Opinie o Frenoplast Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Frenoplast Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Frenoplast Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frenoplast Sp. z o.o. w Wołomin

Kriss Nowy wpis

Pracowałem tam 3 lata Nie polecam. Smród zapylenie nie samowite . W lato na hali około 40 stopni przy maszynach . Maszyny z lat 80tych. W zimę podobnie jak na zewnątrz. Zero klimatyzacji. I do tego ludzie którzy podpierdalaja. Jakby ktoś chciał się jednak przyjąć do tej firmy o trafiły na mieszalnie to niech uważa na 3 osoby. Naprawdę nie polecam

wyrobnik Nowy wpis

Mogę tylko potwierdzić wszystkie krytyczne opinie. Firma nastawiona tylko na zysk i wyzysk pracownika. Metody pracy prymitywne. Warunki pracy jak w latach 90

Zuzanna Nowy wpis
@wyrobnik

Czyli w zasadzie to już nie ma co do poprzednich opinii według Ciebie dodawać? Padło wszystko co miało paść? A aktualnego stanu rzeczy to nie znasz tak w sumie, bo wiesz zawsze może się niby coś zmienić

wyrobnik Nowy wpis
@Zuzanna

Każdy ma swój punkt widzenia. W przypadku tej firmy, jak widzisz opinie są bardzo zbieżne. Można to opisać mniej lub bardziej dosadnie.

Nie polecam.. Praca za (usunięte przez administratora), na hali 40 stopni jak nie więcej, pot leci po plecach, a jeszcze kamerę założą nad głową i chore pretensje, że człowiek przerwę zrobi.. Omijać szerokim łukiem!

Zuzanna

Ale nie chodzi o przerwę, która normalnie przysługuje? Ile tu trwa, jest sama 15 czy macie coś dłuższego?

Maciek

Praca na archaicznych maszynach, łopata,młotek i nóż to podstawowe narzędzia pracy. Latem temperatura na hali +35 C (przy maszynach 50-60) zimą - tyle ile jest na zewnątrz, ale bez względu na pogodę na hali zawsze unoszą się tumany pyłu, jest hałas i smród. Płaca - miska ryżu a i tak szukają okazji by urwać z tego kilka łyżek dla siebie. Nie polecam, strata czasu i ZDROWIA (krzemionka i inne szkodliwe pierwiastki)

Maria
@Maciek

Kiepsko jak nie ma narzędzi. A były jakieś rozmowy z szefostwem, że może warto coś w tym temacie zrobić, usprawnić, może wymienić na nowe? Jak reagował?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Frenoplast Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
Pracuś

Pracowałem tam jakiś czas. Od początku same obietnice co do wypłat, podwyżki itp. Po roku szanowny Pan Prezes nie chce dać nawet złotówki więcej! Trochę wstyd że w XXI w płacą około 17zl brutto! Ludzi chętnych brak, co nie jest dziwne. Wejdziesz na chwilę wyjdziesz jak górnik! Nie polecam!

Wiktoria
@Pracuś

Rozumiem, że największym minusem zatrudnienia w firmie Frenoplast jest dla Ciebie brak podwyżek wynagrodzenia i raczej nie ma póki co szans na zmiany, ponieważ rozmawiałeś z szefostwem. A czy przyczyną takiej sytuacji nie jest pandemia? Wielu pracodawców jest w trudnej sytuacji finansowej z jej powodu.

Realista
@Wiktoria

Polecam portal Aleo(kropka)com można tam sprawdzić sprawozdanie finansowe firmy.

Tobiasz
@Wiktoria

Wystarczy odszukać raport finansowy firmy w internecie. Proszę nie wciskać kitu pracownikom o trudnej sytuacji z powodu "plandemii"!

@Pracuś

Mogę prosić o maila? Chciałam o coś zapytać

Pracuś

Proszę pytać tutaj. Nie mam zamiaru nic ukrywać

Maria
@Pracuś

Ja też tak uważam, że na forum najlepiej. To też dużo pomaga innym, którzy czytają.

andied

Witam. Pracowałem w danej firmie i jak na warunki i standardy pracy wynagrodzenie jest stanowczo za niskie. Oferują inne stawki i realia są inne jeszcze ta ich poroniona premia od produkcji. Ogółem panujący syf,bród i kurz czy to pracując na prasach czy na mieszalni. Jednym z podstawowych narzędzi pracy jest łopata. Sprzęt z lat 80/90 wszystko ciężkie toporne typowy PRL. Ze wszystkim trzeba sie naszarpać i namocować . Przyjmują wszystkich po kolei jak leci ale jesli szukasz pracy kreatywnej i rozwojowej to tu kariery nie zrobisz. Tak jak napisałem zarobki nie są adekwatne do warunków. Chyba że jesteś ze tak powiem miejscowym to jeszcze jeszcze ale dojeżdżając tak jak w moim wypadku w ogóle sie nie opłaca.

@andied

Mogę prosić o maila? Mam pytanie.

Franciszek

Cześć, czy ktoś pracował w tej firmie na stanowisku pracownika produkcji? Moglibyście dać znać na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek na tym stanowisku? W ogłoszeniu piszą o specjalistycznych szkoleniach, to prawda? Firma inwestuje w rozwój pracownika czy to tylko ogłoszeniowa formułka?

Czarek

Podpowie mi ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

jozef

Słyszałem dobre opinie o firmie i mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie czy rekrutują i jak przebiega rekrutacja ?

KIRYSEK

Firma MASAKRA. MASZYNY ANTYKWARIAT. WIECZNY (usunięte przez administratora) NA HALI ZAROBKI ŚMIESZNE. NIGDY NICZEGO NIE MA NO I ZA MOICH CZASÓW WYPŁATY NIGDY NIE BYŁY W TERMINIE - JAKIEŚ POŁÓWKI PŁACONE . TERAZ TE PSEUDO ZAKŁAD NAZYWA SIE FRIMATRAIL. NIE POLECAM NIKOMUUUUUUUUUUUUUUUUUUU CHYBA, ŻE LUBISZ MARNOWAĆ CZAS

trollll

Cieszę się, że tutaj trafiłem, bo szukam informacji odnośnie firmy FRENOPLAST. Może ktoś tu zagląda od czasu do czasu i jednak odważy się napisać coś o tej firmie, bo są tacy jak ja, którzy są spragnieni informacji ;) Zastanawiam się nad podjęciem pracy u nich na stanowisku mechanika i ciekawy jestem jak z kasą.

Zostaw merytoryczną opinię o Frenoplast Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Frenoplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frenoplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frenoplast Sp. z o.o.?

Frenoplast Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Watykańska 15
    05-200 Wołomin