5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 206 79 5 1

Opinie o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak

Bartek Nowy wpis

Czy wszystkie sprzęty i uniformy dla osób sprzątających są zapewnione?

TakNie
Anonim Nowy wpis
Klient

Jestem bardzo zadowolony z ich usług,bardzo dobra jakośc oraz komunikacja z panem Rafałem.Polecam każdemu

Warszawa Nowy wpis
 Rekomendacja

Firma oferuje wysokiej jakości usługi oraz ma profesjonalny personel pracowników solidnych i dokladnych. Jestem pod wrażeniem pana Macieja oraz Piotra za wykonane usługi sprzątania

Tak1Nie
Anonim Nowy wpis
 Rekomendacja

Firma godna polecenia oferuje wysokiej jakości usługi oraz mają doświadczony i Solidny zespół pracownikow. Pozdrawiam pana Macieja oraz Piotra

Kinga Leszczyńska
Klient

Usługi sprzątania biura na najwyższym poziomie. W pandemie firma pokazała swój profesjonalizm dbają o naszej jak najlepsze samopoczucie w pracy naszych pracowników. Polecam Firmę EKOBRIS jako dobrego kontrahenta.

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 90 dni.

Jaka jest kultura pracy w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak? Obowiązuje typowy dress code?

TakNie
Jarosław Domagała
Klient

Usługa sprzątania biura wykonywana cyklicznie na najwyższym poziomie .

Tak2Nie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

Tak1Nie
Dział organizacyjny..
@Pytanie

Dziękuję za te pytanie. Oczywiście każdy pracownik ma wsparcie swojego inspektora, który go przeszkoli, z znajomości obsługi sprzętu i maszyn. Przeprowadzi szkolenie,żeby efekty pracy przynosiły jak największy satysfakcję kontrahenta z świadczonej usługi sprzątania . Szkolenia naszej firmy powodują przyspieszenie pracy personelu sprzątającego zachowując przy tym wysoka jakość usługi sprzątania.

Marszałkowska

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi mycia okien. Usługa wykonana na wysokim poziomie nie zapominają przy myciu o parapetach oraz ramach w oknach. Jedynym minusem jest ponad tygodniowy okres oczekiwania na realizację.

Tak3Nie
Biurowiec Warszawa
 Rekomendacja

Z wielką przyjemnością mogę zarekomendować firmę EKOBRIS jako rzetelną firmę sprzątającą obsługują nasz biurowiec w Warszawie . Jakość świadczonych przez z nich usług i wykonywanych prac w pełni nas satysfakcjonują EKOBRIS dostosowuje się do naszych potrzeb zapewnia profesjonalną, kompleksową obsługę. Rekomendujemy EKOBRIS jako solidny partner biznesowy.

Tak6Nie
Lilek

Super układa się współpraca z nimi. Jakość sprzątania na wysokim poziomie nawet na bardzo wysokim. Mogę polecić z czystym sumieniem. Perfekcyjne sprzątanie w Warszawie to tylko EKOBRIS.

Tak11Nie8
Karolina
@Lilek

Czyli rozumiem, że warto korzystać z usług EKOBRIS, dzięki za polecenie. A ile kosztuje sprzątanie obiektów? Drogo?

Tak13Nie5
Pio
@Karolina

Warto korzystać z usługi sprzątania w EKOBRIS-Sprzątanie biur. Nie ma stałego cennika. Każdy klient obiekt jest wyceniany indiwidualnie, żeby dostosować się do jego potrzeb.

Tak6Nie
Arek

Dzień dobry, ja jestem zadowolony pracuje od 2 lat i nie ma problemu najmniejszego a firmą. Pensa na czas, dobre zarobki. Firma dobra zamierzam pracować dłużej.

Tak11Nie5

Tak13Nie14
Użytkownicy czekają na odpowiedź 292 dni.

Jaki dress code obowiązuje w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

Tak8Nie1
Lucki

Linda - ruszyła rekrutacja na nowy obiekt podobno bardzo duży. Spróbuj zadzwonić. to sie dowiesz.

Tak12Nie2
Karolina
@Lucki

Ciekawe, czy @Linda nadal jest zainteresowana pracą w EKOBRIS. No ale dobrze, że o tym wspomniałeś, ponieważ w sieci nie ma żadnych ofert pracy od tej firmy. Teraz pozostaje kwestia, czy sam tam pracujesz, bo jeszcze przydałyby się tu informacje o tamtejszych zarobkach. Wiesz może, czy są one adekwatne do obejmowanego stanowiska?

Tak10Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 468 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

Linda

Czy może teraz rekrutują?

Tak8Nie1
Dominiki

Jednym zdanie podsumuje EKOBRIS - Sprzątanie biur : Firma sprzątająca na 5+ dba o pracowników i klientów.

Jarosław
 Rekomendacja

Usługi sprzątania na najwyższym poziomie. Ceny jedne z lepszych w Warszawie.

Tak11Nie1
Arek

Mogę podpisać się tylko pod tymi opiniami, polecam pracę w firmie!

Tak12Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak - Warszawa