counter
1 17 46 5 1
Bezbłędna

W marcu oddałam Dominice skończoną książkę Lider po raz pierwszy - dokonałam korekty całego tekstu. Do tej pory nie zobaczyłam pieniędzy za wykonaną usługę. Wstyd.

Dawid

Brak szkolenia , brak kontaktu , później ściemnianie i wykręcanie się ,(usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.?

Zawiedziony Nowy wpis
Klient

NIE POLECAM współpracy z Panią Dominiką. Od ponad roku kłamie i nie rozlicza się z umówionych wcześniej kwot, nie odbiera telefonu. Po tym ,,profesjonaliźmie oraz wiedzy w kontaktach biznesowych" nie ma śladu. Jest zwykłą NACIĄGACZKĄ Jak widzę nie tylko mnie oszukała. Partactwo!!!

Dawid Nowy wpis

Macie jakieś wigilie świąteczne organizowane ?

Zawiedziony Nowy wpis
Kandydat

Niestety nie powiem nic dobrego o tej Pani. Brałem udział w procesie rekrutacyjnym, który prowadziła. Pani zobowiązała się wysłać mi na maila informacje, które miały być wstępem do drugiego etapu rozmowy. Maila nie otrzymałem, mimo przypomnienia się. Telefony ode mnie tez przestały być odbierane. Pani w social mediach kreuje się na specjalistkę HR, ale jej podejście do kandydata pozostawia wiele do życzenia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Co jaki okres czasu w Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. można ubiegać się o podwyżkę?

Magda
Klient

Pani Dominika jest spalona jako trener i szkoleniowiec. Nawet na Facebooku zmieniła profil, teraz jest trenerem po godzinach. Ale mam nadzieję że wszystkie oszukane firmy zrobią jej taką reklamę że zostanie jej tylko kasa w Biedronce. A można było wyjść z honorem i poprosić o rozłożenie długów za niezapłacone faktury na raty.

Magda
@Magda

Mała poprawka : teraz jest HR po godzinach

Mika
@Magda

Dokładnie- unikanie Klientów i nie wywiązywanie się ze swoich zobowiązań w niczym nie pomoże. Co się odwlecze to nie uciecze.

Ona
@Mika

Ja również nie polecam współpracy z ta Panią. Nie wywiązywanie się ze swoich zobowiązań jest na porządku dziennym. Gdzie ta Pani konsekwencja, która ,,wyniosła Pani podczas studiów na UJ”?

Wojtek

@małgorzata czy skontaktowała się Pani z firmą?

Małgorzata
@Wojtek

Oczywiście, że nie. Nadal nikt nie odbiera telefonu i nie odpisuje na e-maile. Czy Genwhy w ogóle funkcjonuje jeszcze? Pani Dominika w social media dzieli się informacją, że organizują szkolenia on-line/webinary, więc jak to wygląda w rzeczywistości?

Ania
Klient

Pani Dominika nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Nie odbiera telefonów. Nie reguluje płatności. Trzeba trzymać się od niej z daleka.

Małgorzata
Klient

W jaki sposób można się z Państwem skontaktować? Od kilku dni dzwonię na nr. tel, które są udostępnione w zakładce kontakt na Państwa stronie, natomiast nikt nie odbiera.... Mało profesjonalne.

Agata
@Małgorzata

Ja również kieruję to pytanie do Państwa- w jaki sposób można się z Wami skontaktować skoro od miesiąca nie odbieracie, ani nie odpisujecie na wiadomości e-mail? Zapadliście się pod ziemie, czy celowo unikacie kontaktu z klientami?? Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem firmy szkoleniowej, do tej pory z żadną firmą nie miałam takich problemów.

Bezbłędna

poszkodowana
@Bezbłędna

Do tej pory również nie zapłaciła za zakupione książki.

Katarzyna
 Problem
@Bezbłędna

Ta sama sytuacja tylko ze szkoleniem. Szkolenie nie odbyło się. Do tej pory nie udało się nawiązać kontaktu z Panią Dominiką. O zwrocie pieniędzy chyba też mogę zapomnieć .... Proszę GENWHY poinformować swoich obserwatorów w social media, że nie zwracają Państwo pieniędzy za szkolenia, które się nie odbyły.

Dawid

Mika
 Rekomendacja
@Dawid

W 100% zgadzam się, ta sama sytuacja.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 271 dni.

Czy firma Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Aktualność

W obecnych czasach edukacja przyjmuje bardzo różne formy.

Żyjemy w bardzo zmiennych i trudno przewidywalnych czasach. Obecny kryzys wymusza na nas dostosowanie formy edukacji dorosłych do obecnych warunków. Na ten moment część z nas pracuje zdalnie, on line.

Home office i elastyczne formy pracy zyskują na znaczenie - a obecnie właśnie te formy są dla nas bardzo bezpiecznym rozwiązaniem. Pozwala to zachować ciągłość pracy w naszych firmach. Każda sytuacja kryzysowa stwarza nowe warunki, czyli takie w których szybkie uzupełnienie kompetencji będzie decydować o tym, czy uda nam się zrealizować trudne cele.

Z pomocą w takim momencie przychodzi technologia, szkolenia on line i webinary. Nie bójmy się po nią sięgać w sytuacji gdy nowoczesna wiedza jest niezbędna, aby poradzić sobie z sytuacją kryzysową.

Aktualność

W obecnych czasach edukacja przyjmuje bardzo różne formy. Żyjemy w bardzo zmiennych i trudno przewidywalnych czasach.

Obecny kryzys wymusza na nas dostosowanie formy edukacji dorosłych do obecnych warunków. Na ten moment część z nas pracuje zdalnie, on line. Home office i elastyczne formy pracy zyskują na znaczenie - a obecnie właśnie te formy są dla nas bardzo bezpiecznym rozwiązaniem. Pozwala to zachować ciągłość pracy w naszych firmach.

Liderzy muszą mierzyć się z dość szybkim zorganizowaniem pracy zdalnej dla swoich zespołach. W praktyce oznacza to, że lider mierzy się ze zmianą w zespole, z nową organizacją pracy. Jednocześnie towarzyszy nam stres. Zarządzanie zespołem w kryzysie wymaga wzmocnienia kompetencji interpersonalnych i liderskich.

Zapraszamy na naszego bloga:

Aktualność

Lider na barkach, którego spoczywa odpowiedzialność za cały zespół bywa narażony na popełnianie błędów. Są jednak błędy niewybaczalne i takie, które bardzo mocno demotywują zespół. Zaliczmy do nich: mikrozarządzanie, brak delegowania zadań, faworyzowanie konkretnych członków zespołu, koncentrowanie się na słabych stronach pracowników oraz zatrzymywanie za wszelką siłę tych z nich, którzy chcą odejść z firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na naszym blogu:

Aktualność

Wczoraj kolega dziś szef – jak sobie z tym poradzić?

Awans z członka zespołu na jego kierownika to sprawdzian dojrzałości dla wszystkich – pracowników oraz lidera. Przed osobą, która ma zostać szefem z awansu wewnętrznego stoi nie lada wyzwanie – jak zbudować na nowo relacje z osobami, które wcześniej były kolegami a teraz mają być podwładnymi? Czy ustawienie relacji na nowo jest w ogóle możliwe?

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na naszym blogu:

Aktualność
KSIĄŻKA „NIEPOKORNE POKOLENIE MILENIUM – CZEGO PRAGNIE NA RYNKU PRACY”

Wyczekiwana książka przez liderów, którzy zarządzają pokoleniem Milenium.

Milenialsi są oceniani jako generacja roszczeniowych pracowników, niepokornych buntowników. Nielojalni i niezaangażowani w pracy, nieuznający autorytetów. Burzą staus quo w firmach i przedsiębiorstwach. Momentami pracodawcy mają wrażenie, że to oni nimi zarządzają… Ale czy tak jest naprawdę? Czy to jest prawdziwe oblicze polskiego pokolenia Milenium?

Czas to zmienić i poznać prawdziwe oblicze pokolenia Milenium

Maria

Ciekawe podejście do pokolenia milenium . Bardzo wartościowe warsztaty .

Zuza

Właśnie przeczytałam darmowego ebooka dla szefa, jestem zaskoczona, że są dostępne darmowe fajne treści. Zachęca mnie to do skorzystania ze szkoleń.

@Zuza

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że materiały przez nas udostępniane są pomocne. Zachęcamy wszystkich do pobrania darmowego e-booka "Asertywność w pracy" oraz zestawu ćwiczeń z asertywności z naszej strony internetowej https://genwhy.pl/. Pozdrawiamy!

radisonblue

Firma korzysta z naszego hotelu w Gdańsku i Poznaniu, Wrocławiu. Współpraca przebiega bardzo profesjonalnie, płatności są regulowane na miejscu lub na podstawie faktur. Nie mamy absolutnie żadnych problemów we współpracy. Dziwi nas istniejący tutaj wątek, ponieważ klienci firmy to duże korporacje. Często uczestnicy szkoleń otwartych korzystają u nas z bazy noclegowej.

@radisonblue

Bardzo dziękujemy za komentarz i owocną współpracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.
1/5 Na podstawie 17 ocen.