Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica

Opinie o Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica

Filtruj opinie po kryteriach:

Agent
 Opinia

Czesko - polska firma w której pani dyrektor wraz z córeczką i mężem urządziła sobie prywatny folwark, robią co chcą w kwestiach finansowych również. Płaca marna, atmosfera do dupy.

Tak8Nie
Handlowiec
@Agent 08.02.2014 23:14

Jestem byłym pracownikiem i mam calkiem inne odczucie. Mimo iz teraz pracuje gdzie indziej, zawsze bede miło wspminał prace handlowca w tej firmie. Atmosfera wręcz rodzinna, i kazdy kazdemu pomaga. Wszyscy graja do "jednej brami", a szefowa jest bardzo wyrozumiała (co nie znaczy ze nie jest wymagająca!!! bo jest - ale w pozytywnym znaczeniu).

Tak2Nie2

Agent
@Handlowiec 08.12.2015 12:09

Możliwe, że jak kradłeś razem z Panią O. M. to było Ci dobrze, nie każdemu jednak to pasuje. Swoją drogą Pani O.M. poleciała z hukiem, chyba o czymś to świadczy ?

Tak2Nie
 Opinia

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak1Nie

Ja
@Administrator 01.03.2018 17:07

Atmosfera byłaby fajna gdyby nie szef ;)

Tak2Nie

Nick
 Opinia

Do Pani Prezes: czy Pani jest poważną osobą?????? Proponujecie 3500 brutto podstawy na 3 województwa. Szanowna Pani Prezes proszę wsiąść za kółko, zrobić 400 km dziennie przez cały miesiąc i otrzymać przelew (wypłatę w proponowanej kwocie) Szanowna Pani NIE STAĆ PANI NA PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO. Najwyższa pora zweryfikować swoje poglądy w kwestii zapłaty za wykonaną pracę, albo samemu wziąć się do pracy. Skandal takich pracodawców powinno się umieszczać na czarnych listach. Co za bezdusznosc i bezmyślność (nikt Pani nie powiedział jeszcze ze Państwo feudalne juz dawno się skończyło. Koniec z tanią siła roboczą). Życzę weryfikacji poglądów w opisanej wyżej sprawie.

Tak4Nie

Meva-Pol
@Nick 04.09.2017 18:18

Sugeruję doczytać do końca naszą ofertę. Wspomniane 3500zł to wynagrodzenie podstawowe, do którego dochodzi wynagrodzenie dodatkowe zależne od wyników pracy. Nikogo nie zmuszamy do pracy u nas. Wypowiedzi o wpisywaniu na "czarne listy" oraz bezduszności i bezmyślności nie będę komentować, ponieważ to nie mój poziom dyskusji. Nadmienię jedynie że czasy, kiedy podstawowe wynagrodzenie wynosiło 80% całości wynagrodzenia, również dawno temu się skończyły.

TakNie1

Golden
 Opinia

Niestety wieczna rotacja pracowników (handlowców) nie działa korzystnie. Dzwonie do biura, tez ciagle ktoś inny odbiera. Nikt nic nie wie. Wieczne opóźnienia w dostawie towaru. Co się porobilo... ilez można?

Tak6Nie

Zostaw opinię o Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica - Świdnica