HOGA Personalservice

Opinie o HOGA Personalservice

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w HOGA Personalservice?

Magdalena Dicke

Witam, jest prosciej znalezc prace dla osoby, ktora ma doswiadczenie w hotelarstwie badz gastronomii, albo chociaz mowi w jezyku niemieckim. Jednak dla osob bez doswiadczenia rowniez posiadamy oferty, np. przy sprzataniu. Pozdrawiam i zapraszam do aplikowania. Magdalena Dicke

Lagus

Ludzie odradzasz wszystkim prace na wyspie Rugen. A w szczególności przez pośrednika panią Magde D. Wyjechałem na wyspę Wiek do pensjonatu, do ,,bardzo miłej rodzinki „ !!! Za dwa tygodnie zarobiłem 350 € śmiech na sali. Miały być napiwki , których oczywiście nie było. A pani Magda twierdzi że to mój problem a nie jej. Ale przed wyjazdem oczywiście koloryzując przez Panią Magdę napiwki miały być. W dniu przyjazdu umówiła się się ze mną w pensjonacie na rozmowę, jednakże nie dojechała. Raczyła przyjechać po czterech dniach na jedną minutę. Nie wspomnę już o samej pracy !!! Rzekomo,, miła rodzinka „ (właściciele ) robią z Polaków parobków.

Magdalena D.
@Lagus

Witam, musze wytlumaczyc sytuacje,zeby inni kandydaci nie mysleli,ze jestem (usunięte przez administratora), ktory sie ludzmi, ktorym organizuje prace nie interesuje. Pan (usunięte przez administratora) ze swoja Dziewczyna byli na wyspie od 20 marca.Pracowali od 21.03 do 24.03. Dwa tygodnie? OK. Kwestia napiwkow jest do uzgodnienia z kazdym pracodawca i wspolpracownikami.Ode mnie kandydaci otrzymuja informacje dotyczaca wymiaru godzin, zarobku oraz kosztow za zakwaterowanie i wyzywienie. To prawda nie bylam, w pensjonacie w dniu przyjazdu pana Arka.Niestety inni pracownicy (bez znajomosci jezyka niemieckiego) potrzebowali mnie tego dnia bardziej, niz pan Arek, ktory komunikuje sie bardzo dobrze po . Bylismy caly czas w kontakcie telefonicznym i wszystkie problemy i niejasnosci wyjasnialismy na bierzaco. Najbardziej "nie na miejscu komentarzem" jest obrazanie rodzinny Will.Uczciwy pracodawca, ktory na rowni pracuje z kazdym , czy to Niemcem, czy Polakiem. Pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora)

Martusia

Z czystym sercem i sumieniem mogę polecić HOGA Personalservice.Jest to najlepsze pośrednictwo z jakim pracuje od paru lat. Pani Magda jest wiarygodnym i bezpiecznym pracodawca. Zawsze mogłam liczyć na Panią Magdę w czasie mojego pobytu na Rugii. Bardzo sobie chwalę współpracę z nią. I polecam jako pracodawce i pośrednika. Polecam każdemu śmiało współprace . Nie należy się obawiać bo nie ma czego .Hoga Personalservice daje pracę na pięknej wyspie ,która jest źródłem zarobku,ale też szansa na małe wakacje. Gorąco polecam !!! Pani Magda i Hoga Personalservice love :*

M.Dicke

Oferujemy miejsca pracy na wyspie Rugii w Niemczech (180km od Szczecina), niestety jest to rejon Niemiec, w ktorym wynagrodzenia nie sa najwyzsze.Szczegolnie jezeli chodzi o prace dla kandydatow bez znajomosci jezyka niemieckiego i potrzebnego doswiadczenia.Dlatego wiele osob rozpoczyna prace od minimum, czyli w roku 2019- 9,14€ brutto.Zacheta moze byc jedynie to, ze do granicy z Polska jest niedaleko, wiec mozna duzo czesciej odwiedzic Rodzine i Przyjaciol. Jezeli chodzi o wynagrodzenia dla Fachowcow , sprawa wyglada juz znacznie lepiej.Np. niejednokrotnie, dobry, samodzielny kucharz zarabia na Rugii wiecej niz w innych rejonach Niemiec. Pozdrawiam Magdalena Dicke (HOGA Personalservice)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HOGA Personalservice? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca dla studentow.
Wiktoria

Firma HOGA Personalservice jest najlepsza agencja posredniczaca w zatrudnieniu na Wyspie Rugia w Niemczech. Sama cos na ten temat wiem ,poniewaz moja współpraca uklada sie do dnia dzisiejszego jak najbardziej prawidlowo. A te osoby co tu pisza te bzdury to tylko tacy co maja dwie lewe rece do pracy badz narobili cos w miejsu pracy i nie chca sie do tego przyznac ,tylko kto jest winny ? Pani Magdalena Dicke .. Jak ktos chce pracowac to pracuje ,jak to mowia aby lezec nic nie robic trzeba byc u gory . Polecam wspolprace z Pania Magdalena D

Gosc

Witam. Czy pracował ktoś może przy sprzątaniu domów letniskowych na Rugii? Jak wygląda ta praca?

Przemysław

Masz złe doświadczenia związane z pracą za pośrednictwem firmy HOGA Personalservice? Na chwilę obecną trudno zrozumieć, dlaczego w taki sposób oceniasz tego pośrednika pracy. Warunki pracy, które na miejscu zastałeś, nie odpowiadały temu, co było przedstawiane przez pośrednika? Może Twoja wypowiedź dotyczy zupełnie innej sytuacji? Bądź tak miły i napisz nam, jak to w Twoim przypadku wyglądało.

Agata

HOGA Personalservice pośredniczy w zatrudnianiu polskich pracowników - wykwalifikowanych i sezonowych w hotelarstwie oraz gastronomii. Ich zadaniem jest pomoc w rozwiązywaniu problemów kadrowych. Od ponad 5 lat z powodzeniem zajmują się pośrednictwem pracy dla polskich pracowników wykwalifikowanych i sezonowych w hotelarstwie i gastronomii. Jeśli w związku z powyższym ktoś z Was chciałby spróbować tam swoich sił, to zechęcam do odwiedzenia tej strony: https://hoga-personalservice.de/pl/bewerber-jobsuche/ Tam znajdziecie oferty pracy, o które będziecie mogli się ubiegać. Skorzystacie z mojej podpowiedzi?

Krzysztof W.

Polecam pracę przez firmę HOGA , pracowaliśmy w Hotelu Hanseatic w Gohren , basen , housekeeping , wszystko w porządku !!! Polecam

@Krzysztof W.

Dziekuje panie Krzysiu. Polecam sie na przyszlosc :) Pozdrawiam Magdalena Dicke

Mar

Proszę o odpowiedź, jak pracuje się w firmie która współpracuje z firmą Szpigel Blank w stralsundzie i okolicy

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, to widać w opiniach na forum.

Asd

Wie ktoś może jak wygląda praca przy pakowaniu ryb do puszek na wyspie? A także pomoc ze strony Pani Magdy? Czy mam pewność, że dostanę pracę i wynagrodzenie, które mi zaoferowano? I jeszcze jak z umową? Będzie polska? Poleca ktoś tam jechać ? Czy niezupełnie

julek
@Asd

polecam pracowałem u pani magdy super niemiecka umowa polecam julek

@julek

Dziekuje Julku za mile slowa :)

Jaca
@anonymous

Byłem w zeszłym roku w Rugen Fish.(usunięte przez administratora).Pomocy zero.Odradzam.Dobre tylko to ze z buta dojdziesz do roboty.

@Jaca

W Rügen Fisch pracuja same Panie. Mieszkanie oddalone jest 1km od miejsca pracy. W tym momencie jest staly sklad i nie ma wolnych miejsc. To tak w odpowiedzi na informacje JACA. Pozdrawiam.

Jaca
@M.Dicke

Nieprawda.Pracowalem tam na varpecung.Tak jak napisalem wczesniej nikt się Tobą nie interesuje.Pozatym 6 grupa podatkowa i za tyranie 650 euro.ODRADZAM....

@Jaca

W Niemczech obowiazuje tzw. Mindestlohn ( a wiec praca minimalna), w 2018 jest to 8,84€. Wiec wynagrodzenie nawet z grupa podatkowa numer 6, nie moze wynosic 650€. Pozatym jeszcze raz przypomne, ze w Rügen Fisch firma HOGA Personalservice ma tylko Panie. Praca jest bardzo ciezka, ale sa tam osoby, ktore pracuja tam juz od lat. W tym momencie nie ma nowych przyjec w to miejce. Ale zapraszamy do aplikowania na pokojowki, kelnerow i kucharzy. Pozdrowienia z Rugii, Magdalena Dicke

Gosia 90
@anonymous

jestem zainteresowana praca pokojówki czy mogę dostać więcej inf gosiak1407@onet.pl

@Gosia 90

Witam, prosze przeslac CV na adres: info@hoga-personalservice.de. napewno znajdziemy pasujaca oferte, pozdrawiam Magdalena Dicke

Gogol

Podpowiedzcie czy w ogóle dobrze się pracuje z firmą? Czy znajomość języka musi być bardzo dobra?

@Gogol

Czy dobrze sie pracuje z nami, ciezko mi sie wypowiedziec :) Staram sie zawsze dopasowac odpowiednie miejsce do kandydata. Co do znajomosci jezykowych, wszystko zalezy od oferty oraz doswiadczenia kandydata. Bez znajomosci jezykowych mamy oferty do sprzatania np. Pozdrawiam Magdalena Dicke

Agata

@Isan, skąd u Ciebie taka opinia? Możesz podać przykłady? Piszesz bardzo ogólnie i Twój komentarz niewiele mówi zainteresowanym aplikacjom osobom. @Kami, wyjeżdżałeś już z HOGA Personalservice? Masz doświadczenie w pracy z tą firmą? Twoja opinia również nie zawiera konkretów. Kto z was będzie wyjeżdżać z HOGA Personalservice w najbliższym sezonie? A kto był w ubiegłym? Na które stanowiska lub miejsca najbardziej warto aplikować?

Daria

Słyszałam, że HOGA Personalservice to świetna agencja. W jakich krajach mają możliwości pracy?

Damian_1860_Sechzig

Witam. Dzięki Pani Magdzie udało nam się wyjechać trzy razy do pracy w Imbissie zlokalizowanym w małej miejscowości koło Thiessow (oczywiście na Rugii). Jeszcze raz dziękujemy za załatwienie nam tam pracy. Pozdrawiamy D&I :)

Agu
@Damian_1860_Sechzig

Witam jestem wlasnie w poszukiwaniu pracy jako pokojowa z duza praktyka zdobyta we Wloszech.Prosze czy ktos by mi podac numer oo Pani Magdy w znalezieniu pracy????

Kamila

Nie wiem kto pisze te komentarze, drodzy Państwo, po to macie rozmowę kwalifikacyjną i dni próbne, aby zobaczyć czy miejsce, hotel i jego pracownicy Wam odpowiadają. To tez szansa aby ustalić z pracodawcą szczegóły - wysokość pensji, zakwaterowanie, wyżywienie, liczbę godzin itd. Jeżeli macie taka możliwość to ja wykorzystajcie, a nie będzie niedomówień. Firma godna polecenia, uczciwie informują pracownika o miejscu pracy oraz stanowisku. Pani Magdalena zawsze życzliwa, pomocna i udziela wskazówek np. o zaproponowaniu wysokości zarobków. Pełen profesjonalizm. Życzę wszystkiego dobrego!

@Kamila

Dziekuje pieknie za mile slowa!

madzia/karo

praca super jesli jedzie ktos pracowac nie marudzic i ma cos do zaoferowania ze swojej strony niz tylko za malo za ciezko nie dobrze. piekne miejsce , pani Magdalena zawsze usmiechnieta pomocna pelen profesjonalizm pozdrwiamy i polecamy w 100%

@madzia/karo

Dziekuje za mile slowa i za godne reprezentowani HOGI. Mam nadzieje do zobaczenia niedlugo.

sloneczko

super oferty super miejsce pani Magdalena zawsze pomocna pelen profesjonalizm polecam w 100% wyspa piekna

Agata

@kljfklfhgkfdjhj - dziękuję za Twoją odpowiedź. A czy wymagana jest znajomość języka obcego? Ile standardowo trwa okres danego zlecenia? Jaki rodzaj umowy jest oferowany przez HOGA Personalservice? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

@Agata

Jezyk niemiecki nie jest zawsze wymagany. Wszystko zalezy od miejsca i stanowiska pracy. Staram sie dobrac tak miejsca i oferty, zeby kazdy dal sobie rade. Umowy o prace sa podpisywane bezposrednio z niemieckim pracodawca. Dlugosci sa dostosowane do wymagan klientow oraz dyspozycyjnosci kandydatow. Pozdrawiam Magdalena Dicke

Agata

@Damian_1860_Sechzig a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w HOGA Personalservice? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy pracodawca gwarantuje zakwaterowanie? W sieci pojawiło się kilka aktualnych ofert pracy - czy warto na nie aplikować? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

kljfklfhgkfdjhj
@Agata

Hej, Hoga kieruje Cie do niemieckiego szefa/pracodawcy. On daje Ci zawsze zakwaterowanie. Aplikuj, a oni zapewnie zadzwonia do Ciebie i powiedza wszystko na temat oferty. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o HOGA Personalservice - Bergen auf rügen

• Jak się pracuje w HOGA Personalservice?

Zobacz opinie na temat firmy HOGA Personalservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOGA Personalservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOGA Personalservice