Opinie o Nafibud S.A. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nafibud S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nafibud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nafibud S.A. w Bielsk Podlaski

Karol

Polecam współpracę z tą firmą. Pieniądze są wypłacane zawsze na czas na zasadzie cesji płatności przez Inwestora bez żadnego problemu, w ostatnim czasie Nafibud pozyskuje bardzo dużo nowych kontraktów, dzięki czemu można liczyć na stałą współpracę jako Podwykonawca.

@Asia

Też uważam, że się rozwijają, ludzie tam pracujący są również bardziej kompetentni, można się z nimi obecnie dogadać.

Polecam współpracę z firmą Nafibud. Od kilku lat działam dla nich jako podwykonawca. Zrealizowaliśmy wspólnie wiele inwestycji. Nigdy nie było sytuacji, aby wynagrodzenie za wykonane prace nie było wypłacone. W większości przypadków rozliczenie z podwykonawcami jest na zasadzie cesji płatności(Faktury płaci bezpośrednio inwestor). W ten sposób płatności podwykonawców są dodatkowo zabezpieczone. Firma się rozwija i realizują coraz więcej inwestycji. Poniższe negatywne opinie dotyczą prawdopodobnie dawnych spraw. Współpracuje z nimi długo, widziałem jak zmienia się firma i mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z firmą Nafibud.

@Marcin

Chciałbym również spróbować współpracy z ta firmą, w jaki sposób wybierają podwykonawców? Czy łatwo jest nawiązać współpracę?

pracownik123

W Nafibud pracuję od półtora roku. Uważam, że firma daje duże możliwości dla ludzi młodych oraz niedoświadczonych zawodowo. Pan Prezes o którym tak głośno idzie pracownikom w wielu sprawach na rękę i jest wyrozumiały ale o tym się nie mówi. Zamiast wylewać wiadro pomyj na byłego pracodawcę warto przyjżeć się swojej osobie i zrobić rachunek sumienia.

@Pawlos

Skoro wykonał Pan z firmą Nafibud aż 6 kontraktów to chyba nie było aż tak źle, w przeciwnym razie raczej po pierwszym kontrakcie już by Pan zrezygnował.

Pola Nowy wpis

Ta podana na inżyniera budowy stawka w ogłoszeniu 5000-6500 to tylko na początek czy na stałe tak się zarabia? Bo czasem pracodawca na początek daje mniejszą kwotę na tzw. okres próbny, liczę że z czasem może być więcej, dajcie proszę znać. Jest w ogóle jakieś wdrożenie?

Dzień dobry, to bardzo duża firma i działają na rynku już trochę, dlatego dziwi mnie ten brak aktualnych ofert pracy. Nawet w najlepszej firmie jest jakaś tam rotacja:) No nic, może wy wiecie czynie będą rekrutować inżynierów budowy w najbliższym czasie. Z tego co widzę widełki w tamtym roku wynosiły 4 500–5 000 zł i zapewniali tylko podstawowe benefity. Dajcie znać, czy teraz jest coś lepiej. Pozdro

pracownik123

Maria
@pracownik123

czy na dłuższy czas też polecasz pracę tutaj osobom niedoświadczonym? Czy raczej po jakimś czasie trzeba iść dalej żeby się rozwijać? Firma oferuje jakieś szkolenia albo możliwości awansu?

Pawlos
@pracownik123

Po zakończeniu współpracy z NAFIBUD - wykonałem 6 kontraktów więc mam porównanie jak współpracuje się z pracodawcą czy inwestorem. Nafibud i sama osoba Prezesa - ocena bardzo negatywna. Może dla osób młodych startujących na rynku ta firma jest jakąś alternatywą , lecz jak ktoś ma doświadczenie , wiedzę i chce coś więcej osiągnąć to szkoda czasu na takie przygody z Nafi....

Ona Nowy wpis
@Pawlos

Robert Nowy wpis

Niestety nie mogę podzielić dobrych opinii zawartych tutaj przez pracowników spółki Nafibud. Firma nie reguluje zobowiązań, wobec podwykonawców. Nie odpowiada na korespondencję. Z informacji które mamy, nie jesteśmy jedyną spółką, która ma problemy z odzyskaniem swoich pieniędzy. Jednej za znanych firm windykacyjnych Spółka Nafibud S.A, również jest dobrze znana co potwierdza ilość spraw które w ramach windykacji prowadzili. Jeśli jesteś podwykonawcą i chcesz współpracować ze spółką Nafibud, polecam wziąć pieniądze z góry lub dać sobie spokój.

Nafibud S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik budowy - robót budowlanych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy w Nafibud S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Agnieszka

Ta propozycja prywatnego użytku auta na stanowisku kierownika budowy nie wygląda źle. A czy ktoś mi powie, jak ocenia pozostałe warunki pracy z wynagrodzeniem i ewentualnymi premiami na czele? Widzę, że zrobiło się tutaj targowisko podwykonawców. Kierownicy, czekam na odzew!

Karol

@Karol

Zgadzam się, pieniądze obecnie są wypłacane na czas ze względu na cesje, jest to bardzo dobry sposób, ponieważ ja jako podwykonawca mam pewność, że dostanę swoje ciężko zarobione pieniądze. Wcześniej współpracowałem z głównym wykonawcą, który mnie (usunięte przez administratora) jest bardzo wiele głównych wykonawców, którzy (usunięte przez administratora) ale obecnie polecam współpracę z tą firmą.

Wykonawca
@Karol

Potwierdzam. Firma Nafibud pozyskała kilka nowych kontraktów. Nawiązuję z nimi współpracę na jednym z nich. Już na dzień dzisiejszy mamy ustaloną z Inwestorem formę rozliczenia na zasadzie cesji.

Kuba
@Karol

Wiem że firma obecnie wygrała kilka przetargów i też myślę nad współpracą z nimi. Po rozmowie z jednym z pracowników myślę że zaryzykuję, tym bardziej że bezpośrednio płaci inwestor.

On
@Adam

Otóż to. Jest wiele firm na rynku, które mają problemy z płatnościami, ale kto ich nie ma w obecnej sytuacji. Część firm było wręcz zmuszonych do zaprzestania działalności, a Nafibud mimo wszystko funkcjonuje i zawsze stara się o bezpośrednie płatności od Inwestorów nz rzecz podwykonawcy.

@Karol

Widzę, że wiele jest negatywnych opinii, jednak ja też współprace wspominam dość dobrze, jak w każdym biznesie zdarzają się zgrzyty, ale finalnie bez problemu dostałem swoje pieniądze, może dlatego, że pracowałem na budowie, z którą nie było większych problemów. Pozdrawiam

Tomasz
@Karol

Nie wiem jak było kiedyś, ale na dzień dzisiejszy firma reguluje zobowiązania terminowo.

Wiesława
@Karol

Ja czekałam długo na pieniądze, inwestycja z tego co wiem skończyła się odstąpieniem od umowy i to to było tłumaczeniem Nafibud. Jednak milion telefonów z mojej strony pomogło odzyskać moje pieniądze

Obserwator
@Karol

Od pewnego czasu obserwuje tą firmę w związku z tym, że ostatnio wygrali kilka przetargów i chcielibyśmy zacząć z nimi współpracę, jednak mimo wszystko trochę się obawiam po tych niezbyt przychylnych komentarzach. Ale wydaje mi, się że skoro wygrywają przetargi, mają kasę na zabezpieczenie należytego wykonania kontraktu to chyba mają również fundusze, żeby zrobić budowę?

@Karol

Widzę dużo komentarzy dotyczących cesji. Czy Nafibud stosuje taką formę rozliczenia tylko względem stałych podwykonawców ? Czy firmy dopiero nawiązujące współprace również mogą liczyć na takie warunki ?

Nowy Podwykonawca
@Zainteresowany

Jestem nowym podwykonawcą, nigdy wcześniej nie miałem styczności z tą firmą i już od pierwszej faktury mam cesję z Inwestorem.

Asia
@Karol

Mam takie same doświadczenia. Widać jak bardzo firma się rozwija.

@Asia

Była pracownica

Jako były pracownik dobrze wspominał współprace z firmą, owszem zdarzały się nieprzyjemne sytuacje takie jak otrzymanie wypłaty nie w terminie, ale z uwagi na dobry kontakt z ludźmi z firmy wiem, że to nie było spowodowane widzimisiami Prezesa czy działu finansów tylko faktycznie brakowało pieniędzy w firmie. Z uwagi na to, że pracowałam z Inwestorami to wiem jak bardzo potrafią być upierdliwi i czepiający się, niejednokrotnie byłam świadkiem tego, że pieniądze były firmie wypłacone z opóźnieniem dlatego bo jedna faktura musi przejść przez milion pokoi, przez co firma musi czekac do ostatniego dnia żeby otrzymać należne wynagrodzenie. Zrezygnowałam z pracy w związku z lepszą oferta pracy, wyższym wynagrodzeniem. Jednak duże doświadczeniem uzyskałam dzięki pracy w firmie Nafibud.

EZ
@Marcin

To co piszesz jest kłamstwem. Nafibud nie płaci podwykonawcom i blokuje wypłaty od inwestora,

Pol
@EZ

Potwierdzam

Halina
@Pol

A to jesteś pokrzywdzony? Za jaki czas nie zapłacili? Zanosi się na uregulowanie tych pieniędzy?

Pokrzywdzony
@Halina

@Halina ich projekt dla AMW w Warszawie skończył w prokuraturze. Nie zapłacili za sprzęt, wypowiedzieli umowy i naliczyli kary i odsetki i wychodzi że to podwykonawcy są jeszcze im winni. (usunięte przez administratora) uciekać i nie zastanawiać się nad jaka kolwiek współpraca z nimi. Sam inwestor szykuje się już do sądu... UNIKAC JSK OGNIA

@Pokrzywdzony

Ale co ostatecznie prokuratura z tym w końcu zrobiła? Oni to chyba się z tego w takim razie nie wywiną, nie ma szans co nie?

Grzegorz
@Marcin

Chyba nieźle tam piszesz jako sam prezesik o tych (usunięte przez administratora)że tacy dobrzy płacą na czas itp mam nadzieję że wam zamkną tą firmę banda oszustów nie płacą podwykonawcą obciążają za stawiane biura na budowach toi toi sami z tego korzystają a chcą aby podwykonawca im to sponsorował i jeszcze zabezpieczenia gwarancyjne śmiech nigdy żadnych prac dla nafi bud można było się sparzyć kilka razy na każdej budowie to samo nigdy więcej nie pozdrawiam komunistyczna firma która swojego szpadla nie ma żeruje na podwykonawcach

@Marcin

Również współpracowałem z podaną firmą, z tego co mi wiadomo to kilka lat temu były faktycznie problemy z płatnościami, ale obecnie firma dogaduje się z Inwestorami, żeby były robione bezpośrednie płatności na podwykonawców. Dzięki temu pieniądze otrzymywałem w terminie i nie miałem żadnych problemów z realizacją inwestycji.

podwykonawca
@Marcin

potwierdzam, podjąłem współpracę z Firmą Nafibud już na trzeciej Inwestycji. Pieniądze zawsze były wypłacane na czas przez Inwestora

@EZ

Jako podwykonawca spotkałem się z sytuacją, iż Spółka Nafibud zgłaszała prace wykonywane przez mają firmę do cesji jednak to Inwestor nie wyrażał na to zgody. Skończyło się na tym, że to Nafibud regulował zobowiązania za wykonane roboty i zawsze robił to w terminie.

Podwykonawca AMW
@Aneta

Nie wywiną się bo nie mają z czego. Nie było żadnej prokuratury. Ktoś słabo poinformowany chyba szuka sensacji. Żenada

@Marcin

Najgorsza firma jaka tylko może być. Czy wypłaty są na czas? NIGDY. Czy faktury za paliwo są zwracane? Jak się pół roku poczeka to się może odzyska pieniądze. Niedość ze firmie brakuje pieniędzy to jeszcze kultury, ludzie plotkują, gadają głupoty na temat każdego, a Pan Prezes na czele tych wszystkich plotek. Mam wrażenie ze ludzie tam tylko pracują dlatego, że boją sie odejść. Każdy kto odszedł nie odzyskał wszystkich pieniędzy, które był winien Prezes. A upominając sie o nie można jedynie zostać zwyzywanym jakby to nie były nasze pieniądze. Szkoda nerwów na taką firmę. Omijać szerokim łukiem.

Aneta

Nie wiem na ile w tym faktów ale chyba wiąże tutaj ludzi ze sobą umowa? Bo jeśli tak to raczej wynagrodzenie za pracę się należy, więc nie rozumiem jak nie mogą tego odzyskać. Prawo chyba stałoby po ich stronie?

Kamil
@Aneta

Pieniądze z wynagrodzenia po zgłoszeniu do państwowej inspekcji pracy po jakimś czasie w końcu są odzyskiwane. Gorzej z pieniędzmi za faktury, które niestety w tej firmie nie są zwracane na bieżąco.

Trzeba pamiętać, że plotki nie rodzą się z niczego, jeżeli ktoś sam prowokuje sytuacje, o których powstają plotki należy przede wszystkim zastanowić się nad sobą i swoim zachowaniem, a nie obwiniać za to współpracowników i firmę w której się pracuje.

Klient

Pracowniku - to nie są plotki. To jest cała prawda. Dla potwierdzenia - w ciągu roku realizacji zadania z budowy uciekło czterech kierowników budowy.

@Klient

@Klient To, że uciekli z budowy nie jest wynikiem plotek, tylko albo niekompetencji tych kierowników albo zwyczajnych trudności na budowie, z którymi nie potrafili sobie poradzić. W dzisiejszych czasach ludziom wydaje się, że wszystko powinno być łatwe i proste, a jak jest problem to najłatwiej uciec. Przykre.

Klient

Ci ludzie byli bardzo kompetentni, tylko nie chcieli się wstydzić przed inwestorem z niekompetencji firmy.

Pawlik

Potwierdzam! Firma (usunięte przez administratora) ludzi i podwykonawców nie płacąc za wykonane prace! Ostrzegam, trzymajcie się jak najdalej!

@Kamil

aha, czyli to prawda, że pip tu działa? no i jakie są dalsze konsekwencje dla firmy przez to?

Edyta

Długo utrzymuje się już ta sytuacja z niewypłacalnością wynagrodzeń na czas? Dlaczego niby ludzie baliby się odejść?

@Edyta

Właśnie dlaczego ludzie mieli by się bać odejść? Co za głupie stwierdzenie. Prezes nikogo za rękę nie trzyma bo jak wiadomo z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika. Ten kto chce odchodzi a ten kto widzi zalety tej pracy zostaje. Pracowałam wcześniej w firmie, która miała problemy z płatnościami wynagrodzeń i niestety zgłosiła upadłość. W Nafibudzie pracuje już kilka lat i zdaje sobie sprawę z tego, że firma miała wzloty i upadki, ale najważniejsze dla mnie jest to, że wiele się tutaj nauczyłam i mam wciąż szanse na rozwój.

Maciej
@Ona

Rozwój jest ważny wiadomo ale terminowe wypłaty chyba są najistotniejsze. Teraz to się unormowało? Bo widziałem wpisy podwykonawców że firma jest wypłacalna.

Nafibud S.A. prowadzi rekrutacje w miejscowości Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Ktoś

Mimo wielu negatywnych opinii uważam, że warto zacząć prace w tej firmie. Jestem po studiach miałem kilka rozmów kwalifikacyjnych gdzie firmy od razu chciały ode mnie kilkuletniego doświadczenia, niestety takiego jeszcze nie posiadam bo nikt nie chciał dać mi szansy, ale właśnie w tej firmie dali mi szanse. Atmosfera w firmie jest przyjazna, ludzie są pomocni, prezes również jest wyrozumiały i chętnie zatrudnia osoby bez doświadczenia, żeby dąć im szanse się nauczyć. Z tego co zauważyłem można liczyć na podniesienie wynagrodzenia i zmianę stanowiska na wyższe jeśli wykonuje się dobrze swoją pracę.

Szukam pracy na Inżynier Budowy. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Nafibud S.A.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 8500 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

Nie próbuj składać CV chyba że jesteś cierpliwy aby na wypłatę czekać z miesięcznym opróżnieniem. Drugi wątek jest taki że będziesz miał wyłącznie kartkę i długopis i nic więcej i będziesz musiał tak prowadzić budowę. Moim zdaniem szkoda twojego czasu.

Bożena

No właśnie widziałam kilka wpisów, że bywają opóźnienia w płatnościach i to często :/ Nic się nie zmienia w tym temacie nawet jak ludzie zgłaszają ciągle ten problem? Rozumiem, że na służbowy samochód żeby dojeżdżać na budowy nie można liczyć? Za paliwo chociaż oddają jeśli trzeba swoim autem dojeżdżać?

@Bożena

Zgadza się bywały opóźnienia w płatnościach, ale takie sytuacje zdarzają się w wielu firmach, ten kto ma większe doświadczenie o tym wie. Obecnie wypłaty wypłacane są terminowo. Kierownicy budów spokojnie mogą liczyć na samochodu służbowe, za paliwo również pieniądze są zwracane. Jeśli jest się lojalnym pracownikiem to można trudny okres w firmie przetrwać beż żadnego problemu, bo dobrze się wie, że pieniądze wpłynął, z opóźnieniem, ale wpłynął.

Zatrudniony

Zaczynałem pracę w Nafibud S.A. parę lat temu, jako młody i niedoświadczony Inżynier Budowy. W tym czasie zdobyłem doświadczenie niezbędne do należytego wykonywania zawodu.co pozwoliło mi zdobyć uprawnienia budowlane i stać się samodzielnym Kierownikiem Budowy. Polecam pracę w firmie Nafibud S.A. każdemu, kto chce zdobyć perspektywy w zawodzie, firma stawia na młodych, ambitnych i zaangażowanych ludzi, których wiele potrafi nauczyć a jednocześnie dać ogromną możliwość rozwoju.

On
@Zatrudniony

Również zaczynałem pracę w tej firmie, mimo wielu złych opinii wspominam tą firmę bardzo dobrze. Miła atmosfera, młody zespól, Prezes daje szanse, na to żeby krótkim czasie móc uzyskać duże doświadczenia. Ja ze swojej strony polecam.

Stanowczo odradzam pracować dla firmy Nafibud. Ta firma od samego początku prowadzenia inwestycji nie posiada środków finansowych na rozpoczęcie inwestycji Głównym źródłem finansowania inwestycji są podwykonawcy.Wypłats wynagrodzenia praktycznie zawsze z miesięcznym opóźnieńiem.Po wysłaniu w delegację pracownika dieta praktycznie nie do odzyskania.Szkoda czasu na pracę w takiej firmie lepiej dłużej poszukać pracy niż rozpocząć pracę i tkwić w niczym.

Kamil

Brak płatności za usługę (na dzień dzisiejszy to 50 dni po terminie zapłaty). Księgowość nie odbiera telefonu.

Niestety, ale widać, że osoba która pisała ten komentarz nie zna realiów pracy w innych firmach. Atmosfera w firmie jest bardzo w porządku, pracownicy są pozytywnie nastawieni do siebie, nie ma obgadywania, chyba że ktoś naprawdę zaniedbuje swoje obowiązki i myśli, że będzie dostawał pieniądze za siedzenie w fotelu. Każdy dobrze wie jakie ma obowiązki i się nimi zajmuje, sporadycznie mogą zdarzyć się sytuacje, kiedy „po koleżeńsku” poprosi się kogoś o wykonanie czegoś lub zastąpienie w określonej sytuacji, ale zdarza się to tylko wtedy kiedy niespodziewanie trzeba wziąć wolne z uwagi na sytuację rodzinną lub chorobę. Jeżeli ktoś ma z tym problem to po prostu nie umie pracować w zespole. Jeśli chodzi o osobę Prezesa to jest po prostu osobą wymagającą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i wymaga tych rzeczy od swoich pracowników. Jednak dzięki takiemu nastawieniu wielokrotnie widzieliśmy, że faktycznie nie ma sytuacji nie do rozwiązania – takie podejście nauczyło Nas bardziej efektywnej pracy oraz spowodowało, że zarówno w pracy jak i życiu codziennym potrafimy poradzić sobie z każdym problemem. Jeśli chodzi o problemy finansowe, niestety ta firma je ma, tak jak każda firma prosperująca na rynku, jednak pracownicy dobrze wiedzą, że swoje należności dostaną wcześniej czy później.

IGI

Smieszne zamiast prosto w oczy powiedzieć co się myśli i wyjaśnić to nie lepiej incognito. Dziecięce zachowanie. Ja już nie pracuję ale czas spędzony w firmie, dużo mi ułatwił w dalszym życiu zawodowym.

Inżynier

Szczerze mówiąc jestem w lekkim szoku po przeczytaniu opinii, szczególnie tych negatywnych. Pracuję w Nafibud od ponad ponad pół roku i nie zdarzyło się jeszcze nic takiego co by wyrządziło mi "krzywdę". Zacznijmy od atmosfery- pomocna kadra, która od pierwszego dnia pracy pomagała mi załapać o co chodzi. Pracownicy uśmiechnięci, dyrektorzy wyrozumiali- nie ma problemów z pojedynczymi nieobecnościami spowodowanych np. chorobą czy też okolicznościami rodzinnymi. (oczywiście wypada nadmienić, że pracodawcę trzeba uprzedzić o takowej sytuacji a nie "po prostu nie przyjść" i później się tłumaczyć). Sprawy niepłacenia podwykonawcom? Jest ktoś w stanie w to uwierzyć w dzisiejszych czasach gdzie na wszystko musi być umowa i podpis? Kpina. Podwykonawca, który swoja pracę wykonuje rzetelnie i uczciwie zawsze pieniądze otrzymuje, osoby które nie dbają o zapisy w umowie a później się z nich nie wywiązują cóż... Zdarzają się opóźnienia w przypadku niektórych płatności, które są spowodowane wstrzymaniem fakturowań ze strony inwestora. Odkąd pracuję w tej firmie nauczyłem się wielu rzeczy, od sporządzania umów z podwykonawcami, przez kosztorysy, po pracę jako inżynier na budowie- a wszystko to przyda się w przyszłości, ponieważ jest związane z kierunkiem moich studiów. Polecam wszystkim, którzy chcą się czegoś nauczyć

Stanowczo odradzam podejmowania pracy w firmie Nafibud S.A. Atmosfera w firmie jest bardzo nieciekawa. Przełożeni zrzucają swoje obowiązki na pracownikow pod sobą a sami nie robią praktycznie nic. Dodatkowo przełożeni nie mówią niczego wprost, przez co wprowadzają pracowników w błędne poczucie winy oraz zarzucają brak odpowiedzialności za przydzielone zadania, podczas gdy bardzo często wykonanie tych zadań w wyznaczonym terminie graniczny z cudem. W firmie wszechobecne są plotki na czele których stoi prezes. Człowiek ten nie ma za grosz kultury a z jego ust w stronę pracowników często padają bluzgi, seksistowskie żarty, obelgi oraz komentarze zupełnie oderwane od rzeczywistości. Takie zachowanie nie przystoi osobie na takim stanowisku i można je określić jednym zdaniem: „Słoma z butów wystaje”. Prezes żyje we własnym świecie, w którym jest osobą najważniejszą. To on decyduje czy w danym miesiącu dostaniesz wypłatę czy nie. Wszelkie płatności wykonuje prezes, dlatego bardzo często trzeba świecić oczami przed podwykonawcami, którzy kolejny miesiąc nie otrzymali należytego wynagrodzenia. Co do wynagrodzeń to żadna osoba po rozwiązaniu umowy nie otrzymuje pełnego wynagrodzenia. Jeżeli prezes wyczuje, że jest szansa aby nie zapłacić pracownikowi to na 100% nie zapłaci. Firma ma problemy finansowe i szuka oszczędności wszędzie, dlatego pracownicy proszeni są o ograniczanie używania lodówki, ze względu na wysokie koszty energii elektrycznej. Wyposażenie biura również pozostawia wiele do życzenia. Komputery oraz telefony są stare i zużyte a fotele z pewnością nie spełniają wymagań, o które Nafibud pyta w teście BHP. Podsumowując, omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Pozytywne opinie wypisywane na tej stronie przez pracowników na polecenie prezesa. Osobiście uważam, że czas spędzony w firmie Nafibud był najgorszym okresem w moim życiu zawodowym.

Skoro było tak, źle to czemu były pracownik nie zrezygnował po okresie próbnym? Oszczędność energii ? co w tym dziwnego większość firm wprowadza takie zalecenia, żeby oszczędzać patrząc na to co się dzieje na świecie ( Pismo poszło na prośbę administratora budynku). Szkoda, że nie piszę się całej prawdy i ile przychylności jest w stronę pracowników. Zarząd sam namawia pracowników do ponoszenia kwalifikacji i wykształcenia, dopasowuje również pracę do studentów dziennych, zgadza się na prace zdalne i prace w innych godzinach co reszta pracowników, potrzeba dłuższego urlopu z dnia na dzień nikt nie robi problemów, każdy jest wyrozumiały, inżynierowie dostają samochody służbowe i zaliczki na paliwo. A młodzi ludzie dostają odpowiedzialne zadania, aby się szybciej nauczyli i mieli możliwość awansu, a tu chyba awans niektórym nie wyszedł.

Paulina

Po długiej walce odzyskałam kase, wzięli mi ponad 40tys. Jeszcze jeśli komuś wiszą pieniądze zostawiam kontakt do mojej Kancelarii 512-868-817 Pozdrawiam, walczmy o te pieniądze ...

Przemek
@Paulina

Ten numer to numer do Deputo. Odradzam, naciągacze. Nic nie robią, żeby odzyskać dług, kontakt urywa się w momencie zapłacenia faktury. To są sępy, żerują na (usunięte przez administratora) przedsiębiorcach. I sami sobie piszą pozytywne opinie w Internecie, czasem nawet z jednego IP. Uważajcie na nich!

Bąk
@Przemek

Bo Paulina napisała szczera prawdę. Firma przystępująca do przetargów bez własnego zabezpieczenia finansowego i własnej załogi wykonawczej. Całe finansowanie inwestycji opiera się na kasie podwykonawców.

@Bąk

A coś więcej na ten temat? Dziwi mnie to, że podwykonawcy mogliby sobie na coś takiego pozwolić

Zostaw merytoryczną opinię o Nafibud S.A. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Nafibud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nafibud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nafibud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 14 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nafibud S.A.
1.5/5 Na podstawie 170 ocen.
  • Franciszka żwirki I Stanisława Wigury 61
    Bielsk Podlaski