Marmorin sp. z o.o.

Opinie o Marmorin sp. z o.o.

Filipek

Firma działa już tyle lat, wypracowała swoją pozycję w branży więc polecam pracę!

Księgowy

Przynajmniej wszystkiego nie wydasz i będziesz miał na Święta

Pozytywny

Zapytam z ciekawości dlaczego jeszcze w tej firmie pracujesz???

Nerwowy

Ciekawe co będzie na święta.. Bo na paczki chyba już ich nawet nie stać a głupich 200 zł nawet nie potrafią dać na koniec roku. Gdzie socjal. Paczki to w przedszkolu się daje za 50zl (usunięte przez administratora) Wypłaty na raty. Rób cały miesiąc a potem czekaj na wypłatę w paru ratach.

Witam (usunięte przez administratora).Brak wypłat na czas,albo w ratach,towar wyjeżdża ale kasy nie ma.Mamią pracowników jakimiś obietnicami, których nie spełniają,nic tylko uciekać.Kiedyś ta firma mocno stała,(usunięte przez administratora)

Brudny

Pieniądze o które pytasz tzn.wypłata jest na kontach.Ale nie pracowników.(usunięte przez administratora)Każdy orze jak może. Szkoda tylko że kosztem zwykłych roboli.

Jurek

Witam. Czy w tej firmie można awansować i czy przyznawane są premie ?

Klok

Czy pan Kierownik ten od biedy ma chociaż zawodówkę skończona? Zna ktoś tego pana wykształcenie? Ostatnio napisał ,, reklamancjia ktura wrucila ze Szprotawy” ????

Twoja opinia brzmi niepokojąco. Czy sytuacje, że obiecane premie nie zostały wypłacone, często się tu zdarzają? Jak wygląda zapis w umowie na temat premii?

Witam Już nie pracuję w tej firmie, szkoda,że tak późno podjąłem tą decyzję.Mogę tylko powiedzieć "szukajcie czegoś innego"tutaj stracisz zdrowie,nerwy i nic nie zarobisz,jedyne co to garba się dorobisz. Robić, robić a wypłata z poślizgiem w ratach albo jak będą mieć kasę.

zyczliwy

Dobranoc Marmorin.

Aleksandra
@zyczliwy

Nie wiem, co właściwie miałeś na myśli, pisząc taki komentarz. Zakładam, że pracujesz w Marmorin, dlatego też na pewno będziesz znał odpowiedź na moje pytanie. Wiesz może, czy firma organizuje staże bądź praktyki dla osób, które jeszcze się uczą?

Pomocny
@Aleksandra

A w jakim dziale byłabyś zainteresowana odbyć praktyki?

Byly pracownik

Nie nie ma praktyk

Aleksandra
@Byly pracownik

Dziękuję za pomocną informację. Chciałam jeszcze skorzystać z okazji i podpytać, czy Waszym zdaniem jest to dobre miejsce na rozpoczęcie kariery? Jak oceniacie ogólnie Marmorin jako pracodawcę?

Pomocny
@Aleksandra

Są praktyki. Najlepiej napisać bezpośrednio do biura.

Red

Do kogo należy kierować podania na stanowisko gumowego młotka? Nie przypadkiem do Czarnej, przodowniczki tego cyrku

zaskoczenie

do nowych którzy chcą się tutaj dostać , warunki pracy ciężkie, bhp żadnego, ubrania robocze zapomnij, ból głowy murowany i to nie tylko od stresu ale od smrodu, krew leci z nosa od tego smrodu, wentylacji brak, zakład jak za króla świeczki. Sobota dodatkowa tylko dla największych dupowłazów, płaca za 8 h pracujesz 5 h , i te śmieszni dyrektorzy mydlą oczy prezesowi, najlepsze to są nocki w tym zakładzie, nikt nie pilnuje , impreza na całego, trochę popiją, trochę popalą, trochę ukradną, i minimalnie pościemniają że pracują, jak ten zakład ma dobrze funkcjonować , hello.Flaszkę przyniesiesz Dyrektorowi Krzysztofowi , Sławkowi albo Marcinowi to wszystko możesz załatwić, nawet że byłeś w pracy jak Cię nie było. ehh jak za czasów komuny ..... czy się stoi czy się leży 2500 na rękę się należy.

Luis

a to prawda ze nasze ubezpieczenie Pzu nie jest płacone, i Zus tez podobno nie płaca, miałem problemy żeby wystawili mi kartę z Zus ze jestem ubezpieczony bo potrzebowałem na wakacje. nie pozdrawiam, czas najwyższy odejść z tego bagna

Ciekawski

Czy moglby ktos dokladnie opisac tą czarną? Co robi takiego ze kazdy o nia pyta itd/

znafca
@Ciekawski

Jest piękna atrakcyjną i do tego mądrą kobietą...

Stefan
@znafca

Spotkalem bardziej urokliwe i stanowczo inteligentniejsze.

ciekawy

Czy to prawda że czarna odchodzi do Dante?

Jurij

PracodaFca....ehh szkoda słów

Black Kitty

Czarna już pora obudzić się ze snu. Zatrudnić wszystkie bolce, stolce i golce z gumowymi młotkami. Ramzes, ten od Cleo

Ciekawy_czarnej
@Black Kitty

Jak nazywa sie ta czarna?

@Ciekawy_czarnej

To ta od Jacka Danielsa i metody "do trzech razy sztuka"

Ciekawy_czarnej
@Black Kitty

Podaj mi jej imie chociaż :D Pierwszą literke

@Ciekawy_czarnej

Biała skoda. Mało jeszcze? Podać blachy? ;>

XYWZ

PORAŻKA... robota może by nie była zła...tylko smród... jeden na drugiego donosi... brak kasy na czas...a jak Ci obiecują podwyżkę TO NIE BIERZ TEGO NA POWAŻNIE na papierze pokazują ładne rzeczy a w rzeczywistości o kasie zapomnij...no chyba, że jesteś dupowłazem Marcina lub podpierdalaczem na kolegów... to możesz liczyć na zarobki ;) NIKOMU NIE POLECAM

zapraszamy :)

zatrudniajcie się do marmorinu!!tu można chlać,ćpać!! przykład?jeden z malarzy ma przyzwolenie na codzienne chlanie w pracy,codzienne wychodzenie z pracy po alkohol w godzinach pracy i nawet nikt nie zareagował z dyrekcjii gdy ten sam pracownik został oficjalnie zatrzymany przez policję pod wpływem alkoholu(oczywiście w godzinach pracy)!!na następny dzień wielkie poruszenie i wszyscy zadający sobie pytanie-CZY BĘDZIE JAKAŚ KONSEKWENCJA?mało że nikt nie zareagował to jeszcze w/w delikwent przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu i znowu brak reakcji dyrekcjii!! tak więc w marmorinie przyjmą wszystkich i nie ważne czy ma mózg czy też nie,czy ma dwie lewe ręce do roboty..czy lubi wypić lub się naćpać..najważniejsze że przychodzi do pracy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Marmorin sp. z o.o. - Wschowa

• Jak się pracuje w Marmorin sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmorin sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmorin sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmorin sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marmorin sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmorin sp. z o.o.