HOGA Personalservice

Opinie o HOGA Personalservice

ania

Hoga Personalservice oferuje prace dla kelnerki na sezon letni @345, praca w 4/5 gwiazdkowych hotelach, zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, na niemieckim warunkach pracy i płacy, pełen pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie, urlop.może odezwie sie ktoś kto przez nich pracował za granicą

bezia

czy pracowal tam ktos jako portier?

Paula

Witam, ja także polecam współpracę z tą firmą. Można liczyć na pomoc w każdym problemie. Praca jest w porządku, miejsce prześliczne. Zachęcam do korzystania z ofert pracy ;)

xd

Zdecydowanie polecam. Firma godna zaufania. Zapewnia możliwość rozwoju w zakresie zawodowym na najwyższym poziomie. Profesjonalna pomoc od samego początku. Pośrednictwo przy zakwaterowaniu, zameldowaniu, podpisaniu umowy, czy nawet założeniu konta w banku.Zawsze można liczyć na pomoc Pani Magdy. Ponadto przepiękna okolica: bujne lasy , ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże i wysokie klify. Zawsze mam wizytówkę przy sobie i kto wie czy nie zadzwonię i znów nie wyruszę w te piękne strony:) Pozdrawiam

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HOGA Personalservice? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca dla studentow.

Jak najbardziej polecam ! Pracowałam na wyspie rok temu, wszystko było tak jak we wczesniej ustalonej ofercie. Zakwaterowanie bardzo ładne, zarobki wysokie, okolica przyjemna , pracodawca bardzo uprzejmy i przede wszystkim można było zawsze liczyć na pomoc konsultanta w razie potrzeby. Na prawdę polecam wszystkim, którzy nadal wahają się czy wyjechać do Niemiec. Moi Drodzy, NIE CZEKAJCIE :)

marek

Pracowałem w zeszłe lato jako kucharz, dobre warunki, pieniądze nie najgorsze-biorqc pod uwagę fakt, że prace można połączyć z wakacjami. Polecam, w maju znowu jadę tam pracować, polecam sellin miejscowość marek

mc

Polecam również... praca w porządku, wyspa piękna, zakwaterowanie zapewnione, wszystko gra...

kelnerka

polecam pracę przez firmę, zapewniają zakwaterowanie, dbają o pracowników, a co najlepsze-umowa bezposrednio z pracodawca, firma nie pobiera zadnych oplat za znalezienie pracy. Pracowalam juz w roznych miejscach na wyspie, nigdy nie mialam wiekszych problemow z posrednictwem czy pracodawca. szczerze, szczerze polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o HOGA Personalservice - Bergen auf rügen

• Jak się pracuje w HOGA Personalservice?

Zobacz opinie na temat firmy HOGA Personalservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOGA Personalservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOGA Personalservice