Opinie o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak w Warszawa

EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak
5 203 77 5 1
Lilek Nowy wpis

Super układa się współpraca z nimi. Jakość sprzątania na wysokim poziomie nawet na bardzo wysokim. Mogę polecić z czystym sumieniem. Perfekcyjne sprzątanie w Warszawie to tylko EKOBRIS.

Karolina Nowy wpis
@Lilek

Czyli rozumiem, że warto korzystać z usług EKOBRIS, dzięki za polecenie. A ile kosztuje sprzątanie obiektów? Drogo?

Lucki Nowy wpis

Linda - ruszyła rekrutacja na nowy obiekt podobno bardzo duży. Spróbuj zadzwonić. to sie dowiesz.

Karolina Nowy wpis
@Lucki

Ciekawe, czy @Linda nadal jest zainteresowana pracą w EKOBRIS. No ale dobrze, że o tym wspomniałeś, ponieważ w sieci nie ma żadnych ofert pracy od tej firmy. Teraz pozostaje kwestia, czy sam tam pracujesz, bo jeszcze przydałyby się tu informacje o tamtejszych zarobkach. Wiesz może, czy są one adekwatne do obejmowanego stanowiska?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

Linda

Czy może teraz rekrutują?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dominiki

Jednym zdanie podsumuje EKOBRIS - Sprzątanie biur : Firma sprzątająca na 5+ dba o pracowników i klientów.

Jarosław
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Usługi sprzątania na najwyższym poziomie. Ceny jedne z lepszych w Warszawie.

Arek

Mogę podpisać się tylko pod tymi opiniami, polecam pracę w firmie!

Tak4Nie
Ols

Pracuje od 4 miesiąca wzięłam pensje, wszystko zgodnie z rozmową o pracę . Firma wypłacana pensja na czas. Atmosfera pracy fajna. Sprzęt do sprzątania rewelacja widać że szef nie oszczędza. Górna półka.

Michalek

Polecę pracodawcę. Bardzo dobrze działająca firma.

Natalia

Dzień dobry, Pracuje od 10 miesięcy w firmie EKOBRIS. Jestem bardzo zadowolona. Sprzątam dla nich klinikę. Pensja na czas, na środkach nie oszczędzają. Maja wypracowane swoje procedury sprzątania i technologie . Można prosić o pensje wcześniej bądź zaliczkę zawsze się ją otrzyma. Jeśli chcecie się zatrudnić mogę polecić. Własnie zaczęłam dodatkowe sprzątanie rano na innym obiekcie EKOBRIS i bez zmian warunki pracy. Inspektor mój bardzo sympatyczny.

Tak5Nie
anonimowe

(usunięte przez administratora) i nic więcej. (usunięte przez administratora) to kłamca. Unikajcie.

TakNie2

@anonimowe

Rozwiń proszę swój wpis dodany na forum. Napisz, dlaczego właściwie praca w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak nie była dla Ciebie satysfakcjonująca. Czy pracodawca podał w trakcie rozmowy o pracę inne warunki niż te, które zostały zagwarantowane po zatrudnieniu? Pamiętaj jednakże, aby wpis zachowywał kulturę wypowiedzi i nie zawierał wulgaryzmów.

Stefan

Świetna firma i bardzo chciałbym dostać się do pracy. Może podpowiecie jak to sie tu odbywa i czy są szanse?

Andrzej

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Andrzej
@Andrzej

Wyślij cv przez stronę www.ekobris.pl, do mnie odezwali się po kilku tygodniach. Lub zadzwoń pod któryś numer z strony.

Teresa
@Andrzej

Z tego co mi wiadomo szukają wśród swoich pracowników czy ktoś nie ma kogoś znajomego. W ten sposób dostałam się i ja do pracy. Spróbuj napisać wiadomość do firmy, wpisz nazwę w wyszukiwarkę i znajdzie stronę.

TakNie

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Majka

Słyszałam, że EKOBRIS to super firma. Czy to jest powód, że przestaliście pisać na forum?

Teresa
@Majka

Chyba nic się nie zmieniło, jest tak samo jak było przed 2 laty. Pracuje w tej firmie już dwa lata, przypadkiem trafiłam na tą stronę szukając opinii o byłym moim pracodawcy. W tej firmie nigdy nie było opóźnienia z wypłatą, nie muszę kupywac rękawic czy innych rzeczy do ochrony mojego zdrowia za własne ciężko zarobione pieniądze. Tak było w poprzednich dwóch firmach w których pracowałam . Dziś jestem przekonana nie warto podejmować pracy w dużych korporacyjnych firmach sprzątających. Miałam pewne obawy podejmując pracę w Ekobris z powodu że była to mała firma sprzątająca, wiadomo takie firmy na rynku długo się nie utrzymują,i potrafią ludzią nie wypłacać pieniędzy. Dziś już wiem że to była mądra decyzja że zatrudniłam się w tej firmie. Pracując w potężnej firmie sprzatałam szpital pracując po 10-12 godzin, tu pracując 7 godzin przy sprzątaniu biura mam większą wypłatę, czystrzą i spokojniejszą pracę.

Tak1Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

M.

Praca jak każda inna ,robi się to i płacą .Duży + wypłata w terminie ,nie trzeba się prosić o środki do pracy .Dobry kontakt z kierownictwem.

Filip

EKOBRIS ma opinię super pracodawcy to nic dziwnego, że jesteście zadowoleni. czy szukają ludzi?

Pawel

Polecam pracuje juz od roku , jest dobrze. nie ma z niczym problemow . Naprawdę godny polecenia pracodawca.

JK

Najwazniejsze płaca w terminie ,szefostwo ok .

Karolina

@Natka a może orientujesz się, jak wygląda najczęściej schemat procesu rekrutacyjnego w firmie? Często to również zależy od stanowiska, jakiego on ma dotyczyć, jednak często można w nich odnaleźć pewne elementy wspólne.

Natka

Karolina, to wszystko zalezy od stanowiska w jakim obiekcie pracujesz. Ale pensja jest 15 kazdego miesiaca .

Karolina

@Grazyna o jakich stawkach mówisz? Możesz opowiedzieć coś więcej o wysokości zatrudnienia? Potencjalni pracownicy będą wdzięczni za każdą dodatkową informacje.

Mateusz

Na EKOBRIS sprzątanie Warszawa trafiłem z polecenia od znajomego . Bardzo dobrze sprzątają moje biuro mogę polecić

KT

Szybka wycena usługi oraz szybka realizacja zamówienia .

Grazyna

Wszystko ok , pieniądze na czas, dobra firma.

Daniel

Kasa na czas , szefostwo ok .

Kr

Współpracuję z tą firmą od kliku miesięcy ,wszystko w najlepszym porządku .

Marko

http://www.ekobris.pl/ Wow jaką szef nam stronkę zrobił. Bardzo mi się podoba. Sprzątanie biur , sprzątanie biurowców, sprzątanie osiedli . Pełna profeska .

Dorotka

Dzień dobry , Muszę przyznać ze sie bardzo dobrze pracuje w EKOBRIS . Pensja na czas , bywa i wczesniej , stawki też dobrze. Trochę ciezko sie u nich zatrudnić, bo mają swoje wymagania ale polece bardzo dobry pracodawca takich jak w naszej branzy sprzatania jest malo .

Zostaw opinię o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie