Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.

ja

Oszustka!!!! Nasz firma opłaciła proformę, szkolenie się nie odbyło a p. Dominika nie oddała pieniędzy. Sprawę kierujemy na policję. Uważajcie!!!

Dawid

Brak szkolenia , brak kontaktu , później ściemnianie i wykręcanie się , brak zwrotu pieniędzy .

Wynajmujacy

Dominkia Maciolek prezez tej firmy to oszustka. OSzukała mnie na pieniądze za wynajem. W zywe oczy kłamie. Robi sobie nic z umowy.

fikio

właśnie widziałem, ze mają w ofercie naparwdę dużo kursów i szkoleń i też konferencje dla firm czy dla większych grup tak naprawde no i czasem też są spore zniżki jak widze jak ktoś korzysta z nich jednak.

sa

Komu ta firma sprzedała bilety na konferencje co sie nie odbyła a potem oczywiscie zapadła się pod ziemię

były

Pani prezes jest znana z tego że patrząc ci prosto w oczy okłamie cię dwa razy zanim zdąży mrugnąć

sid

Trenerzy uciekają z tej firmy!!! Sidewicz, Kwieciński, Gnych... Zerknijcie na www tego pierwszego i poszukajcie przyczyn... Zero etyki.

neg

Ostrzegam przed współpracą z tą firmą - zostałem oszukany przez panią prezes - sprawa trafiła do sądu!

vat

Radzę dobrze sprawdzać rozliczenia z tą firmą. Ze względów wyłącznie personalnych związanych z obsługą "księgową" firmy

Zostaw opinię o Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.