EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak

EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak

Opinie o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak

Niko

Zajebista firma! Pani Aneta w negatywach kłamie! Jestem bardzo bardzo super zadowolony ze moge w niej pracować!

Łukasz

Dla mnie jest tu wszystko ok:) Jestem zadowlony z pracy.

okxdpisdjapj

Powiem tak nie robię tego po złości ani że mam coś za złe panie Piotrze proszę zrobić rachunek sumienia jak pan chce proszę o założenie sprawy tylko ja wtedy też nie będę milczał i powiem wszystko co wiem pozdrawiam ja na tą wiadomość zakańczam pisanie opinii na pana temat spółki POZDRAWIAM

Maria

JEKSON masz racje. Tej osobie mozna załozyć sprawe. http://prawo.money.pl/aktualnosci/okiem-eksperta/artykul/kara;za;obrazanie;w;internecie;kiedy;i;jaka,251,0,891643.html i po co klamac tak klamac droga osobo?

JEKSON

a pozatym za oskarzenia oszust klamca i obrazanie osob mozna sprawe zalozyc i sprawdzic IP z czego i na kogo dane internet jest zarejestrowany.

JEKSON

No widac ze byly pracownik sie uparl by negatywne opinie wypisywac/ Szkoda ze tacy ludzie tylko wypisuja glupoty nawet podpisac sie nie potrafi tylko zmysla. Widac ze niektorzy ludzie nie potrafia sie zachowywac.

R.W

A dlaczego wszystkie komentarze negatywne są wysyłane z tego tego samego komputera ten sam nr IP .Komentarze pisze Pani [usunięto przez administratora] jak ma pani coś do powiedzenia to proszę napisać prawdę.

odpowiedź

nikt nie klamie tylko pisze prawde o firie jak jest naprawde

Maria

Pracuje od 4 miesięcy w tej firmie i jestem zadowolona. Mogę polecić. Dziwie się tymi negatywami ale kazdy moze sie wypowiadziec tylko po co oszukują.

przestroga dla innych

EkoBris wielka lipa klamcy nie sa profeaionalni klamia oszukuja nie wywiazuja sie z umowy mamy podpisana umowe na danych warunkach a pan ktory przyjerzdza na obiekt zawsze ma swietne odpowiedzi na moje pytania ze nie ma co.... poprostu o pomste do boga. firma OSZUSTOW NIC WIECEJ SZKODA TYLKO SŁOW UNIKAJCIE TEJ FIRMY PROSZĘ

M.

Ja Pracuję w tej firmie kilka miesięcy dostałam się do pracy z polecenia sąsiadki która tu pracowała wcześniej, i powiem jedno praca jak praca ,robię swoje i wychodzę .Co do wypłaty to płacą na czas i zdarzyło się raz że wypłatę dostałam 4 dni wcześnie .Niestety nie robię tego co bym chciała robić w życiu ,ale robię to za co są pieniądze.

ula

Karol wyślij swoje dane na biuro. Z czego co rozmawiałam z kierowniczką to kogoś poszukują. Bo się mnie pytała czy kogoś mam do polecenia.

firma klamie oszusci nie sluchajcie wlascicieli OSZUSCI unikajcie wielkil lukiem

kontrachent

witam moze i szef ma gadane i przekonujaco mowi ale nie sa w stanie sprostac zadaniom im powierzonym maja problem z obsada ludzi nie posiadaja maszyn ktore szef zapewnia ze beda na obiektach i tylko oboecywanie jutro jutro jutro smiech na sali hehe NIE POLECAM TEJ FIRMY SAMI SIE PRZEKONALISMY ZWRUCIE UWAGE NA WCZESNIEJSZE WPISY WSZEDZIE TA SAMA DATA TYLKO GODZ. SIE RUZNIA I IMIONA PEWNIE TAKIE OSOBY TAM NIE ROBIA TYLKO SZEFOWIE FIRMY DAJA KOMENTARZE

xxxx

witam firma oszustow i wyskiwaczy daja smieszne pienidze a sami biora dobre siano zaobiekty wykorzystuja ludzi daja duzy metraz a wynagrodzenie smieszne. niby takie profesionalne srodki firm renomowanych marek bzdura najtansza tamdeta pracowalem w firmir ekobris i porazka nie polecam nikomu a kierownik Piotr jest hamski w odzywkach i pracownika traktuje jak szmate do podlogi

Adam
@xxxx 19.08.2014 18:04

xxxx ciekawe bo firma zatrudnia prawie same kobiety. Wiec jak pracowałeś jeśli w firmie pracuje 4 facetów? Ja , Piotrek, Robert i Rafał chyba firmy ci się pomyliły. A pan Piotr jest właścicielem a nie kierownikiem. Widzę ,że konkurencja z PEWNEJ firmy się kłania. Mogę Ci powiedzieć ,że do wynagrodzenia nie można narzekać owszem zawsze można by chcieć większa ale jest całkiem całkiem.

Dorota

Pracuje w tej firmie w jednym z sprzątanym przez nich biurowcu i mogę po okresie 3 miesięcy powiedzieć ,że jestem zadowolony z pracy w EKOBRIS-ie. Plus : dobre godziny pracy, dobra podstawa plus premie nie ma problemu z urlopem szkolenie umowa o prace

Ola

Jedna z najlepszych firm w zakresie sprzątania!

Mateusz

Witam, Zaczęliśmy współprace z firma EKOBRIS od trzech na nasze dwóch kancelarii prawnych. Przyznam ,że jestem szczerze zaskoczony współpracą z nimi na tak dobrym poziomie. Zero problemu od pierwszego dnia. Na dobry początek dostałem od firmy umycie okien w dwóch lokalizacjach. POLECAM.

Beata

Przyznam , że korzystam z usługi firmy od 2 miesięcy. I jestem bardzo zadowolona. naprawdę bardzo dobra firma. Doradzą a nie namówią na nie potrzebne usługi. Moim zdaniem jedna z najlepszych firm w zakresie sprzątania. Szybki czas rozpoczęcia usługi. Dobra komunikacja miedzy naszą firmą a pracownikami. Mają indywidualne podejście do klienta.

Adam

W EKOBRIS ,pracuje z fajnymi ludźmi, wszystko można załatwić i pracuje już kilka miesięcy i nigdy nie byli problemu z wypłatą. wynagrodzenie jest godne i nawet większe od innych podobnych firm. Wiem z własnego doświadczenia.

Witek

Pracuję w Ekobris od miesiąca w dużym budynku biurowym ,jak narazie wszystko ok,firma na czas płci bez problemu można wziąść zaliczkę. Szefostwo normalne da się z nimi dogadać .

Rafal

Nie wiesz jak płacą w Wa-wie ,składałem CV zobaczymy może się odezwą.

Sławek

Cześć Rafale. Zależny na jakim stanowisku. Ja sprzątam w zakładzie produkcyjnym w kutnie i mam cały etat, elastyczne zmiany (bardzo mi się to podoba), umowę o prace,stałe wynagrodzenie ok. 1700 netto plus premie.Co powiem szczerze nigdy wcześniej się mi nie zdarzało. Szczerze polecam ta ekobris jako dobrego pracodawce.

Rafal

Irek jak długo u nich pracujesz ? chciał bym i ja zmienic firmę na jakaś normalną , Jakie stawki dają?

Irek

Musze przyznać , ze bardzo dobrze mi sie pracuje w firmie EKOBRIS, Praca dobra , pensja dobra, atmosfera dobra. Polecam Irek

Irek

Musze przyznać , ze bardzo dobrze mi sie pracuje w firmie EKOBRIS, Praca dobra , pensja dobra, atmosfera dobra. Polecam(usunięte przez administratora)

Michał

Witam. Ja pracuje od samego początku Ekobris i szczerze bardzo dobra firma. Pensja na czas. W razie czego udzielą pożyczki. Po pracy w rożnych firmach Lux itp. Doceniam swojego obecnego pracodawce.

Monika

No w końcu! Można zostawić opinie o ekobris.pl . Chciałabym powiedzieć ,że jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Pracodawca dobry i wymagający ale potrafiący wynagrodzić pracownika.

Basia

Witam, Pracuje w tej firmie od początku i szczerze powiem,że dbają o pracownika, nie problemu z urlopem oraz z pensją. Polecam potencjalnym pracownikom i klientom.

Zostaw opinię o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak