ogóle dowiedziałeś się o tej firmie.

Krzysztof Nowy wpis
@Krzysztof

W jaki sposób mogę się z Tobą skontaktować?

Krzysztof Nowy wpis
@Jerzy

Szukalem firmy budowlanej w internecie.na budowe szkoly i ich znalazlem. Mowia ze duzo buduja i bez problemu zrobia co chcemy.

qwer

Jak wygląda temat podwykonawców-ktoś coś w tym roku robił z Nafibudem ??

Bożena
@qwer

Poniżej są niezbyt optymistyczne opinie mówiące o tym, że nie wypłacają pieniędzy dla podwykonawców. Zdecydowałeś się może na współpracę z Nafibud? Możesz potwierdzić te informacje?

Podwykonawcabyły

Uwaga na tych oszustów, nie wypłacają pieniędzy podwykonawcom, wystarczy zadzwonić do Gminy Ożarów, czy gminy na Mokotowie i zapytać o firmę Nafibud, teraz wykonują prace w Wołominie, ciekawe ile ludzi naciągną. UWAGA na NAFIBUD!

Tak20Nie4
Sławek
@Podwykonawcabyły

Witam Proszę o kontakt pod adres skosakowski.sk@gmail.com. Poszukuję kopii załącznika do umowy stosowanego przez Nafibud, oraz kontaktu do oszukanych podwykonawców.

Tak2Nie1

Maciej
@Podwykonawcabyły

Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą, ale na tym forum nie wolno nikogo obrażać i rzucać bezpodstawnych oskarżeń. Przeczytaj regulamin, który zaakceptowałeś, pisząc swoją opinię https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy z nim niezgodne mogą zostać usunięte. Czy ktoś z obecnych pracowników ma aktualne informacje o firmie? Jaka jest jej kondycja i czy są poszukiwani nowi pracownicy? Zachęcam Was do dodawania opinii.

H. H.
@Maciej

regulamin to sobie możesz wiesz co prawda jest taka że mamy CEZURE TO JEST PRAWDZIWA TWARZ TEMATU a każdy regulamin jest pisany pod cenzure

bogdan

sa jeszcze gorsi

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Arek

Pewni jesteście, że firma nie zasługuje na dobre opinie?

Jankub

NAFIBUD S.A. z Bielska Podlaskiego stał się normalną firmą. Terminowo realizującą swoje zadania (Inwestycje) Wypłaty są terminowe, w wielu przypadkach niedowiarkom płaci bezpośrednio Inwestor ( na podst. stosownych umów) I proszę zapoznać się z sytuacją firmy, a potem pisać swoje opinie Jankub

Tak6Nie2
mirek
@Jankub

normalna firma powiadasz? to coś Ci powiem w Pruszkowie jest remontowany budynek PGE jest tam do usunięcia klatka schodowa 3 piętra plus parter umówiłem się z kierownukiem co tam robi na tej budowie i co oględziny zrobiłem i hak do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi od tego kierownika mimo że dzwoniłem do niego kilka krotnie wczesniej chciał koniecznie zrobić wizję lokalną A potem co koniec rozmowy ? w normie tobie nie to miał bym informacje czy są zainteresowani czy nie ja powiem tak że nie warta w chodzic w współpracę właśnie to pokazaliscie podejście do współpracy

Gruby Lolo

Krętacze i partacze, wystarczy sprawdzić na jakich wartościach spółka się opiera bo powstała na bazie firmy Polbud, o które dużo w internecie między innymi w sprawie dla Reportera TVP

Tak6Nie1

Edyta

@Robert, rozumiem, że opóźnienie wypłaty wynagrodzenia jest uciążliwe dla pracownika, ale może firma ma przejściowe trudności z płynnością finansową i za chwilę sytuacja wróci do normy? @Kuba, piszesz, że branża potrzebuje pracowników. Na stronie firmy, nie widziałam żadnych ogłoszeń o pracę. Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Wiesz coś na ten temat? To ważne informacje dla osób szukających zatrudnienia.

Kuba

Wygląda na wpis konkurencji a wiadomo, że ta branża potrzebuje pracowników!!

Edyta

@Dorota, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy opisać obecną sytuację pracy w firmie Nafibud S.A.? Jak ocenisz warunki pracy oferowane przez pracodawcę? Czy osoby młode bez doświadczenia mogą z powodzeniem aplikować do pracy w tej firmie? Zachęcam do dyskusji.

Robert

Nie płacą!!!!!!

Tak4Nie

Janusz Stermach

Pan (usunięte przez administratora) próbuje dostać się do Unibepu i nie tylko,ale ludzie ze sobą rozmawiają i z opinią zł-dzieja nikt nie będzie chciał rozmawiać z Panem Januszem :)

Tak5Nie

Dorota
@Janusz Stermach

dzięki Januszowi pozbyto się ludzi z Polbudu, którzy doprowadzili by Nafibud do bankructwa jak Polbud, dzięki temu Nafibud prosperuje do dzisiaj

Edyta

@Janek dzbanek, dziękuję za odpowiedź. Czyli ogólnie Twoja opinia na temat pracy w firmie Nafibud S.A. jest pozytywna? Jak uważasz, czy osoby bez doświadczenia zawodowego, takie, które dopiero chciałyby nabyć doświadczenie w tego typu pracy mogłyby się sprawdzić w tej firmie?

Edyta

@Czarek, na chwilę obecną firma Nafibud S.A. nie prowadzi rekrutacji na żadne stanowisko. @Janek dzbanek, dziękuję za opinię, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie Nafibud S.A.? Na jaki rodzaj umowy mogą liczyć pracownicy? I czy zarobki w firmie są zadowalające? Proszę opisz bardziej szczegółowo swoją opinię. @Maciej Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zastanawiającym się nad podjęciem pracy w Nafibud S.A.

@Edyta

Atmosfera na budowie jest jak najbardziej "zdrowa", kontakt z Kierownikiem Kontraktu jest dobry. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu - konkrety bez żadnego kręcenia.

Janek dzbanek

Spoko firma i płacą w terminie a nawet przed terminem.

Janek dzbanek

Może kpina.... ale kasa wpływa na konto przed terminem płatności faktury. Może to krasnoludki podszywają się pod Nafibud S.A. :)))))

Czarek

Czy firma potrzebuje pracowników? Może ktoś doda coś jeszcze?

jankub

Jan Informuje wszystkich, że Nafibud S.A. po zmianach kadrowych stał się firmą godną polecenia. W terminie wykonał remont szpitala w Wyszkowie i rozliczył sie ze wszystkimi podwykonawcami. Tej Firmie można zaufać

Leszek
@jankub

A świstak siedzi i zawija sreberka

Ark.

Polecam. Najważniejsze, że płaca w terminie.

kaka
@Ark.

komu?????? :)

Marcin EI

Współpracuje z Nafibud kilka lat. Zrobiliśmy w tym czasie niejedną budowę. Jest to solidna firma. Nie ma problemu z płatnościami. Polecam

kaka
@Marcin EI

hahahhahahhahahhahahhahah ależ się uśmiałem :)

Zenek

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!

Edyta

@ala, @camus - Możecie opisać sytuacje do których się odnosicie? W tej chwili wasze komentarze niewiele wnoszą do dyskusji. Aby zawierały dość informacji dla potencjalnych pracowników firmy musicie je poprzeć rzetelnymi argumentami i przykładami zachowań o których piszecie.

Tak3Nie

Robert
@Edyta

Edyta proszę daruj sobie te wywody! Jezeli nie jesteś z NB w co watpie to proszę idz tam do roboty! przekonasz sie sama co to za ludzie i jakie mają cele! proste :)

Tak5Nie

andrzej

Nafibud prowadzi inwestycje w Wyszkowie ............poproszę o opinie

Jaga

Jest jakiś powód tej ciszy? Chciałbym tu pracować i miałem nadzieje na opinie pracowników.

camus
@Jaga

Odpowiedź jest prosta. Jeżeli to co piszą, że firma Nafibud to zmieniona nazwa firmy Polbud to poradze Ci jedno. Jeżeli cenisz swoje nerwy i zdrowie to trzymaj się od tej firmy z daleka. Nie miałem co prawda styczności z firmą Nafibud, ale wiem co nieco o firmie Polbud i szczerze niepolecam. W dzisiejszych czasach łatwiej znaleźć lepszą firmę.

Tak7Nie

camus

Jeżeli Nafibud to jest to samo co Polbud to podziękujemy

Edyta

@Ciepły a możesz dokładniej opisać, co zaszło na tej rozmowie rekrutacyjnej, że tak surowo odbierasz jej całokształt? Jakie zadawno pytania?

Edyta

@Ciepły brałeś ostatnio udział w rekrutacji? Możesz opowiedzieć o swojej rozmowie kwalifikacyjnej? Każda opisana sytuacja jest ważna dl forumowiczów szukających pracy w Belsku Podlaski.

Marta

Polecam pracę z tą firmą ! Porządni fachowcy, wypłacalni, pracuje z nimi dłuższy czas i nie rozumiem negatywnych komentarzy

acc electric

„W pierwszej połowie 2016 roku były duże problemy z wypłacalnością, jednak po zmianach zarządu doszliśmy do porozumienia i otrzymałem zaległe pieniądze. Na dzień dzisiejszy mogę polecić współpracę ze spółką Nafibud S.A.”

kap

A może ktoś wie gdzie jest vice J.S. ?

Tak6Nie

Matla

Wykonałem pracę dla NAFIBUD SA w Olsztynie. Były kłopoty z płatnościami, po zmianie Prezesa należność została uregulowana. Wpłaty weszły w terminie. Na chwilę obecną polecam pracę z obecnym zarządem. ZUH Michał Matla

asd

Nie mogę powiedzieć na nich złego słowa. Ze mną rozliczyli się co do grosza.

zmuda
@asd

na pewno

pical

podpisz to się przekonasz hahahahahha :) Powodzenia!!!

Zostaw opinię o Nafibud S.A. - Bielsk Podlaski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie