Opinie o Eneva Telecom w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eneva Telecom. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eneva Telecom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eneva Telecom w Gdynia

weteran

Ty nowy pochwal się czego się nauczyłeś udało cię chociaż zdać na jakiś certyfikat czy tylko marzysz o nim wpadnij do mnie to zagnę cię na POTSie nie mówiąc już o NT a może masz grupę "A" to ustawisz na modemie vigor usługę load balancer. Gościu walisz ściemę a poważne awarie robią XA ciebie starzy więc trochę pokory

byly pracownik PT

Odpowiedź: młokos posted on April 23rd, 2015 - 7:55 AM Temat: nowik Komentarz: zgadza się totalna olewka starzy naginają aż miło a my młodzi totalny luzik , coś tam podam ale więcej to w wozie się siedzi albo czeka kiedy odbierze cię stary więc czasami i 3 godziny siedzę za nim z terenu wrócą polecam wszystkim . OTO wpis MŁODEGO z innej firmy o tym samym profilu tj. podwykonawca Orange TOjest to co was młodzi mysla.Olejcie ich nic ich nie uczcie niech po 2 tyg juz sami jada w teren to zobaczycie jak dlugo popracuja

Kamil

Cześć wszystkim, Pracuję od niedawna, z pracy jestem bardzo zadowolony,zostałem zatrudniony do wykonywania instalacji, otrzymałem korzystne warunki finansowe, elastyczne godziny pracy. Koledzy pomocni, życzliwi czego chcieć więcej? Polecam wszystkim.

@Kamil

Boże ty czytasz i nie grzmisz!! kolejny zadowolony!! (usunięte przez administratora)

gość 1
@Kamil

czyli instalujesz od wyjścia kablowego do abonenta , a liczyć w szafie i onu potrafisz ?a wiesz jak skrosować neo ? pewnie nie wiesz bo jak byś wiedział to byś głupot nie pisał na forum , (usunięte przez administratora)

Kamil
@gość 1

Wiem, a niby co to za filozofia? Szybko się uczę i miałem dobrego nauczyciela ;) Dobrze pracuję więc dostaje dobrą kasę proste.

krzysztofjarzynazeszczecina
@Kamil

Cześć Kamil, to jest forum o firmie Eneva. Musiałeś pomylić firmę bo w Enevie a także u żadnego PT OPL (usunięte przez administratora) . My wszyscy pracowaliśmy ( pracujemy ) w tej branży od wielu lat i wiemy co mówimy. pozdro dla wszystkich ex WPRT-owców

kolega z pośredniaka

... i przyszedł Pan i widząc jak pracujemy był zadowolony, a zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał. ... z listu św Pawła do Polonian

52xxxx

(usunięte przez administratora) Dzwonisz rozpisać uszkodzenie po wyścigu z czasem i nagle się okazuje , że spoko ZTR już napisano. Nie pojmuję ogólnie zasad panujących w tej firmie. Albo się robi porządnie , żeby nie wracało i to musi potrwać (przy takim sprzęcie jakim dysponujemy) albo się robi na odczepkę i załatwia ZRT. Ale co się dziwić skoro na rejonie gdzie było ok 6 monterów jest obecnie jeden w porywach do dwóch. To, że odchodzą abonenci to wina samego Orange, że dopuścił do takich skrajności. Wymagają tylko wykonywania procedur i to w większości bezsensownych . Ale skoro ktoś wziął grubą kasę za to i jeszcze się chce na stołku trzymać to trzeba je promować. Dla mnie wystarcza zwykły pomiar SMS a nie Vat'y Diagi etc. Po co to komu , czy to daje jakieś większe zadowolenie klienta? Niestety działa odwrotnie, klient sądzi, (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Nie wiem jak to wygląda ze strony OPL ale chyba wiedzą ilu powinno być monterów na danej strefie a ilu jest. Ja nie mówię, żeby nie pracować i się obijać (usunięte przez administratora)

skj

(usunięte przez administratora) , ale to nic nie zmieni (usunięte przez administratora) godziwa pensja dla montera powinna być 4500 brutto + premia przy 8 godzinach , (usunięte przez administratora)

nowy

Polecam pracę w tej firmie, wynagrodzenie zawsze na czas.

@nowy

Hahha kolejny (usunięte przez administratora) pisze !!!

nie dla śmieciówek

To szybko w Bydgoszczy podpisali cyrograf to i więcej osób przejdzie jest jeszcze ponad miesiąc zacznie się obiecywanie od strony firmy i chaczyk połknięcie na pewno proponują podpisać Wam też umowę zlecenie . (usunięte przez administratora)

@nie dla śmieciówek

Umowa zlecenie niezobowiązuje cie do pracy w dni wolne jak chcesz to możesz przyjść nikt ci nie może tego narzucić chyba że masz to zapisane w umowie, trzeba dokładnie czytac co się podpisuje praca na druga umowę jest dobrowolna i jak ci z grafiku wychodzi wolne to masz wolne i twoją dobrą wolą jes przjście do pracy w dniu wolnym na wmowę zlecenie

monter z pónocy

Witamy w szeregach, 20 ludzi to sporo po miesiącu wykruszy się z 5 i zostanie 15 to w sumie wystarczy, przecież na każde uszkodzenie od razu pisany jest ZTR, abonenci z powodu nie doczekania naprawy zaczną rezygnować i gitara. (usunięte przez administratora)

bydgoszcz

Na strefie po Bydgoszcz i satelity raptem podpisało ze 110 ludzi tylko 20 ,na dzień dzisiejszy bez dyspozytorów , bo z nich nikt nie podpisał także witam wszystkich monterów od 1.06 w Bydgoszczy i okolicach ,a później pojedziemy do was jak będzie miał kto pozdrawiam.

192.168.1.1

Koledzy super wpisy uśmiałem się przy piwku.

52xxxx

Ja pitolę . Jeszcze ktoś gotów uwierzyć w ten stek bzdur........ (usunięte przez administratora) A bynajmniej do czasu kiedy Orange się obudzi albo ktoś władny. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) A ten kolega niby co taki zadowolony to niech się ujawni, bo jakoś też wiem kto przeszedł i poza jedną osobą każdy ma odmienne zdanie.

Fredzio

Pracuję w firmie od palu lat , (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) z trudem starcza do wypłaty, (usunięte przez administratora) Jestem bardzo niezadowolony.

monter z ŁÓDZI

monter z Łodzi na jakim rejonie pracujesz? (usunięte przez administratora) Jak ci tak dobrze to zdradź na jakim rejonie pracujesz ? A kierownika w to nie mieszaj bo akurat jest to jedna porządna osoba w tej firmie tylko co z tego jak nie może zarządzać swoimi podwładnymi. (usunięte przez administratora)

monter z Łodzi

Przy przejściu z WPRT do Enevy obawiałem sę jak będzie. Zaskoczyłem się pozytywnie. Czytając komentarze na stronie spodziewałem się najgorszego. Przekonałem się, że nie ma sensu operać się na opiniach ludzi, którym przeszkadza to, że wogóle muszą pracować Odpowiada mi podejście do mnie mojego Kierownika i traktowanie mnie poważnie. POLECAM

nie dla enefy
@monter z Łodzi

ale bzdety, znam wszystkich monterów którzy przeszli z WPRT (usunięte przez administratora) Chyba z powodu braku ludzi są dokbonywane takie wpisy.

Były z WPRT
@monter z Łodzi

Zadzwoń do mnie to pogadamy. Jeśli jest tak dobrze to może dam się namówić na prace w Enewie. A w ogóle to powinniśmy się znać skoro jesteś z Łodzi. Mój tel(usunięte przez administratora)

@Były z WPRT

Zapomnij, że jest dobrze. A makaron na uszy to się dobrze nawija :)

Edzio

Pracuję w firmie od palu lat , widzę dużo pozytywnych zmian, z każdym rokiem zarabiam coraz więcej, przebyłem wiele ciekawych szkoleń, podniosłem swoje kwalifikacje. Jestem bardzo zadowolony.

Lojalny

Polecam serdecznie pracę w firmie Eneva. Atmosfera panująca w firmie , szacunek do pracownika sprawiają, że jest to miejsce w którym warto pracować.

@Lojalny

komu polecasz ? na pewno nie mnie , moje wymagania to minimum 4500 brutto , przy 8 godzinach dziennie i 40 tygodniowo , (usunięte przez administratora) przy takich wygórowanych wymaganiach OPL , OPL jak i te firmy zewnętrzne są już skończone

lojalny
@777

Podstawowa pensja jest na standardowym poziomie ,ale za to jaką kasę można wyciągnąć z premii i innych prac dodatkowych!!!!!! wszystko zawsze wypłacane w terminie.

@lojalny

pracowałem w TP SA jako telemonter , i zarabiałem w 2002 około 5OOO brutto z nadgodzinami i premią , (usunięte przez administratora) n (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) czy Wy co pracujecie naprawdę tak mało zarabiacie , czy to jakiś żart ba jak tak to współczuję , i może czas zmienić pracę

parcownik 2

Pozdrawiam Cię pracownik masz rację jak nikt inny , rozum twój mówi ,że w niedługim czasie zakończysz karierę jak ja w tej firmie ,życzę powodzenia .

192.168.1.1

Monter ty chyba sam jesteś na tej strefie i dostałeś 100zł brutto bo jak nie ty to już nikt. Firma wywaliła kase na nową strefę po wprt (usunięte przez administratora) PODAJ DOKŁADNE DANE TO PRZEKONASZ NAS. JA TEŻ MOGE PISAĆ-- jest super, pracujemy po 8 godz., soboty , niedziele wolne o świętach nie wspomnę zarobki w sam raz na poziomie nauczycieli(będą maszerować w stolicy},socjal pełny ,bony na święta, firma martwi się abyś był wypoczęty i zadowolony , głosił jaki cud ćię spotkał tu pracując oraz to że tutaj nikt obcy nie przyjmnie się bo wszystko obsadzone..... (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eneva Telecom - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eneva Telecom?

Kandydaci do pracy w Eneva Telecom napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eneva Telecom