Opinie o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

@zastepca mechłaka z wielgolasu, co chciałeś wnieść do tematu opinii na temat pracy w firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki swoim komentarzem? Czy jest on odniesieniem się do jakiegoś aspektu pracy związanego z pracą u tego pracodawcy? Uzasadnij proszę, co chciałeś wyrazić swoimi podziękowaniami i do kogo konkretnie są one kierowane, bo na chwilę obecną trudno zrozumieć sens tej wypowiedzi.

Na swojej oficjalnej stronie internetowej pracodawca ZNTK Mińsk Mazowiecki zachęca zainteresowane osoby do składania swoich CV oraz listów motywacyjnych do pracy w tej firmie. Jednak na stronie brakuje konkretnych ofert z podziałem na dane stanowiska, które wymagają obsadzenia nowymi pracownikami. Czy ktoś z Was wie w jaki sposób pracodawca przeprowadza proces rekrutacyjny po wysłaniu przez potencjalnego kandydata swojej aplikacji?

Dłużka

Spawacz to który to ten mistrz chyba mistrz świata w piłce podwodnej granej na plaży rakietami do tenisa stołowego a te niemoty jego to jaki mistrz tacy i koledzy

spawacz

Mistrzu nie pomyślałeś ze te dupki co mieli coś dla ciebie zrobić to tak się przestraszyli ze już nic nie zrobią dla ciebie tak się to rozniosło

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZNTK Mińsk Mazowiecki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

@Zadowolony, dziękuję za Twój wpis odnośnie pracy w firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki. Możesz przybliżyć swoje spostrzeżenia odnośnie poziomu wynagrodzeń w tym miejscu pracy? Czy poza wynagrodzeniem, które jak wiadomo jest ważnym elementem pracy można również coś dobrego napisać na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Oceń proszę jak wygląd ten aspekt pracy w firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki.

juz nie pracujacy

A karzeł od elektryków taki sam wejdzie bez mydła w 4 litery i na każdego doniesie ten z Garwolina to dopiero oszołom ciekaw czy komuś nie wchodził w 4 litery jak w sarnę potracił bo w tym czasie nie widział co sie dzieje na drodze bo był u kogoś w d...u....p.....i....e

---

Premia zwrócona?

czesiek z kilbli to (usunięte przez administratora) i nonosiciel za kase dal sobie jajca wygolic a nawet obciac tak mowia jego koledzy

dawny robol

a czy Maliniak nadal zjada 23 parówki z folią

corka z minska

czesc, sa jakies przyjecia na magazyn? slyszalam że mozna sie fajnie ustawic pracujac jako magazynierka. prawda to jest?

@stary wyjadacz, @CBA, o braku socjalu wie się na początku pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki, czy pracownik dowiaduje się o tym później? Przykro czyta się inne rzeczy dotycząc traktowania pracowników, napiszecie tylko jakieś konkretne przypadki, czy to spotkało was konkretnie?

Łepek

W zntk też pracuje się po 12h, do tego w soboty, niedziele i święta. A spróbuj nie przyjść, to o premii zapomnij

Łepek

pokaż mi CHOCIAŻ DWIE osoby, które dostały ten dodatek za "Święta"

@stary, dziękuję za odpowiedź. Wiadomo, że nie każdemu praca może się podobać, ale z tego co czytam to niektórzy decydują się jednak w ZNTK Mińsk Mazowiecki zostać. Nie do końca rzeczywiście rozumiem te rozliczenia weekendowe, coś robiliście żeby to zmienić?

CBA
@Paweł

Nic nie można zmienić ! Jak będziesz próbował to najpierw cię zjadą, nakrzyczą, a później zdegradują i wyplują tj. zwolnią. Tu jest mobing, korupcja w całej okazałości.

stary wyjadacz
@Paweł

jakie premie ? jakie karty sportowe lub prywatna opieka lekarska ? hahaha...To co jest standardem w innych firmach ( siłownia, lekarze, paczki na gwiazdkę, wyjazdy integracyjne, bilety do teatru, kina ) tutaj tego nie zobaczysz. Socjalu nie ma. Niektórzy nawet nie dostali " gruszy". Kierownicy tylko mają dobrze. Zarabiają po 11 tys. brutto, a pracę muszą za nich wykonywać inni, szarzy pracownicy.

@Stary, a czy praca w weekendy jest dodatkowo płatna? Możesz powiedzieć, czy istnieje system premiowy? Jak wygląda sytuacja z benefitami- pracownicy mogą skorzystać z kart sportowych lub prywatnej opieki medycznej? Może masz informacje na temat prowadzonych obecnie rekrutacji?

@Paweł

Praca w weekendy jest niby dodatkowo płatna, ale obniża wydajność brygady, czyli w praktyce powoduje mniejszą stawkę godzinową. Wiem, że ciężko to pojąć ale u nas pokutuje jeszcze system a'la komuna. "Wydajność" i "premia za wynik". O benefitach i multisporcie zapomnij. Jedyne co jest to wczasy pod gruszą. Jeżeli chodzi o rekrutację: idź do biura i po prostu zostaw cv. Na pewno sie odezwą, tu jest duży "przemiał" ludzi. Kto wytrzymuje- pracuje. Kto ma dosyć- odchodzi. Jedno moge Ci powiedzieć - lekko nie jest.

Co nowego możecie powiedzieć o ZNTK? Jakim jest pracodawcą? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą korzystać ze szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje? Jak wygląda kwestia benefitów, pakietu socjalnego? Czy ludzie bez doświadczenia zawodowego mają szansę na karierę w firmie?

@Paweł

No cóż, pracuję tu od kilkunastu lat i naprawdę, chciałbym napisać coś pozytywnego... Niestety ale tych pochwał nie będzie za dużo. Praca jest ciężka, w hałasie, brudzie . Organizacja pracy i kolejność wykonywania praktycznie nie istnieją - jak jest robota, to dawaj, możesz nocować w zakładzie aby tylko wyrobić "plan". Jedni skaczą po drugich. Tu spawacz robi poprawki, tu malarz po nim maluje, gdzieś tam między nimi biega elektryk z pajęczyną kabli a za nim stolarz który chce założyć panel. Klasyczny przykład "pie*dolniku" na kółkach. Jakie plusy? Kasa na czas - raz mniejsza raz większa ale jest. Po drugie poznasz na prawde spoko ludzi (mówię o zwykłych robotnikach nie o majstrach i reszczie) i to tyle. Sam musisz zdecydować czy dasz radę w tym wszystkim się odnaleźć. Na chwilę obecną wszystkie soboty w robocie, pewnie i niedziela wpadnie, o majówce możemy pomarzyć. Takie to już jest smutne życie w ZNTK.

Hydrofor

Ciekawe co z kobieta z magazynu która Lisek capnol z tarczkami przy bramie. Zobaczymy czy wszyscy sa równi. Swoją droga na magazynie maja raj. Wszystko pod nosem. Nikt ich nie monitoruje w żaden sposób... siedzą tylko w internecie i oglądają filmy bądź na Fb siedzą. W krzyczeniu i narzekaniu nie maja sobie równych. Tylko podwyżki im w głowie.

15 letni pracownik
@Hydrofor

Zawsze była cwana,więc pomimo że nakradła to jej pewnie nie wyrzucą. To zntk w końcu - tam zwalniają tylko uczciwych i pracowitych a zostawiają przydupasów, kombinatorów i złodziei

ABW
@15 letni pracownik

Przecież ona prowadzi kasę zapomogowo-pożyczkową !!! Ciekawe jak tam zaszalała i ile wyniosła. Mamy tylko nadzieję, że nie kosztem innych pracowników. To właśnie jest polityka tego zakładu i kierowniczków-rolniczków,którzy na to pozwalają.

Bogus

Witam. Słyszałem ze zntk mm przeszedł na własność państwa. Prawda to czy nadal należy do pesy Bydgoszcz .pozdrawiam

wynajmuje m3 przy wesolej

Często widzę z okna mieszkania tego małego Pana z biurowca odwiedzającego po 15 złomiarza. Co tydzień u niego jest. Wydaje mi się to lekko podejrzane, plus teraz te zestawy kołowe.

Rodzina
@wynajmuje m3 przy wesolej

Mały zachodzi do wodopoju. Złomiarze i węglarze to jedna rodzina.

wynajmuje m3 przy wesolej
@Rodzina

w tygodniu maly znowu byl :) dobry z niego kolezka.....

kasiarz

hej on bywa co 1-2 dni. tylko godziny inne

kasiarzsss

on bywa co 1-2 dni

śledczy
@wynajmuje m3 przy wesolej

o którego małego chodzi ?

Borat z Paryża
@śledczy

Tego co chodzi pieszo.

polennnnn

zlomiarz sam sobie wklada zestawy kolowe do pojemnika na zlom zabierajac je w niskiej klasie, takie rzeczy tylko w zntk! wyniesiesz szponke to do zwolnienia, zabierzesz zestaw kolowy nic sie nie dzieje!

riki
@polennnnn

szponke można odebrać na p1N

Ciekawski

Cześć rozmyślam nad zatrudnieniem się w ZNTK jak wygląda tam praca ii zarobki

brygadzista
@Ciekawski

Praca nieuciążliwa, miła atmosfera, przełożeni w porządku a wynagrodzenie bardzo dobre.

Spawacz
@brygadzista

Chyba piszesz o sobie

@brygadzista

DOBRE ! HAHAHA !!!!

@Ciekawski

A na jakie stanowisko chciałeś się zatrudnić?

Ona z biura znudzona praca

Skoro chodzi po jakieś pieniądze które złomiarz mu daje i wszyscy o tym wiedza to po co to dalej roztrząsać. Musi mieć nad głowa osobę która rozstawiła nad nim parasol ochronny i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o ZNTK Mińsk Mazowiecki - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Zobacz opinie na temat firmy ZNTK Mińsk Mazowiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZNTK Mińsk Mazowiecki