Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica
3 6 8 5 1

Opinie o Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica

Filtruj opinie po kryteriach:

Agent
 Opinia

Czesko - polska firma w której pani dyrektor wraz z córeczką i mężem urządziła sobie prywatny folwark, robią co chcą w kwestiach finansowych również. Płaca marna, atmosfera do dupy.

Pomocna?
Tak8Nie
Handlowiec
 Opinia
@Agent 08.02.2014 23:14

Jestem byłym pracownikiem i mam calkiem inne odczucie. Mimo iz teraz pracuje gdzie indziej, zawsze bede miło wspminał prace handlowca w tej firmie. Atmosfera wręcz rodzinna, i kazdy kazdemu pomaga. Wszyscy graja do "jednej brami", a szefowa jest bardzo wyrozumiała (co nie znaczy ze nie jest wymagająca!!! bo jest - ale w pozytywnym znaczeniu).

Pomocna?
Tak2Nie2

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agent
 Opinia
@Handlowiec 08.12.2015 12:09

Możliwe, że jak kradłeś razem z Panią O. M. to było Ci dobrze, nie każdemu jednak to pasuje. Swoją drogą Pani O.M. poleciała z hukiem, chyba o czymś to świadczy ?

Pomocna?
Tak2Nie
Administrator
 Opinia

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ja
 Opinia
@Administrator 01.03.2018 17:07

Atmosfera byłaby fajna gdyby nie szef ;)

Pomocna?
Tak2Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nick
 Opinia

Do Pani Prezes: czy Pani jest poważną osobą?????? Proponujecie 3500 brutto podstawy na 3 województwa. Szanowna Pani Prezes proszę wsiąść za kółko, zrobić 400 km dziennie przez cały miesiąc i otrzymać przelew (wypłatę w proponowanej kwocie) Szanowna Pani NIE STAĆ PANI NA PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO. Najwyższa pora zweryfikować swoje poglądy w kwestii zapłaty za wykonaną pracę, albo samemu wziąć się do pracy. Skandal takich pracodawców powinno się umieszczać na czarnych listach. Co za bezdusznosc i bezmyślność (nikt Pani nie powiedział jeszcze ze Państwo feudalne juz dawno się skończyło. Koniec z tanią siła roboczą). Życzę weryfikacji poglądów w opisanej wyżej sprawie.

Pomocna?
Tak4Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Meva-Pol
 Opinia
@Nick 04.09.2017 18:18

Sugeruję doczytać do końca naszą ofertę. Wspomniane 3500zł to wynagrodzenie podstawowe, do którego dochodzi wynagrodzenie dodatkowe zależne od wyników pracy. Nikogo nie zmuszamy do pracy u nas. Wypowiedzi o wpisywaniu na "czarne listy" oraz bezduszności i bezmyślności nie będę komentować, ponieważ to nie mój poziom dyskusji. Nadmienię jedynie że czasy, kiedy podstawowe wynagrodzenie wynosiło 80% całości wynagrodzenia, również dawno temu się skończyły.

Pomocna?
TakNie1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Golden
 Opinia

Niestety wieczna rotacja pracowników (handlowców) nie działa korzystnie. Dzwonie do biura, tez ciagle ktoś inny odbiera. Nikt nic nie wie. Wieczne opóźnienia w dostawie towaru. Co się porobilo... ilez można?

Pomocna?
Tak6Nie

Zostaw opinię o Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica - Świdnica

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej