Opinie o HOGA Personalservice

Nie polecam pracy, Pani (usunięte przez administratora)w ogóle nie jest pomocna, kolejna agencja której zależy tylko na ściągnięciu pracownika za granicę a później w niczym nie pomagać. Nigdy więcej pracy przez Hoga

Bardzo nam przykro, ze "byly pracownik" nie byl zadowolony z wspolpracy z nami. Staramy sie dobrac dla kazdego kandydata odpowiednie miejsce pracy. Pomagamy zorganizowac dojazd, w wielu przypadkach dowozimy na terenie wyspy na miejsce (bezplatnie). Tlumaczymy umowy, wyjasniamy niejasnosci. Zajmujemy sie zameldowaniem w urzedzie meldunkowym, zorganizowaniem numeru podatkowego, zameldowaniem w kasie chorych (wszystko bezplatnie). Jest to bardzo duza pomoc, szczegolnie dla osob, ktore sa w Niemczech pierwszy raz.

Emilia

Polecam wspolprace z HOGA Personalservice. Osobisty kontakt. Fachowa pomoc. W 100% zadowolana z pracy i warunkow zakwaterowania.

Natalia
@Emilia

Zakwaterowanie Ci opłacili? Czy jak ta kwestia wygląda? No i ten kontakt to masz jedną osobę jako swojego opiekuna ?

@Natalia

Witam, jako, ze kazdy pracownik jest zameldowany na mieszkaniu lub pokoju personalnym, musi oplacac koszt wynajmu. U niektorych pracodawcow podpisywane sa umowy podwynajmu ( w zaleznosci od kwatery miedzy 80 - 150 € miesiecznie), u innych oplaca sie tzw. Sachbezug, czyli koszt podatku. Kwota zakwaterowania (odgornie ustalona przez urzad skarbowy) jest dodawana do zarobku brutto, odliczany jest podatek i skladki socjalne i od netto jest ta kwota znowu odciagana. W obydwu przypadkach mozna odzyskac koszt rozliczajac sie z podatku.

Dam i Domi

Nigdy więcej na Rugii w tym DDR Słabe zarobki

Mich
@Dam i Domi

A można wiedzieć dlaczego?

Grażyna
@Dam i Domi

Słabe czyli jakie? Rozwiniesz? Jest coś jeszcze z czego nie jesteś zadowolony?

klik

opinie tu wystawione to na pewno o " hoga"?. Wstawienie się za pracownikiem w kwestiach słusznych to za dużo(usunięte przez administratora)

@klik

Nie jest Pan zadowolony z tej firmy?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HOGA Personalservice? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca dla studentow.
Gabriel

Czytając opinie tym bardziej jestem chętny rozpocząć współpracę :)

Ryszard
@Gabriel

To na co czekasz :D Złożyłeś już CV?

Wiktoria

Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wyjazd do pracy za pośrednictwem firmy HOGA Personalservice. W poprzedniej pracy wszystko jak najbardziej nam pasowało, nie rozumiem opinii, że nie można się dogadać z pracownikami hotelu, bo co na to ma poradzić firma pośrednicząca? Brak większych problemów z kontaktem, Pani Magda jeżeli nie odbierze to odpisze, nie mieliśmy żadnych problemów związanych z pracą a jak zaistniał problem związany z covidem Pani Magda odpowiedziała na wszystkie nurtujące pytania. Polecamy z całego serca, oprócz pieniędzy i pracy jest możliwość poznania świetnych ludzi, odpoczynku na plaży i zwiedzania pięknej Rugii!

Czy zdarzają się nadgodziny w HOGA Personalservice?

M.Dicke Hoga Personalservice

W sezonie oczywiscie moga pojawic sie nadgodziny, sa one, albo rozliczane z wynagrodzeniem, albo odbierane w postaci dni wolnych. Pozdrawiam Magdalena Dicke

Natalia
@M.Dicke Hoga Personalservice

A są jakoś lepiej płatne te nadgodziny czy normalnie jak normalka godzina pracy ?

A&L

Wszystko zgodnie z przedstawioną nam ofertą, polecamy pracę w hotelu Aquamaris :)

Hoga Personalservice
@A&L

Dziekuje za pozytywna opinie. Chociaz to link do opini o firmie HOGA Personalservice, a nie o jednym z hoteli, z ktorym HOGA wspolpracuje, ale napewno bedzie pomocna dla nowych kandydatow. Polecamy sie na przyszlosc. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam M.Dicke

Jakie są warunki zatrudnienia w HOGA Personalservice?

Hoga Personalservice

Hoga Personalservice jest niemiecka firma posrednictwa pracy, oznacza to, ze wyszukujemy pasujacych kandydatow, ktorzy zatrudnieni sa bezposrednio u niemieckich pracodawcow. Pracodawcy zapewniaja zakwaterowanie i w wielu przypadkach wyzywienie. Zarobki na wyspie Rugii (przy 40 godzinach pracy tygodniowo) ksztaltuja sie w zaleznosci od rodzaju wykonywanej pracy, doswiadczenia i znajomosci jezykowych od 1900€ do 2800€ brutto.

Kinia

Serdecznie polecam. Pani Magdalena to przemiła i pomocna osoba. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z firmą, która jest tak zainteresowana każdym pracownikiem. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam właśnie na Panią Magdę i polecam każdemu firmę Hoga. ❤️❤️❤️

Kinia
@Kinia

Przypadkowo dodałam mniej gwiazdek niż chciałam ????

@Kinia

Bardzo dziekuje Kingusiu za mile slowa. Milej pracy i dozobaczenia :)

Szczególnie polecam współpracę z Hoga Personalservice . Pani Magdalena jest pomocna przy znalezieniu pracy oraz na miejscu. Współpraca z Pani Magdalena jest bardzo dobra . Oferta pracy zgadzała się z propozycja . Oprócz pracy wyspa Rugiia jest wspaniałym miejscem do wypoczynku w wolnym czasie. Bardzo polecam firmę Hoga Personalservice

@Piotr

Dziekuje bardzo Piotrze za pozytywna opinie. Dozobaczenia Magdalena Dicke HOGA Personalservice

Magdalena Dicke

Bardzo dziekuje Michalinko za cieple slowa. Mam nadzieje,ze w tym roku rowniez znajdziemy cos odpowiedniego dla Ciebie. Pozdrawiam i dozobaczenia Magdalena Dicke HOGA Personalservice

Weronika

Bardzo polecam współpracę z Panią Magda, za jej pośrednictwem pracuje już ponad 8 msc. Pani Magda jest bardzo miła i sympatyczna osoba która zawsze służy pomocą, niezależnie od sytuacji. Wszystko co ustaliliśmy wcześniej się zgadzało. Jest bardzo zaangażowana w to co robi i chętna do rozwiązania jakichkolwiek zagwostek. W razie pytań zawsze służy pomaca. Przy podjęciu obecnej pracy Pani Magda wszystko jasno wyjaśniła i pomogła z transportem. Jestem bardzo zadowolona z pracy, jaka mogłam otrzymać dzięki Pani Magdzie, nie zamieniłabym jej na inna. Bardzo się cieszę, ze trafiłam na tak dobra i pomocna osobę, dzięki której czuje się dobrze tu gdzie jestem. Serdecznie polecam każdemu współpracę właśnie z tą agencja!

@Weronika

Bardzo dziekuje za cieple slowa oraz za zaufanie. Polecam sie na przyszlosc. Pozdrawiam Magdalena Dicke HOGA Personalservice

Peka

Nie polecam wyjazdu do pracy z tą firmą! Bardzo mało płacą za ogrom pracy, nie zapewniają dobrych warunków mieszkalnych a jak coś na miejscu jest nie tak to Pani Magdalena mówi że odezwie się za jakiś czas a później nie odbiera telefonów. Taka opieka polskiego koordynatora w Niemczech to wstyd!

@Peka

Warunki mieszkaniowe do kazdej oferty,sa przez nas osobiscie sprawdzane.Jezeli cos jest " nie tak" od razu reaguje,nie odzywam sie " za jakis czas".Zawsze prosze o SMS lub Mail w przypadku,gdy nie moge odebrac telefonu.Wtedy napewno oddzwaniam. Nie wiem jaki problem miala osoba pod pseudonimem PEKA. Dobrze o naszej pracy swiadczy to,ze dzialamy na Rugii od prawie dziesieciu lat i jestesmy w ciaglym kontakcie z kandydatami,ktorzy polecaja nas innym.

Kurowska

To ja się wypowiem na ten temat tak że praca tragiczna ta cała Agencja hoga personal... (usunięte przez administratora)zero kompetencji zero informacji zwrotnych telefonu nie odbierają zero opieki(usunięte przez administratora)

Dawid

Macie rozmowy indywidualne z przełożonymi?

@Dawid

Witam, chodzi Panu o rozmowy kwalifikacyjne? Przez Pracodawcow nie sa one wymagane, ale na zyczenie Kandydatow mozemy umowic taka rozmowe. Kazde miejsce pracy, kazde zakwaterowanie, kazdego pracodawce sprawdzamy osobiscie podejmujac z nimi wspolprace. Mamy tylko sprawdzone miejsca i wiemy czego od Kandydatow uczekuja Pracodawcy. Mam nadzieje, ze odpowiedz jest dla Pana wyczerpujaca, jezeli nie, zapraszam do kontaktu telefonicznego: 0049 1624247187. Pozdrawiam Magdalea Dicke

Czy firma HOGA Personalservice w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

HOGA Personalservice

Firma HOGA Personalservice jest agencja posrednictwa pracy, dla naszych klientow poszukujemy wykwalifikowanych pracownikow lub personel pomocniczy w branzy hotelarskiej i gastronomicznej. Nie prowadzimy zadnych szkolen.

Czy HOGA Personalservice zatrudnia studentów?

Magdalena Dicke

Witam, oczywiscie zatrudniamy rowniez studentow. A konkretnie mowiac, nasi klienci zatrudniaja studentow. Umowy o prace zawierane sa bezposrednio z pracodawca. W chwili obecnej mamy jeszcze kilka miejsc na stanowisku: pomoc kelnerska i personel sprzatajacy. (usunięte przez administratora)

Beata

Praca była ustalona, wyjazd zabukowany. W dniu wyjazdu Pani z biura zadzwoniła, że nic z tego ,że jest jakiś problem i nie możemy przyjechać. Czy nie można byłoby poinformować o tym wcześniej? Takie zachowanie to marnowanie czyjegoś czasu i pieniędzy....

@Beata

Witam Beatko, przepraszam jeszcze raz za zaistniala sytuacje. Wynikla ona z niezaleznych od nas przyczyn. Niestety dowiedzielismy sie o problemach rowniez bardzo pozno. Prosilam o przesuniecie przyjazdu o kilka dni, ale rozumiem, ze nie macie ochoty juz wyjezdzac. Jezeli nie udalo sie odyskac pieniedzy za zarezerwowany bilet, bardzo prosze o wyslanie na adres Mailowy biletow i numerow konta. Przepraszam jeszcze raz i pozdrawiam Magdalena Dicke

IK

@Magdalena Dicke a jeżeli znam biegle angielski i mam już doświadczenie w zarówno w hotelarstwie jak i gastronomii, ale nie znam niemieckiego to mam jakieś szanse? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o HOGA Personalservice - Bergen auf rügen

• Jak się pracuje w HOGA Personalservice?

Zobacz opinie na temat firmy HOGA Personalservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOGA Personalservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!