Opinie o IDF Sp. z o.o. S.K.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie IDF Sp. z o.o. S.K.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IDF Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDF Sp. z o.o. S.K.A. w Katowice

Tomasz

Dobre warunki współpracy. Jasno i konkretnie. To mi się podoba.

Jak oceniacie współpracę? Sporo dobrego o nich słyszałem i jeszcze szukam dodatkowych opinii.

@Paweł

Jest ok

Esster
@Paweł

Polecam. Świetni specjaliści w swoim fachu

Esster

Solidni, uczciwi i terminowi.

Cieszę się że na nich trafiłem. Świetna współpraca od ponad trzech lat

Czy rozmowa kwalifikacyjna w IDF Sp. z o.o. S.K.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Czysta prawda o trupie IDF

kto pracował w IDF wie jak „dobrze” płacą w IDF, jak „dobrze” traktują pracownika i jak uczciwie doradzają. Te ich inwestycje też są baaaaardzo „uczciwe”. Nic tylko inwestować, a zostaniesz MILIONEREM!!!!!!!!!!! Tylko dlaczego wszyscy odeszli jak wyszła afera ze sztuką Joanny Segelstrom poszukiwanej listem gończym. No i skoro to taka „porządna” firma i rodzina bacławskich dlaczego Magda bacławska, synowa założycielki Teresy bacławskiej i żona obecnego prezesa Rafała baclawskuego pieprzn..ęła tym i odeszła? Kto pracował w IDF wie! Ktoś kto nie ma pojęcia jak się pracuje w IDF i dla bacławskich pisze takie j.w. brednie pod tytułem: solidna, żaden problem z wypłatą, włos z głowy nie spadnie, dbają, wypłaty na czas, wynagrodzenie solidne, umowa ok, .... Dla mnie IDF zdechł, po idei premium, bo IDF oszuk... klientów na tej inwestycji wiedząc że idea padnie, a jak odeszła Magda i każdy przeczytał jej artykuł umieszczony w necie że „nie takiego szczęścia pragnęłam dla siebie i swoich dzieci..., że otworzyła drzwi do szczęścia, ale to nie były drzwi które chciałam otworzyć...” to już każdy widział jaki IDF i rodzina bacławskich jest! Magda też swoje powiedziała odchodząc. Kiedy IDF wszedł do współpracy z Joanną Segelstrom poszukiwaną do dziś listem gończym przez Interpol, europol, ABW itd, za sztukę która IDF sprzedawał jako swoją perełkę, i w TVN superwizjer pokazali aferę na skale Europy, to było już (usunięte przez administratora) IDF. Tereska Bacławska i jej synusiowie tak nam doradcom mieszali w głowach że to pomówienia, że to spekulacje, że Joanne chce ktoś zniszczyć, że to nieprawda.... Taka nieprawda, że bacławscy IDF w Tychach zamknęli z dnia na dzień za plecami doradców i klientów. ABW już nawet nie mogło wejść do bydynku bo założycielka IDF Teresa Bacławska kupiła (odkupiła) budynek w Tychach od swojej własnej firmy. Taki IDF uczciwy że spotykał się z klientami mówiąc „proszę się nie martwić odzyska pani pieniądze” a w rezultacie wyszło że w tym czasie pozbywał, niszczył dowody, zwalniał ludzi z sekretariatu by pozbyć się świadków dowodów. Tacy to uczciwi bacławscy i ich IDF, ta ich „świetna” firma i „jeszcze lepsze” inwestycje. IDF po sztuce był trupem!!!!!! nikt już nie robił nic, nikt już nie pracował, każdy patrzył na baclawskich z pogardą, prócz dwóch osób idiotki Katarzyny Sz. która pod szyldem „finansowa dolina” sprzedaje buble IDF, bo pod szyldem IDF już nic nie sprzedałaby, i nieudacznika Moniki S. Dwie pazerne ze strony IDF metale. One dla kasy i posadki sprzedały własną reputacje! Co zreszta uczyniły!! Wiec kto pracował w IDF wie jak „dobrze” płacą, jak „dobrze” traktują pracownika i jak uczciwie doradzają. Kto tam pracował wie że IDF to sza...bo i śmier...dząca sprawa. Zainwestuj a przekonasz się jaki z ciebie milioner będzie! A jak stracisz to przez głupotę, bo ja już z nimi nie chce mieć nic wspólnego, omijać szerokim łukiem!!

Klient
@Czysta prawda o trupie IDF

Też tak uważam! Naobiecują, omamią, a potem nawet telefonu nie odbierają. Ten ich prezes Rafał B to kawał skur…. Cała ta ich firma i rodzina to jedno wielkie gów… Inwestowałem w IDF swoje pieniądze i wszystko co zainwestowałem straciłem. Także zastanów się człowieku dobrze zaczyn cokolwiek zdecydujesz!

Kamil

Polecam!

Olek

zamiast wypisywać bezsensowne komentarze lepiej sprawdzić ich ofertę i porównać z innymi, ja z IDF miałem styczność przez 2 lata, na plus prawie 200% także inwestycja w pełni udana

Nie kłam!
@Olek

200 %? Taaak to zapytaj ABW jaki IDF jest cudowny!

Brednie
@Olek

Taaak, 200% ha ha dobre sobie. IDF to gów… i jak jesteś 200 % to raczej na minusie. Obi tylko potrafią okrad… złodzie.., firma. Powinno się ich zamknąć!!

Sztucer

Bardzo profesjonalna obsługa.

Romik

Pewna i sprawdzona firma. Cechuje ich ogromny profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta.

Draqu

Bardzo profesjonalna i dobrze zorganizowana firma. Swoich klientów traktują z szacunkiem i często sami wychodzą z inicjatywą by pomóc klientom. Jestem zadowolony, ze rozpocząłem z nimi współpracę

Czyta prawda o trupie IDF

Rozsądne i rzeczowe podejście do całej sprawy. Polecam.

Karola

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Pełen profesjonalizm

Pocci

Konkretne działanie, kompleksowe podejście do swoich zadań. Ogarniają wszystko tak, jak być powinno.

paweł

Ile ludzi, tyle opinii. Jednym odpowiada to, drudzy z tym się nie zgodzą. Wszystkich po prostu nie zadowolisz. Ja skorzystałem z ich oferty i jestem zadowolony.

Loob

Dziękuję bardzo za pomoc. Polecam!

Kombio

Rzetelnie, profesjonalnie, komfortowo, polecam.

Katarzyna W.

Jestem bardzo zadowolona ze swojego pracodawcy, zarobki, atmosfera, realizacja celów są na najwyższym poziomie. Nigdy nie miałam problemów. Bardzo wspierająca i rozwijająca pracownika firma.

Adros

Polecam, współpracuję z nimi od wielu lat i trzymają wysoki poziom.

Damian

Najlepsza opcja, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o IDF Sp. z o.o. S.K.A. - Katowice

• Jak się pracuje w IDF Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy IDF Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDF Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 24 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IDF Sp. z o.o. S.K.A.