Opinie o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

PodWrazeniem

Pracowałem tam 3 dni:D i naprawdę wystarczy:D ale mam jedno pytanie do pracowników...;-) Jak się nazywa ta piękna Pani która sprząta na wagonach ?? Na rękach bym ją nosił i dla niej to za darmo bym pracował ;-)

tokarz

A co ta u tych malarzy? Znowu lis kogoś złapał? u nich to raz tygodniu jedna osoba leci i za dwa tygodnie znowu przyjęty bo nikt tam nie chce pracować

były zwykły malarz hehe
@tokarz

bo z prawdziwych malarzy został tylko Albin ;) lakierników*

notesowy
@tokarz

A tokarz to dinozaur znaczy wielbłąd tankuje tylko w oazie znaczy w poście.

nierób ;)

przegrany przetarg - może to i lepiej, niedziel i świąt by zabrakło ; )))

Elektryk

Witam Panowie. Interesuje mnie stanowisko elektro monter. To prawda że chłopcy tam zarabiają po 3tysiace miesięcznie netto? Doszły mnie takie słuchy że jak się nawet pracuje bez nadgodzin i co druga sobotę to taki hajs można przytulić. Czekam na jakąś odpowiedź bo niewiem czy ktoś sobie nie wyssal tego z palca :)

Jasio
@Elektryk

Jeszcze dwa, trzy lata temu mozna było zarobić dobre pieniądze. Oczywiście wiązało sie to z bardzo dużą ilością nadgodzin, czyli sobotami, nocami a nieraz niedzielami w pracy. Obecnie normy godzinowe nie są takie jak wtedy. Godziny na brygade sa obcinane, wydajność brygady zależy od tego czy brygadzista jest ogarnięty, czy nie. Moze być tak ze jednego miesiąca urobisz sie po łokcie a cienko zarobisz, bo wydajności bedzie 110% albo odwrotnie: w miare luźny miesiąc a wypłata lepsza niż poprzednia. Ogólnie, żeby pojąć system płac, naliczenie premii, rozliczania wydajności na brygade, system oceny pracownika itd itp to trzeba kilo soli zjeść. Aktualnie tej pracy jeszcze troche jest ale już nie tyle co 2 lata temu. A ciekawe jak to będzie wyglądać od stycznia. Teraz przyjmują, dają umowy do końca roku, żeby wyrobić plan. A potem do widzenia, już jesteś niepotrzebny, swoje zrobiłeś. Smutne to ale prawdziwe niestety.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZNTK Mińsk Mazowiecki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Jacek B.

W listopadzie bez premii - prezes ma nowego Leksusa :-)))

@Jacek B.

zapracował ciężko to ma

Tomek P.
@...///

Rozwalił Toyotę to ma nową zabawkę kosztem pracowników

@Tomek P.

i tak już stara była

Tomek P.
@...///

To i Ciebie trzeba wymienić i tak już stary jesteś

@Tomek P.

pudło

Slusarz Lukasz

Robota na Slusarni jest ciezka i monotonna. Kible obsrane, brud, smrod, ubustwo! Co do wynagrodzenia pracowalem tam 3tyg i dzis mi przyszla wyplata 654zl i kilka groszy:-)nie moge w to uwierzyc ale naprawde tyle przyszlo ogolnie za benzyne sie zwrocilo

związkowiec

to jak , ile mieliście podwyżki ?

Misiek
@związkowiec

Widzę humor koledze dopisuje? ;) I dobrze, już tylko to nam zostało...

abcd

Ktoś może powiedzieć coś o stanowisku pracy ślusarz spawacz??? Tylko na to są przyjęcia w tym zakładzie.

robotnik za grosze
@abcd

Praca ciężka. Hałas, brud, nadgodziny. Jako nowy będziesz robił najbardziej prze*ebane roboty, których żaden "kolega" z brygady nie chce robić. Są chłopaki w porządku, ale są też tacy, którzy inteligencją nie grzeszą. Na soboty nic nie planuj- spędzisz je w robocie. Jeśli nie- najniższa premia i cienka wypłata, aż w końcu sam zrezygnujesz.

abcd
@robotnik za grosze

Wielkie dzięki za odpowiedz. Też tak właśnie słyszałem ale chciałem się upewnić.

Brudas

Kogo zdjęli ze stanowiska?

FACHMAN
@Brudas

w LPZ zdjeli młodego żydziaka ! nareszcie !

Stary

Dobrze że tego młodego żyda zdjeli ze stanowiska. W tym chorym zakładzie jest więcej kierowników i ich zastępców niż ludzi do pracy !!!

patryk

W tym zakładzie z roku na rok jest coraz gorzej. Coraz gorsze tumany nami rządzą a wy piszecie o podwyżkach. Śmiech...

beny

Ludzie nie będzie żadynych podwyżek, to ściema.

beny

Ludzie nie będzie żadynych podwyżek, to ściema.

Malarzyk

Będzie robota po głównych pr czy znowu zwolnienia?

Stary robol
@Malarzyk

Po nowym roku ma być jeszcze 12 czteroczłonów i ten zabytek muzealny z 1935r

Fachowiec

Logistyce nie potrzeba podwyżek. Kręcą takie lody na boku, że to mózg staje ! Wystarczy popatrzeć jakimi furami podjeżdżają i jakie stawiają domy. Każdy o tym wie i nikt nic nie robi. Szkoda tylko że nie wszyscy maja tak dobrze, a najgorzej spawalnicy. Liczymy na te podwyżki

związkowiec

jadzia - pewnie jesteś nie w tych związkach co potrzeba .

związkowiec

Uwaga od pażdziernika zmiana systemu wynagrodzeń. Ze wstępnych wyliczeń wynika, że każdy dostanie około 870-930 zł. podwyżki. Jest jednak pewien haczyk władze chcą aby tą"dodatkową pulą" w 80 % rozliczali mistrzowie. Więcej informacji wkrótce .

jadzia
@związkowiec

Oj ktoś chyba puszcza plotkę bo ja jestem w związkach i narazie nic nie słyszałem. Tylko jaki ktoś ma w tym cel?

Najgorszym wrogom nie polecam pracy w tej firmie !!!! Wszystko co jest tu wcześniej napisane to prawda !!! Strata zdrowia i poniżanie na każdym kroku za śmieszną najniższą krajową

jacenty

Miejsce ukraińca jest na ukrainie a nie w ZNTK. Nieroby....

były fachowiec

rzeczowo dla tych co chcą pracować w ZNTK : - mobbing - wyzysk - brak poszanowania - bród - hałas straciłem naście lat życia

Obiektywny
@były fachowiec

-praca w soboty, niedziele i święta, -ryzyko ciężkich wypadków ze względu na brak poszanowania przepisów bhp (nawet podstawowych) -możliwość utraty pracy z dnia na dzień, w zależności od humoru przełożonego.

Zostaw merytoryczną opinię o ZNTK Mińsk Mazowiecki - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Zobacz opinie na temat firmy ZNTK Mińsk Mazowiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZNTK Mińsk Mazowiecki