Comercio

Swarzędz

Opinie o Comercio

Joanna

Comercio to firma już od prawie 10 lat działająca na rynku i oferująca szeroki zakres usług służących kształtowaniu wizerunku firmy w internecie. A jakim jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od Was. Co uważacie za plusy pracy właśnie w Comercio? Czy polecilibyście innym firmę jako potencjalne miejsce pracy?

Minion

No bardzo fajnie to wygląda tak moim zdaniem wiadomo przecież, że nie są to zwykłe tam oferty tylko takie super

magic

szef wymagający ale otwarty musisz wiele wnosić do firmy żeby pozostać na stałe

swarzedzanin

Comercio to nazwa przedsiębiorstwa, a w branzy internetowej działa pod marką a-creative. z tego co mi wiadomo w chwili obecnej zatrudniają około 10osób. szczerze mowiac w swarzedzu nie slyszalem o innej firmie zajmujacej sie marketingiem internetowym, a ta podobno jest dobra w tym co robi i trzeba sporo umieć żeby się tam załapać na pracę, i byle kto z ulicy się tam nie zatrudni.

Zostaw opinię o Comercio - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comercio