Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica

Opinie o Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ja
@Administrator 01.03.2018 17:07

Atmosfera byłaby fajna gdyby nie szef ;)

Nick

Do Pani Prezes: czy Pani jest poważną osobą?????? Proponujecie 3500 brutto podstawy na 3 województwa. Szanowna Pani Prezes proszę wsiąść za kółko, zrobić 400 km dziennie przez cały miesiąc i otrzymać przelew (wypłatę w proponowanej kwocie) Szanowna Pani NIE STAĆ PANI NA PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO. Najwyższa pora zweryfikować swoje poglądy w kwestii zapłaty za wykonaną pracę, albo samemu wziąć się do pracy. Skandal takich pracodawców powinno się umieszczać na czarnych listach. Co za bezdusznosc i bezmyślność (nikt Pani nie powiedział jeszcze ze Państwo feudalne juz dawno się skończyło. Koniec z tanią siła roboczą). Życzę weryfikacji poglądów w opisanej wyżej sprawie.

Meva-Pol
@Nick 04.09.2017 18:18

Sugeruję doczytać do końca naszą ofertę. Wspomniane 3500zł to wynagrodzenie podstawowe, do którego dochodzi wynagrodzenie dodatkowe zależne od wyników pracy. Nikogo nie zmuszamy do pracy u nas. Wypowiedzi o wpisywaniu na "czarne listy" oraz bezduszności i bezmyślności nie będę komentować, ponieważ to nie mój poziom dyskusji. Nadmienię jedynie że czasy, kiedy podstawowe wynagrodzenie wynosiło 80% całości wynagrodzenia, również dawno temu się skończyły.

Golden

Niestety wieczna rotacja pracowników (handlowców) nie działa korzystnie. Dzwonie do biura, tez ciagle ktoś inny odbiera. Nikt nic nie wie. Wieczne opóźnienia w dostawie towaru. Co się porobilo... ilez można?

Agent

Czesko - polska firma w której pani dyrektor wraz z córeczką i mężem urządziła sobie prywatny folwark, robią co chcą w kwestiach finansowych również. Płaca marna, atmosfera do dupy.

Handlowiec
@Agent 08.02.2014 23:14

Jestem byłym pracownikiem i mam calkiem inne odczucie. Mimo iz teraz pracuje gdzie indziej, zawsze bede miło wspminał prace handlowca w tej firmie. Atmosfera wręcz rodzinna, i kazdy kazdemu pomaga. Wszyscy graja do "jednej brami", a szefowa jest bardzo wyrozumiała (co nie znaczy ze nie jest wymagająca!!! bo jest - ale w pozytywnym znaczeniu).

Zostaw opinię o Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica - Świdnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica