EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak

EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak
5 192

Opinie o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Andrzej

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Majka

Słyszałam, że EKOBRIS to super firma. Czy to jest powód, że przestaliście pisać na forum?

Teresa
@Majka 07.12.2017 19:22

Chyba nic się nie zmieniło, jest tak samo jak było przed 2 laty. Pracuje w tej firmie już dwa lata, przypadkiem trafiłam na tą stronę szukając opinii o byłym moim pracodawcy. W tej firmie nigdy nie było opóźnienia z wypłatą, nie muszę kupywac rękawic czy innych rzeczy do ochrony mojego zdrowia za własne ciężko zarobione pieniądze. Tak było w poprzednich dwóch firmach w których pracowałam . Dziś jestem przekonana nie warto podejmować pracy w dużych korporacyjnych firmach sprzątających. Miałam pewne obawy podejmując pracę w Ekobris z powodu że była to mała firma sprzątająca, wiadomo takie firmy na rynku długo się nie utrzymują,i potrafią ludzią nie wypłacać pieniędzy. Dziś już wiem że to była mądra decyzja że zatrudniłam się w tej firmie. Pracując w potężnej firmie sprzatałam szpital pracując po 10-12 godzin, tu pracując 7 godzin przy sprzątaniu biura mam większą wypłatę, czystrzą i spokojniejszą pracę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

M.

Praca jak każda inna ,robi się to i płacą .Duży + wypłata w terminie ,nie trzeba się prosić o środki do pracy .Dobry kontakt z kierownictwem.

Filip

EKOBRIS ma opinię super pracodawcy to nic dziwnego, że jesteście zadowoleni. czy szukają ludzi?

Pawel

Polecam pracuje juz od roku , jest dobrze. nie ma z niczym problemow . Naprawdę godny polecenia pracodawca.

JK

Najwazniejsze płaca w terminie ,szefostwo ok .

Karolina

@Natka a może orientujesz się, jak wygląda najczęściej schemat procesu rekrutacyjnego w firmie? Często to również zależy od stanowiska, jakiego on ma dotyczyć, jednak często można w nich odnaleźć pewne elementy wspólne.

Natka

Karolina, to wszystko zalezy od stanowiska w jakim obiekcie pracujesz. Ale pensja jest 15 kazdego miesiaca .

Karolina

@Grazyna o jakich stawkach mówisz? Możesz opowiedzieć coś więcej o wysokości zatrudnienia? Potencjalni pracownicy będą wdzięczni za każdą dodatkową informacje.

Mateusz

Na EKOBRIS sprzątanie Warszawa trafiłem z polecenia od znajomego . Bardzo dobrze sprzątają moje biuro mogę polecić

KT

Szybka wycena usługi oraz szybka realizacja zamówienia .

Grazyna

Wszystko ok , pieniądze na czas, dobra firma.

Daniel

Kasa na czas , szefostwo ok .

Kr

Współpracuję z tą firmą od kliku miesięcy ,wszystko w najlepszym porządku .

Marko

http://www.ekobris.pl/ Wow jaką szef nam stronkę zrobił. Bardzo mi się podoba. Sprzątanie biur , sprzątanie biurowców, sprzątanie osiedli . Pełna profeska .

Dorotka

Dzień dobry , Muszę przyznać ze sie bardzo dobrze pracuje w EKOBRIS . Pensja na czas , bywa i wczesniej , stawki też dobrze. Trochę ciezko sie u nich zatrudnić, bo mają swoje wymagania ale polece bardzo dobry pracodawca takich jak w naszej branzy sprzatania jest malo .

Ola

Bardzo dobrze mi sie z nimi wspolpracuje. Przez pierwsze dni byly drobne problemy ,ze nie wszystkie kosze byly oprozniane ale po miesiacu wspolpracy moge stwierdzic ,ze jestem bardzo zadowolona

ae

a co twoim zdaniem jest powodem że wzbudzają aż takie zaufanie? Poszukują pracowników do prac porządkowych na terenie Warszawy teraz, widzę jest na ich stronie formularz zgłoszeniowy. zastanawiam się czy finansowo mi się to będzie opłacało obnecnie

Marek

Jestem zadowolony z pracy EKOBRIS-ie. Bardzo rzetelna firma . Sprzątam na jednym z ich biurowców. Można spokojnie zaufać tej firmie.

Ania

Bardzo Milo się pracuje w Ekobrisie nie ma problemów bardzo podoba mi się pomoc w pierwszych dniach pracy . co do zarobków bardzo dobre jak na sprzedanie.

nin

Akurat w sprzataniu to doświadczenie powinien mieć każdy, chyba, że to jakaś rozpieszczona panna z bogatego domu, to wtedy pewnie i nie ma, ale nie będzie się taka osoba chciała podjac takiej pracy. Niemniej jednak zapytam ile oni oferują, bo faktycznie kwalifikacje spełnia raczej każdy, jest chociaż minimalna krajowa?

Mateusz

Ja nie jestem pracownikiem tylko oni dla mnie pracują . Z tego co rozmawiałem z ich pracownikami to raczej z ulicy nie biorą ludzi tylko z polecenia. Na resztę twoich pytań nie znam odpowiedzi.

Matusz

Bardzo dobra jakość usługi. Szczerze mogę polecić EKOBRIS do stałej obsługi.

Eryk

Szczerze powiem ,że jestem bardzo zadowolony z usługi świadczonej przez ekobris w swojej klinice. Ekipa ,która sprząta jest bardzo kompetentna a już współpracowałem z wieloma firmami, i zawsze było coś nie tak. Bardzo sobie cenie komunikatywność i zaangażowanie firmy. Oceniam wszystko na 5 plus. Wolą doradzić niż naciągnąć.

Vincent

Mozna dostac sie do ekobris-u przez specjalną zakładkke praca na stronie mi sie udało.

Lelo

No ja zaczełem współprace z nimi i jestem zadowolony. Stawki dobre ttak jak patrzyłem z innymi firmami duzo wiecej niz inne firmy bardzo fajna atmosfera.

XXX

Hej. Prowadzą zatrudnienie tu? Bo o stawkach dla pracownikach słyszałem ,że są bardzo dobre.

Niko

Zajebista firma! Pani Aneta w negatywach kłamie! Jestem bardzo bardzo super zadowolony ze moge w niej pracować!

Zostaw opinię o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak