Centrum Dłużnika

Opinie o Centrum Dłużnika

szarik

firma podobna do centrum ochrony dłużnika i wszystkie komentarze o tamtej firmie można by przenieść tutaj. P(usunięte przez administratora). Istny wyścig szczurów. liczy się tylko sprzedaż. Po sprzedaży już nie odbierają telefonów od klientów. Ogólnie niepoważna firma. (usunięte przez administratora)

Ciekawski

Otwieram nowy wątek o nowo powstałej firmie Centrum Dłużnika, świadczącej usługi dla dłużników bankowych. Zdecydowałem się na aplikowanie, jeśli zaproszą mnie na rozmowę to wkrótce umieszczę tu własną opinię. Na razie zachęcam innych do umieszczania tu własnych opinii.

Zostaw opinię o Centrum Dłużnika - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Dłużnika