Simon Kucher & Partners Sp. z o.o.

Opinie o Simon Kucher & Partners Sp. z o.o.

Ja123

Bardzo dużo można się nauczyć, ale to branża dla ogarniętych i samodzielnych osób, bo bardzo szybko dostaje się swoje zadania, oczywiście ze wsparciem kogoś bardziej doświadczonego. Nie każdemu konsulting pasuje, trzeba być odpornym. Dużo ciekawych rzeczy i często nowych, są specjalistami w wąskiej, mało znanej branży - pricingu. Rekrutacja bardzo pozytywna, piszą czego można się spodziewać na rozmowie i albo się ktoś przygotuje albo idzie na żywioł, wymagany Excel na bardzo dobrym i biegłym poziomie.

m

Moja opinia o warszwskim biurze Simon-Kucher: + można się naprawde dużo nauczyć + dobre zarobki + fajni wyluzowani ludzie + szkolenia + wyjazdy firmowe - długie godziny pracy

PSM

Jeżeli cenisz sobie: a) możliwość rozwoju i a') możliwość wpływu na swój rozwój oraz jego tempo (ile dasz od siebie tyle zyskasz) b) ciekawe projekty i szybkie "wrzucenie na głęboką wodę" c) atmosferę i ludzi d) warunki pracy (brak open spaceów, schludne biuro, wyposażenie) e) specjalizację w obszarze pricingu i optymalizacji odnogi przychodowej - to bardzo polecam. Praca dla ludzi ogarniętych (pewnie poziom zbliżony do MBB), którzy jednak wymagają aby ich work-life balance był bardziej life niż work. Ponadto bardzo fajne podejście do łączenia pracy ze studiami na etapie praktyk + benefity nie gorsze niż w Big4. Największy minus - lokalizacja. Plusy jednak znacznie przeważają.

Rullless

Lubię atmosferę w Simon Kucher & Partners Sp. z o.o. za: Mała firma, specjalizująca się w pricingu i marketingu. Ładne i przytulne biuro, brak open-space tylko praca w małych zespołach projektowych. Żeby zostać konsultantem trzeba już wiedzieć trochę o branży i mieć doświadczenie w konsultingu. Na pewno przy małej firmie lepsza atmosfera i możliwość nauki i wykazania się. Pakiet benefitów pozapłacowych jak w Big4.

conusltant

wiadomo cos w temacie? widze, że trwa rekrutacja. oferują coś lepszego niż big4?

Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Czekamy na informacje od Was na temat firmy Simon Kucher & Partners Sp. z o.o. w mieście Warszawa.

Zostaw opinię o Simon Kucher & Partners Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simon Kucher & Partners Sp. z o.o.