Rybarzowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Juka-Met Export Import Jerzy I Kazimierz Kubica sp.j.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Juka-Met?

Igor

Czy jest tak dobrze, że nie piszecie?

lester

Hey. Ta firma jeszcze istnieje??? Szok

jodla 5
@lester 02.04.2015 13:18

LESER istnieje - istnieje polecam naszą stronę internetową i wróć do nas .......

MCY

(usunięte przez administratora)Zostalem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjna ktora przebiegla dosc pozytywnie. Poinformowano mnie ze zadzwonia za pare dni z informacja. W czasie rozmowy kwalifikacyjnej zaznaczylem ze jeszcze pracuje w innej firmie i nawet jesli mnie przyjma to beda musieli poczekac 2 tyg mojego okresu wypowiedzenia. Po dwoch dniach zadzwonili do mnie ze mnie przyjma i poczekaja. Przed zlozeniem wypowiedzenia w poprzedniej firmie zadzwonilem zeby zapytac poraz 3 czy napewno zaczekaja zeby przez przypadek nie wkopac sie w cos. Szef powiedzial ze napewno i zebym skladal wypowiedzenie. Tak zrobilem co bylo najwiekszym bledem! Trzy dni po zlozeniu wypowiedzenia dostalem telefon od sekretarki ze "ma zla wiadosmosc"! Szef kazal jej przekazac ze znalezli juz lepszego kandydata i ich oferta jest nieaktualna! Pech chcial ze na moje miejsce w dotychczasowej firmie byla juz nowa osoba wiec zostalem bez pracy! (usunięte przez administratora) OMIJAC FIRME SZEROKIM LUKIEM!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Juka-Met Export Import Jerzy I Kazimierz Kubica sp.j. - Rybarzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Juka-Met Export Import Jerzy I Kazimierz Kubica sp.j.