Opinie o Robert Grodzki Trans-Grotex w Mińsk Mazowiecki

counter
2 16 20 5 1
Mariusz Nowy wpis
Kandydat

Szkoda słów... Sklepy, busy... A przy wypłacie? Łzy w oczach... Młody lata po placu Pana zgrywa/przedsiebiora/gangseta z gilem w nosie ... Jak napisałem list do Inspekcji pracy to odpisali że Pan Robert G. Nikogo nie zatrudnia... Jak to możliwe?!?! Skoro sklepy, busy... (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) lata temu jeździł pod Euro 24. Zdychaj z głodu jak kierowcy.. Pruszkowscy Boczek zadzwonia.

Aneta Nowy wpis
@Mariusz

Chyba złamałeś trochę regulamin forum, bo część Twojej wypowiedzi została usunięta. Nawet do końca nie zrozumiałam, jaki masz właściwie problem z tym pracodawcą. Czy chodzi o to, iż firma Trans-Grotex nie wypłaciła Ci należnego wynagrodzenia? Doprecyzuj to proszę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 562 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Robert Grodzki Trans-Grotex?

Miller Nowy wpis

Syf syf jeszcze raz syf odradzam

Aneta

@Powrótco sprawia, że masz taką opinię na temat pracy w firmie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Powrót

Totalny syf brak komentarza wesołych świąt

fdvb

szkoda tylko że tych ofert pracy tu zdecydowanie nie widać @Evi? Kiedy ostatnio kogoś poszukiwali??

Kacper

Witam wszystkich Mianowicie opiszemy zdarzenie kierowcy bez hamulcy. Tym kierowca bylem JA. Wiec sierściuchu nie podpisuj się pode mnie. Frakt był nie pamiętam skąd dokładnie do Birmingham był to piątek rozładowałem i pojechałem na weekend do rodziny. Po kontakcie z Robertem stwierdziłem że konczą się klocki hamulcowe. Robert odrzekł czy te klocki są z gumy?. Przed moim wyjazdem robił niby serwis. Odpowiedziałem że klocki i tarcze mogę wymienić z bratem na weekendzie u rodziny, odpowiedział NIE MA POTRZEBY. Mija poniedziałek dostaje frakt od euro24 zal. Birmingham do Genevy na targi expo. Wiozłem katalogi od jaguara i land rovera. Przed samymi targami expo wypadł klocek w Renault Master. Po kontaktach z Robertem zaślepiłem wąż od płynu hamulcowego wyjąłem tarcze i klocki. Towar został dostarczony. Przestawiłem się na stronę francuską stałem 2 dni. Dostałem zlecenie od euro24 z Turynu do Katowic( fiat ). Z świadomością pomyliłem drogi w Genevie zamiast jechać do tunelu frejus pojechałem w drugą stronę. Kontakt z euro24 zlecenie odwołane!. Przestawiłem się ponownie na stronę francuską stałem pod carrefourem 6 dni. Pod wpływem desperacji podjąłem frakt z Turynu(fiat) do Serbii Kragujevac(fiat) 1pal. Po kontaktach z euro24 RTB(return to base) Z Serbii wróciłem do Grodziska. Cała prawda o kierowcy bez hamulcy!!!

kacper

Witam wszystkich dawno nie odwiedzalem strony trans-grotex, elwirka twoj jako jedyny post jest na plus wiec sadze ze musi byc jakies spokrewienstwo poniewaz nie wiesz dokladnie jak bylo wiec nie zarzucaj mi ze nie bylem w stosunku co do pracodawcy rzetelny.Mianowicie praca byla wykonywana prawidlowo bez zarzutów a po mimo tego pracodawca mial kilkakrotnie zarzuty co do mojej pracy... (normy paliwa jak w osobówce a były expresy zacznijmy na logike jak express to nie ma spalania jezeli bus wazacy 2850kg a dmc3500kg ladunek z paneuropy badz euro24 od 500kg do 3T!! wiec nie sugeruj ze ktos nie byl w stosunku co do pracodawcy rzetelny tak jest na busach ,widze ze jako jedyny mam odwage napisac prawde nie podszywajac sie pod kogos .Dlaczego moj post bardzo obszerny o prawde byl usuniety przed 24h dlaczego nikt nie potrafi odpowiedziec czy ktos ma cos na sumieniu ......

Kacper

witam wszystkich Z wielkim zdziwieniem zaglądam na stronę a mój prawdziwy post zniknął czyżby ktoś ma coś na sumieniu .

kierowca bez hamulcy

Witam zgadza się jechałem bez chamulcy z barcelony do warszawy ale nie spaliłem ich tylko poprostu tarcze się skończyły i tarcza pękła i zrobiłęm to po swojemu i dojechałem. Sytuacja wygląda tak jeśli jest kierowca wporządku dla pracodawcy tak jest i na odwrót nie narzekam na zarobki. kilometry są i ich nie ma !

szybki

ja to nie wiem jak bylo ale chlopak wracal do domu z bez chamulcy a a ten czlowiek nawet zlotowki mu nie wyplacil a zreszta bardzo czesto bywam w grodzisku chcialbym bardzo roberta spotkac na ulicy pozdrawiam wszytskich a najbardziej zone roberta bardzo mila kobieta

kierowca

Widzę szybki że nie masz o niczym pojęcia i gadasz tylko głupoty.Jeżdżę pod euro.Wiem o którym kierowcy mówisz bo słyszałem o tej sytuacji,tarcze mu popękały po spalił hamulce taki z niego był kierowca.

kierowca

Witam.Pracuję u pana Roberta od roku i czytając te wpisy zachodzę w głowę o co chodzi z tymi głupimi opiniami.Jak mogliście nie dostać pieniędzy skoro cały czas macie do nich dostęp ?,ponieważ dostajecie kartę.Kilometrów mam 15-17tyś minimum,a ten człowiek szuka ciągle kierowców bo się rozwija co jakiś czas kupuje kolejne auto.Z tego co wiem od szefa i jego syna to nie jeden z was nie potrafi nawet dojechać na miejsce załadunku w UE.Sam przejmowałem auto po kierowcy Marcinie żeby dojechać na czas bo tak się kaleczył że nie dojechałby do Wilna.Widziałem auto po nim zmasakrowane wybił dwie szyby,a smród taki że nie dało się jechać.Pozdrawiam bajkopisarzy

madry

witam wszystkich Przedewszystkim kierowca nie moze jezdzic na umowe zlecenie w transporcie miedzynarodowym Na umowę zlecenie zatrudniaja przeważnie firmy krzak. Kierowca jeździ do pierwszej wypłaty, rezygnuje z roboty i zaczynają się problemy z odebraniem wszystkich należnych pieniędzy. PIP praca na umowę zlecenie nie interesuje, za urlop kasy też nie zobaczycie. Żadna poważna, szanująca się firma nie zatrudnia na umowę zlecenie. Na początku zatrudnia na umowę o pracę na okres próbny. Śmiem twierdzić że większość firm zatrudniających na umowę zlecenie już przy zatrudnianiu widzi swoją potencjalną ofiarę do wyd.. ania.

szybki

człowieku o czym ty piszesz taki jestes madry pisaniem w domu a boisz sie wyjsc na ulice bo cie sumienie meczy po prostu wiesz ze przyjdzie taki dzien ze sie role odwina a przedewszystkim jezeli jestes taki niewinny i sadzisz ze kazdy z nas pisze bledne informacje o tobie to powiem ze sie mylisz czlowieku poniewaz policja w grodzisku cie doskonale zna i nie jeden kierowca byl o porade wiec policja powiedziala ze jestes znany z tego typu wydarzen

TRANS GROTEX

Witam.Nawiązując do wpisów chciałbym aby czytający poznali całą prawdę. Pozwolę sobie opisać przyczyny zwolnienia ostatnich pracowników. Każdy z nich zapoznał się ze specyfiką pracy. Powody zwolnienia: samowolne zjazdy do kraju ( ok 1500 km), odmowa przyjęcia załadunku ( bo nie chce się jechać do GB), spóźnienia na załadunek i rozładunek ( definitywnie z winy kierowcy), dwukrotna ilość spalonego paliwa (nie jest to możliwe) i perełka - kierowca tak się naćpał, że widział białe krowy na drodze i spóźnił się na rozładunek 40 h. Dodam jeszcze, że zostawił sprzęt do przyjemności w aucie, (na życzenie do odbioru). Czy znajdzie się chętny aby pokryć koszty działalności tych panów ?. Co do pozwu, zapraszam serdecznie. Życzę Panom znalezienia pracy wg oczekiwań. Z Poważaniem (usunięte przez administratora)

następny zadowolony

witam. tak więc widzę ,że jest "NAS" wielu oszukanych przez p.Roberta. niestety każda opinia powyżej jest prawdziwa. zerowa wypłata ,zlecenia nie możliwe do wykonania ,przestoje.... oszustwo. próbował ktoś wejść na drogę prawną przeciwko temu 'pracodawcy'? przy tej liczbie zainteresowanych to już można pisać pozew zbiorowy.

driverman

dokladnie jak kolega wymenil cala prawda o tym czlowieku panowie szerokim łukiem omijajcie trans grotex smieszne umowy zlecenie koszmar !!!!!!!!!!!!!!!!!!brud smród i jezdzace trole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kierowca

6 miesiecy pracowalem i nigdy wiecej u tego czlowieka nie bede pracowac bogaci sie na kierowcach robote robisz dobra stoisz ok 6 dni wracasz do domu a on ci wyplaty nie wyplaca mowic ze tak jest w transporcie co on wie o transporcie gdy pewnego dnia upadnie mu firma to chyba wlosy sobie powyrywa wszystkiego po trochu sie lapie

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Grodzki Trans-Grotex - Mińsk Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Robert Grodzki Trans-Grotex
2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Płocka 10