Opinie o Alumeco Service Sp.zo.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alumeco Service Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alumeco Service Sp.zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alumeco Service Sp.zo.o. w Rzeszów

Kamil

czy możliwa jest praca zdalna? mam utrudniony dojazd do Rzeszowa

@Kamil

podstawowym systemem pracy w Alumeco Service jest praca na miejscu w biurze; dopuszczamy możliwość pracy zdalnej w ograniczonym zakresie po okresie wdrożeniowym i po nabyciu niezbędnych klompetencji do wykonywania pracy samodzielnie; 100% praca zdalna nie jest możliwa bowiem uważamy że dla pełnej efektywności wykonywania pracy konieczna jest integracja pracowników między sobą;

Na jakie benefity można liczyć w Alumeco Service Sp.zo.o.?

HR

standardowe benefity to ubezpieczenie grupowe na życie, program zdrowotny, karta MULTISPORT, miesięczne dofinansowanie posiłków, owoce w pracy, słodkie piątki, kursy językowe, szkolenia merytoryczne a przede wszystkim dobra atmosfera i możliwość rozwoju jesteś zainteresowany- aplikuj już dzisiaj: hr@alumeco-service.com

Danuta
@HR

a proszę powiedzieć czy w dziale zakupowym od razu jest umowa o pracę? Oraz czy jest okres próbny?

@Danuta

niezależnie od zespołu standardowo oferujemy umowę o pracę na okres próbny 3 mce;

HR

polecamy aktualne rekrutacje do naszego zespołu; nie jesteś pewien czy masz wystarczające kompetencje i doświadczenie? jeżeli jesteś silnie zmotywowany i ciekawy nowych wyzwan jesteśmy w stanie przeszkolić Cię w bardzo krótkim czasie! jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! ; więc nie rezygnuj z aplikacji tylko daj sobie i nam szansę na współpracę (usunięte przez administratora)

Nowa

Czy to prawda że nowi pracownicy dostają o wiele większe wynagrodzenie od tych starszych stażem i że nie ma co liczyć na dłuższą współprace?

@Nowa

Oferowana płaca jest zawsze wynikiem konsensusu między ofertą pracodawcy a oczekiwaniami kandydata do pracy, podejmowanym w konkretnym miejscu i czasie. Z uwagi na wysokie wymagania merytoryczne i czasochłonność wdrożenia nowego pracownika Spółka zawsze preferuje długoletnią współpracę, stąd większość pracowników może pochwalić się długoletnim stażem pracy w Spółce.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Alumeco Service Sp.zo.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Talala

Nie liczcie na pracę po stażu. Pytajcie i uczcie się od innych jak najwięcej, bo oprócz "referencji" nie dostaniecie nic poza tym.

Jak wygląda sprawa grafiku w Alumeco Service Sp.zo.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

HR

elastyczność czasu pracy jest determinowana zadaniami; niektóre zadania bowiem mają bardzo krótkie terminy realizacji w określonych przedziałach czasowych; w większości przypadków jednak jesteśmy w stanie pogodzić interesy Pracownika i naszych Klientów wewnętrznmych

HR

studentów i absolwentów zapraszamy na płatne staże znasz angielski? chcesz poznać system SAP? nie zwlekaj ta oferta jest dla Ciebie zgłoszenia proszę kierować na adres: hr@alumeco-service.com w temacie proszę wpisać TRAINEES

HR

aktualnie poszukujemy bystrzaków do działu zakupów... jeśli masz głowę na karku zapraszamy... nie będziesz żałować! już dzisiaj dołącz do naszego zespołu w Rzeszowie! https://www.gowork.pl/oferta/purchasing-specialist,2E5vOGquNG6tinTEIBN4rA,rzeszow

Czy pracodawca Alumeco Service Sp.zo.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

dziunia

Tak, mówi nam, że zastąpi nas Ukraińcami, bo są tańsi :D :D :D Wtedy staramy się pracować jeszcze wydajniej, żeby nas nie zwolnili :D :D :D

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Alumeco Service Sp.zo.o.?

doboluszczery

Styl zarządzania? Byle do przodu!!! No bo jak nazwać sytuację, w której szef na spotkaniu mówi, że jak wam się nie podoba to was zastąpimy Ukraińcami bo są tańsi.

Karol

Były już w tym roku jakieś szkolenia ?

@Karol

szkolenia organizowane są na bieżąco zgodnie z potrzebami biznesu; w trybie ciągłym finansujemy szkolenia językowe, studia podyplomowe i inne szkolenia specjalistyczne (np. zaawansowany VBA, język programowania Python dla działu RPA)

Jak jest z pakietem medycznym w Alumeco Service Sp.zo.o.? Można dołączyć rodzinę?

HR

spółka Alumeco Service oferuje swoim pracownikom Corporate Alumeco Health System (CAHP) w ramach którego refundujemy faktury za usługi zdrowotne do wysokości limitów rocznych (500-2000 PLN w zależności od zaszeregowania)- w ramach tego programu faktury mogą dotyczyć bliższej lub dalszej rodziny pracownika dodatkowo w ramach ubezpieczenia grupowego i ASSISTANCE każdy ubezpieczony pracownik ma prawo do kilku refundowanych konsultacji medycznych w roku w tym wizyt domowych dla siebie i swojej rodziny

Dawid

@HR czy nadal Państwo poszukują?

HR

pomimo pandemii zwiększamy poszukujemy specjalistów od zaraz; szczegóły na pracuj.pl; zapraszamy; poszukujemy też absolwentów bez doświadczenia na płatne staże aktualne oferty pracy: https://www.pracuj.pl/praca/alumeco;kw?rd=30

Zainteresowana
@HR

Dzień dobry, czy prowadzicie może tzw. rekrutacje spontaniczne? Niestety oferta pracy którą byłam bardzo zainteresowana została wcześniej zarchiwizowana na portalu.

@Zainteresowana

Proszę przesłać aplikację na hr@alumeco-service.com z podaniem stanowiska/działu którym jest Pani zainteresowana

Jescze_Zatrudniony

Ostatnio w firmie została wprowadzone tarcza antykryzysowa która ma zapewnić (przynajmniej w teorii) utrzymanie obecnego poziomu zatrudnienia. Dodatkowo wprowadzono pracę z domu. Na chwile obecną połowa obsady pracuje stacjonarnie a połowa z domu, poza jednym działem którego menedżer jest wiruso-sceptykiem i utrzymuje 100% obsady w biurze (jak to mówią - "na władze nie poradze")

Na jednej ze ścian w firmie wisi cytat z założyciela firmy: „Alumeco’s success is due to the employees. They are the heart and soul of the company.” Po każdej wizycie przełożonych z Danii otrzymujemy informację, że nasz praca oceniana jest bardzo wysoko i pozytywnie, że jesteśmy kompetentni i wręcz niezbędni dla firmy, Centrala widzi w nas potencjał . W związku z ciągłym rozwojem podjęto decyzję o zmianie struktury organizacyjnej, ma to na celu ściąganie bardziej zaawansowanych zadań, do których potrzebni będą doświadczeni pracownicy z dużą wiedzą. Jak się słyszy i widzi to wszystko naturalnym wydaje się, że docenienie nas, pracowników, przez szefostwo w Danii to czysta formalność. Po czym dostajemy informację, że Szef i Kierownictwo robią wszystko żeby wywalczyć dla nas jak najlepsze warunki finansowe i nie tylko, ale: „procedura jest wyjątkowo drobiazgowa i trudna”. A finalnie jest jak co roku – super, że jesteśmy, ale najlepiej jakby co miesiąc był ktoś inny. I ta argumentacja Centrali dotycząca podwyżek poniżej oczekiwań, która przeczy ich wszystkim wcześniejszym słowom: „Niestety w tym budżecie padliśmy ofiarą niskiej rotacji pracowników w ostatnich 2 latach. Jeżeli nie będzie rotacji w bieżącym roku – minimalistyczne podejście zostanie utrzymane”. „Expect less, give more” (byli i obecni pracownicy będą wiedzieli o co chodzi) - to już naprawdę przestało bawić; pięknymi słowami uznania kredytu nie weźmiesz, nie spłacisz, rodziny nie wykarmisz…

Lila

„Expect less, give more” trafione w sedno. Jestem na szczęście byłym pracownikiem tej firmy i doskonale wiem o co chodzi.

ciekawska

To dlaczego tam jeszcze siedzisz? Tak kochasz tą firmę, że chcesz w niej zostać na zawsze?

kryzysowa_narzeczona

Kierownictwo zarządza, że jest kryzys, więc nie ma mowy o podwyżkach (przynajmniej mają teraz ładny powód :)). Mamy nadzieję, że nie będą obniżać pensji i zwalniać. Najlepszy model zarządzania to zarządzanie strachem ;(

Anita

@pracownik czyli raczej nie ma co liczyć tam zostać na stałe ?

Freshman
@Anita

firma jest bardzo dobra na początek; zdobędziesz doświadczenie, nauczysz sie SAPa i być moze w efekcie znajdziesz pracę lepiej płatną...

Lila
@Anita

Można zostać na stałe, ja zmieniłam po jakimś czasie pracę na lepiej płatną.

Realista

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... jakoś tak zawsze trawa bardziej zielona u sąsiada...

SzeregowyPracownik
@Realista

Kolego Realisto. O jakich „sąsiadów” Ci chodzi? Nikt w ostatnich wpisach nie robił porównań do innych firm. Nie są to też głosy garstki malkontentów, którzy chcieli wylać swoje żale w Internecie. Oficjalnie zostaliśmy poproszeni o wyrażenie swoich anonimowych opinii w tym miejscu, co niniejszym niektórzy postanowili uczynić. Może wg Ciebie jest super, ale „punkt widzenia zależy od punktu siedzenia” (pozostając w klimacie przysłów i aforyzmów :P ).

wstydliwy
@Realista

Cóż za znajome teksty o bardziej zielonej trawie, hahaha. Wygląda na to, że sam wielki wódz włączył się do dyskusji po raz kolejny na tym forum :D. Ludzie, musicie wreszcie zrozumieć podstawy manipulacji, jedna z technik to technika obrazu wroga. Ktoś wam wmawia, że centrala nie będzie dawać podwyżek, mimo iż wódz chce i robi co może... ale to wódz dostaje premie za utrzymanie takiego stanu rzeczy i cięcie kosztów. Heloooooł :)

A.

Podpisuje sie pod wszystkim co napisal nizej Pracownik w dniu 09.07. Absolutnie minimalistyczne podejscie centrali do podwyzek dla pracownikow, ze wzgledu na mala rotacje w firmie, "skoro nie odchodza to sa zadowoleni". Otoz nie, nie sa, po ostatnich podwyzkach aktywnie poszukuje nowej pracy, w ktorej beda umieli docenic czlowieka za jego wyniki czyms wiecej niz tylko pustymi komplementami.

Zostaw merytoryczną opinię o Alumeco Service Sp.zo.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Alumeco Service Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alumeco Service Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alumeco Service Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 15 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alumeco Service Sp.zo.o.
4.6/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Aleja żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20
    35-301 Rzeszów