Opinie o Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. w Kraków

Firma szkoleniowa Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. jest odpowiedzią na zmieniający się rynek i chęć dostarczenia klientowi innowacyjnych rozwiązań szkoleniowych, odpowiadających współczesnym trendom w biznesie. To również współpraca z najlepszą kadrą trenerską w Polsce.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. w Kraków

Zuza

Właśnie przeczytałam darmowego ebooka dla szefa, jestem zaskoczona, że są dostępne darmowe fajne treści. Zachęca mnie to do skorzystania ze szkoleń.

@Zuza

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że materiały przez nas udostępniane są pomocne. Zachęcamy wszystkich do pobrania darmowego e-booka "Asertywność w pracy" oraz zestawu ćwiczeń z asertywności z naszej strony internetowej https://genwhy.pl/. Pozdrawiamy!

radisonblue

Firma korzysta z naszego hotelu w Gdańsku i Poznaniu, Wrocławiu. Współpraca przebiega bardzo profesjonalnie, płatności są regulowane na miejscu lub na podstawie faktur. Nie mamy absolutnie żadnych problemów we współpracy. Dziwi nas istniejący tutaj wątek, ponieważ klienci firmy to duże korporacje. Często uczestnicy szkoleń otwartych korzystają u nas z bazy noclegowej.

@radisonblue

Bardzo dziękujemy za komentarz i owocną współpracę!

JoannaB

Miałam okazję wziąć udział w szkoleniu z zarządzania zespołem "Wczoraj kolega - dzisiaj szef". Było to wartościowe szkolenie, dające wiele wskazówek postępowania, zarówno bezpośrednio po objęciu funkcji lidera, a także wspierających rozwiązywanie bieżących problemów w zespole. Warsztatowa formuła pozwoliła na przetestowanie zdobytej wiedzy teoretycznej w konkretnych sytuacjach. Przekonałam się wielokrotnie, że zdobyte na szkoleniu umiejętności przydawały się w konkretnych sytuacjach. Bardzo polecam to szkolenie.

@JoannaB

Pani Joanno, bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz. Takie wpisy dają nam motywację do dalszego działania i są znakiem, że idziemy w dobrym kierunku. Serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieję, do zobaczenia na kolejnym szkoleniu!

fikio

właśnie widziałem, ze mają w ofercie naparwdę dużo kursów i szkoleń i też konferencje dla firm czy dla większych grup tak naprawde no i czasem też są spore zniżki jak widze jak ktoś korzysta z nich jednak.

@fikio

Bardzo dziękujemy za komentarz. Nasz firma oferuje szereg szkoleń zarówno biznesowych, jak i menadżerskich odbywających się w kilku miastach w Polsce. Zachęcamy do regularnego śledzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdzie Pan wszystkie potrzebne informacje - https://genwhy.pl/. Zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego pod adresem e-mail szkolenia@genwhy.pl lub telefonicznie: +48 608-667-938, +48 538 -442- 381. Nasze biuro pracuję między 8 a 18. Pozdrawiamy.

Pracownik Biurowy

Profesjonalne i konkretne podejście do rozmowy. Spytano mnie o wiele rzeczy kluczowych w tej branży przez co wiadomo, że osoba rekrutująca zna się na rzeczy. Ostatecznie nie otrzymałem pracy, bo szukali kogoś z większym doświadczeniem, jednak jestem pozytywnie zaskoczony podejściem do potencjalnego pracownika. Wielki plus za to

Doświadczenie, 3 cechy którymi mogę się opisać,

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Skąd masz taką informację? Czyżbyś była właścicielką sali, która nie otrzymała zapłaty za jej wynajęcie? Napisz, proszę dokładniej, jak wyglądała cała sytuacja.

Też miałeś taką sytuację, że nie otrzymałeś zwrotu kwoty poniesionej za szkolenie, które faktycznie zostało odwołane? Zastanawia mnie, jakie jest stanowisko firmy w tej sprawie.

Czy według Ciebie współpraca nie przebiegła pomyślnie, że masz takie zdanie o firmie? Napisz proszę więcej szczegółów, żeby zrozumieć Twój punkt widzenia.

Arek

@love Może jakieś uzasadnienie do tego negatywnego wpisu?

Stabilo

Praca jak najbardziej ok, pieniądze wypłacane na czas, dobre godziny pracy, atmosfera też na którą nie można narzekać.

Firma reguluje wszystkie płatności w terminie. Dobry kontakt. Zdecydowanie polecam!

kon79

Również polecam pracę w firmie Maciołek i Wspólnicy- wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania w pracę, bardzo dobre warunki współpracy, pieniążki wypłacane zawsze w terminie i co ważne ludzie są zatrudniani na normalnych umowach a nie jakiś śmieciówkach

anna88

Polecam pracę w firmie Maciołek&Wspólnicy bardzo dobry i słowny pracodawca. Nie wiem skąd tu tyle negatywów na spółkę, jednak ja z całego serca mogę polecić tego pracodawcę.

Zadowolona

Bardzo rzetelna i solidna firma. Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie, świetna atmosfera i bardzo dobre wynagrodzenie. Polecam

Bożena

Warto wstrzymać się z oskarżeniami do czasu, aż sprawa nie zostanie oficjalnie rozstrzygnięta. Każdy zarzut publikowany na forum publicznym może mieć swoje konsekwencje prawne i warto o tym pamiętać. Czy próbowałaś skontaktować się z firmą osobiście, skoro kontakt mailowy i telefoniczny jest nieskuteczny?

Robert

@Karola70, nazywanie kogoś "oszustem" to poważny zarzut. Obrażanie osób trzecich lub użytkowników forum nie jest zgodne z regulaminem GoWork.pl. Nie zniechęcam do aktywności, jednak postaraj się zachować kulturę wypowiedzi. Jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Jeśli tak może podzielisz się z nami merytoryczną opinią na temat warunków pracy w Maciołek & Wspólnicy?

Robert

Kto podzieli się aktualną informacją odnośnie pracy w Maciołek i Wspólnicy? Jaka panuje atmosfera w firmie? Jest szansa na dodatkowe benefity od pracodawcy? Może jest prywatna opieka lekarska? Ewentualnie jakaś karta sportowa? Czy ktoś z Was jeszcze może wypowiedzieć się odnośnie firmy jak0 pracodawcy?

mm

Mamy takie same doświadczenia z firmą(usunięte przez administratora)ODRADZAM WSZELKIEGO RODZAJU KONTAKT Z TĄ NIERZETELNĄ FIRMĄ.

vat

Radzę dobrze sprawdzać rozliczenia z tą firmą. Ze względów wyłącznie personalnych związanych z obsługą "księgową" firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.
1.5/5 Na podstawie 17 ocen.

Maciołek & Wspólnicy Sp. z o. o.