BBL CONTRACTORS

Gdańsk

Opinie o BBL CONTRACTORS

ZIPO

Witam czytelnikow opini o firmie BBL. Niestety musze wystawic tej firmie negatywna opinie z tego wzgledu ze koloruja jak tylko moga mile panie z firmy obiecuja tobie kontrakt na co najmniej miesiac przyjezdzajac na miejsce okazuje sie ze pracy jest jedynie na 2 tygodnie w czym nie pracujesz w weekendy. Niestety po pierwszym tygodniu pracy okazuje sie ze na nastepny tydzien jest tylko praca na 2 lub 3 dni robia z ludzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potem dzwoniac do firmy z pytaniem co jest grane panie parszywie smieja sie z ciebie mowic ze jest koniec pracy. Ta firma to tak zwana firma (krzak) do tego obiecuja zaplate za przejazdy po czym okazuje sie ze nie dostajesz tych pieniedzy i obcinaja tobie dni pracy i nie placa jak najbardziej odradzam ta firme omijac dlugim lukiem jesli nie chcesz byc wystawiony do wiatru. Poprostu paranoja !!!!!

Zostaw opinię o BBL CONTRACTORS - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BBL CONTRACTORS