Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Norbi Nowy wpis

Taka cisza na wątku to efekt zadowolenia z pracy czy jest jakiś inny powód? Mam zamiar złożyć dokumenty co wy na to?

Andrzej Godlewski Nowy wpis
@Norbi

Kolejny wpis pracowników gowork , wymuszający ruch w opiniach .

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Firma Nowy wpis
@Pytanie

Dziękujemy za pytanie. Jeśli chodzi o Wigilie to zależy od specyfikacji obiektu na którym pracuje dany pracownik. Przeważnie jest to dzień z skróconymi godzinami ale w wielu przypadkach jest to dzień wolny od pracy..

Bartek

Czy wszystkie sprzęty i uniformy dla osób sprzątających są zapewnione?

logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
Wyślij CV
logo firmy Doradca ds. sprzedaży ofert pracy
GoWork.pl
(474 opinii)
logo firmy KUCHARZ
Maison Charlotte Sp. z o.o.
(41 opinii)
logo firmy C# Developer
WESP - We Support Performance
Aplikuj na wiele ofert
Anonim
Klient

Jestem bardzo zadowolony z ich usług,bardzo dobra jakośc oraz komunikacja z panem Rafałem.Polecam każdemu

Rekomendacja

Firma oferuje wysokiej jakości usługi oraz ma profesjonalny personel pracowników solidnych i dokladnych. Jestem pod wrażeniem pana Macieja oraz Piotra za wykonane usługi sprzątania

Anonim
 Rekomendacja

Firma godna polecenia oferuje wysokiej jakości usługi oraz mają doświadczony i Solidny zespół pracownikow. Pozdrawiam pana Macieja oraz Piotra

Kinga Leszczyńska
Klient

Usługi sprzątania biura na najwyższym poziomie. W pandemie firma pokazała swój profesjonalizm dbają o naszej jak najlepsze samopoczucie w pracy naszych pracowników. Polecam Firmę EKOBRIS jako dobrego kontrahenta.

Jarosław Domagała
Klient

Usługa sprzątania biura wykonywana cyklicznie na najwyższym poziomie .

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

Dział organizacyjny..
@Pytanie

Dziękuję za te pytanie. Oczywiście każdy pracownik ma wsparcie swojego inspektora, który go przeszkoli, z znajomości obsługi sprzętu i maszyn. Przeprowadzi szkolenie,żeby efekty pracy przynosiły jak największy satysfakcję kontrahenta z świadczonej usługi sprzątania . Szkolenia naszej firmy powodują przyspieszenie pracy personelu sprzątającego zachowując przy tym wysoka jakość usługi sprzątania.

Marszałkowska

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi mycia okien. Usługa wykonana na wysokim poziomie nie zapominają przy myciu o parapetach oraz ramach w oknach. Jedynym minusem jest ponad tygodniowy okres oczekiwania na realizację.

Biurowiec Warszawa
 Rekomendacja

Z wielką przyjemnością mogę zarekomendować firmę EKOBRIS jako rzetelną firmę sprzątającą obsługują nasz biurowiec w Warszawie . Jakość świadczonych przez z nich usług i wykonywanych prac w pełni nas satysfakcjonują EKOBRIS dostosowuje się do naszych potrzeb zapewnia profesjonalną, kompleksową obsługę. Rekomendujemy EKOBRIS jako solidny partner biznesowy.

Lilek

Super układa się współpraca z nimi. Jakość sprzątania na wysokim poziomie nawet na bardzo wysokim. Mogę polecić z czystym sumieniem. Perfekcyjne sprzątanie w Warszawie to tylko EKOBRIS.

Karolina
@Lilek

Czyli rozumiem, że warto korzystać z usług EKOBRIS, dzięki za polecenie. A ile kosztuje sprzątanie obiektów? Drogo?

Pio
@Karolina

Warto korzystać z usługi sprzątania w EKOBRIS-Sprzątanie biur. Nie ma stałego cennika. Każdy klient obiekt jest wyceniany indiwidualnie, żeby dostosować się do jego potrzeb.

Arek

Dzień dobry, ja jestem zadowolony pracuje od 2 lat i nie ma problemu najmniejszego a firmą. Pensa na czas, dobre zarobki. Firma dobra zamierzam pracować dłużej.

Lucki

Linda - ruszyła rekrutacja na nowy obiekt podobno bardzo duży. Spróbuj zadzwonić. to sie dowiesz.

Karolina
@Lucki

Ciekawe, czy @Linda nadal jest zainteresowana pracą w EKOBRIS. No ale dobrze, że o tym wspomniałeś, ponieważ w sieci nie ma żadnych ofert pracy od tej firmy. Teraz pozostaje kwestia, czy sam tam pracujesz, bo jeszcze przydałyby się tu informacje o tamtejszych zarobkach. Wiesz może, czy są one adekwatne do obejmowanego stanowiska?

Linda

Czy może teraz rekrutują?

Dominiki

Jednym zdanie podsumuje EKOBRIS - Sprzątanie biur : Firma sprzątająca na 5+ dba o pracowników i klientów.

Jarosław
 Rekomendacja

Usługi sprzątania na najwyższym poziomie. Ceny jedne z lepszych w Warszawie.

Arek

Mogę podpisać się tylko pod tymi opiniami, polecam pracę w firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

Liczba opinii klientów firmy EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak, to 5, z czego 5 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

Kandydaci do pracy w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak
4.5/5 Na podstawie 206 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak