Opinie o TeleTech w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TeleTech. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TeleTech o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeleTech w Kraków

Marlenka Nowy wpis

Witam. mój partner jest serwisantem i myślałam czy by się w firmie nie zatrudnił, bo niedługo będzie pracy stałej szukał a jak widać działalność trwa od wielu lat. problem w tym, że nie maja nigdzie dodanych ogłoszeń, albo coś źle szukam… komentarze są już całkowicie dawne, ktokolwiek pracuje?

Chaos Nowy wpis

Rekrutacja do tej firemki to jakiś żart. Chaos przed i w trakcie rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko managerskie. Nic dziewnego ze poprzedni manago uciekl.

sceptyk

Czy to ta firma zajmująca się Google Ads? Która non stop rekrutuje, a nawet nie raczy się odezwać?

lol
@sceptyk

no nie wiem, do mnie raczyli się odezwać, ba, nawet zaproponowali pracę aczkolwiek finalnie odmówiłem

Kamila
@lol

Dlaczego odmówiłeś?

lol Nowy wpis
@Kamila

Forma pracy i cold callingu, jednak znajomość systemu z jakiego korzystają już ich klienci vs. ich KPI, czyli wciskanie najmniej potrzebnych rzeczy jednak mnie zniechęciła.

Irena Nowy wpis
@lol

No cóż. A ile tu za taką pracę płacą?

TheNewOne

Cześć, mam pytanie odnośnie stanowiska "Digital Sales Representative - Polish-English". Możecie napisać mi kilka słów - czy warto, nie warto, jaka podstawa i czy premia ma odgórną granicę? Dziękuję za pomoc! :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie TeleTech? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
hektor

Praca niewolnicza wymagania jak w NASA pensja minimalna krajowa o podwyżce niema mowy po 5 latach w firmie i 40 latach w zawodzie dyrektor śmieje się w twarz podczas rozmowy o podwyżce, dokładać obowiązków a o pieniądze się nie pytaj lepiej się zwolnij to zaoszczędzimy na tobie. (usunięte przez administratora)

@hektor

Chętnie poczytałabym coś na temat tych wymagań, o których wspominasz. Naprawdę są aż tak duże? Piszesz, że pracujesz już 5 lat więc wnioskuje, że jednak nie musi być aż tak źle skoro do tej pory się nie zwolniłeś. Prawda?

sceptyk
@Karolina

Może po prostu nie jest tak łatwo znaleźć pracę, bo wszędzie robią castingi, a obiad trzeba ugotować, więc z dwojga złego już lepiej się użerać

Ziom

Jak wygląda kwestia płacy minimalnej? Czy te 3300 netto jest nadal aktualne? I jak wygladą prowizja, jest jakaś granica czy bez limitu? Wypłacana co miesiąc czy kwartalnie jest jest się na targecie miesiąc w miesiąc?

Praca idealna dla studenta, osoby która potrzebuje mieć elastyczny czas pracy. Wynagrodzenie na rękę to 3300 zł plus karta multisport i pakiet medyczny. Możliwości rozwoju- żadne, awansu- znikome. Propozycja awansu na 100 osób w firmie pojawia się raz na pół roku (słuchanie rozmów kolegów), menagera chyba raz na dwa lata. Typowe call center. Miejsce idealne dla kogoś kto potrzebuje mieć jakieś doświadczenie w CV albo chce zacząć przygodę z płatnymi reklamami Od roku/ dwóch bardzo duża rotacja pracowników. Premia teoretycznie możliwa, a w praktyce nie do uzyskania przez wyśrubowane targety. Polecam studentom na początek i ludziom bez ambicji :)

ciekawy

Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna i wynagrodzenie na stanowisku Inside Sales Representative? Jestem zainteresowany, składaniem tam papierów. Dziękuje z góry za odpowiedzi.

@ciekawy

4600 lub 4800 brutto

Darek

Inside Sales Representative - jakie mają wymagania?

Magazynier na b2b? Blagam...

A jakie są warunki na tym B2B? Oferują w TeleTech jakąś sensowną stawkę żeby na własnej działalności wyjść na swoje? Czy lipa?

Samson

Jest duża rotacja?

Jamie
@Samson

Spora, dlatego ciągle rekrutują, ludzie zostają po kilka miesięcy a potem uciekają głównie ze względu na wynagrodzenie

Rafał
@Jamie

Napisz na jakim poziomie jest wynagrodzenie. Można dorobić do wypłaty zostając po godzinach lub starając się o premie? Liczę, że mi odpowiesz.

Foxlady

Odkąd zmienił się Senior Sales Manager w 2017 roku, firma straciła bardzo dużo. Kobieta, która przyszła na to stanowisko (zresztą wypowiadająca się poniżej) nie zna się kompletnie na sprzedaży i pracy jaką wykonuje się na stanowisku inside sales rep. Przychodząc do firmy obiecywała, że najpierw spędzi miesiąc na dzwonieniu do klientów, żeby poznać specyfikę pracy, ale oczywiście tego nie zrobiła, tylko od razu zajęła się zwalnianem ludzi jak tylko jej tabelki w Excelu się nie zgadzały. Ogólnie jest to kobieta uwielbiająca mężczyzn, a już tacy którzy ją podrywają mają u niej najlepiej (głównie włoski i arabki team). Wtedy nie mają znaczenia ich wyniki, bo argumentuje brak wyników dużym zaangażowaniem w pracę... (Żenujące). Odkąd ta kobieta się pojawiła w firmie i zaczęła od zwalniania ludzi, atomosfera zmieniła się diametralnie. Ludzie byli zastraszeni, zaczęli sami odchodzić z pracy, bo bali się zwolnienia. Nagle ze świetnej i luźnej atmosfery zrobiło się sztywno i nieprzyjemnie. Praca sama w sobie była bardzo fajna, super prowadzone szkolenia, można było się dużo nauczyć. Niestety atmosferę w pracy tworzą ludzie, a przykład idzie z góry. W tym momencie nie da się już tam pracować, przykro, że jedna kobieta tak zepsuła tą firmę.

Kkq

Osoby ktore piszą o targetach - na jakich stanowiskach pracowaliście?

Królowa
@Kkq

Inside Sales Representative Nie ma aż tak źle, to chyba normalne że w pracy masz ustalone cele, których powinieneś osiągnąć :) Wystarczy angażować się w szkolenia i w codzienną pracę, a nigdy nie będziesz mieć problemów z osiągnięciem targetów. Tym bardziej, że poza stawką podstawową jest możliwość otrzymania dodatkowej komisji, która zależy od tego ile zbierzesz punktów w ciągu miesiąca. Możliwości rozwoju są, i nie trzeba czekać 3 lata na awans, jeśli jesteś zaangażowany w swoją pracę i lubisz analizować dane. Zespół jest świetny, a to jednak jest bardzo ważne :)

Jasiek

Myślę, że ogólnie bardzo dobrze pracuje sie bo patrząc na forum i to, że od dawna nikt nie pisał to tak można wywnioskować.

Agnieszka

@Wolna czyli według Ciebie zmieniło się na gorsze w TeleTech? Czy pracownicy, którzy pracują już dłużej też tak uważają? Takie porównanie opinii jest ważne dla osób, które myślą nad podjęciem współpracy.

Wolna

Nie polecam tej firmy, która obsługuje klienta pewnej znanej wyszukiwarki. Targety nie wyobrażalnie wysokie, żeby być na targecie to tak naprawdę w skali tygodnia trzeba zrobić po 10 nadgodzin (bezpłatnych). Nie ma absolutnie możliwości rozwoju w tej firmie . Szkoda czasu i nerwów w takiej firmie i jeszcze do tego użerać się z kochanym managerem Q... Generalnie największą rotacje jaką dotychczas widziałam to było w Teletech, średnio co 2/3 tygodnie ktoś jest zwalniany bądź się zwalnia...

Agnieszka

@Salander dziękujemy za Twoją szczegółową ocenę. Z pewnością będą to cenne informacje dla przyszłych kandydatów. Czyli w firmie pracownicy mają możliwość rozwoju? Są stosowane rekrutacje wewnętrzne?

Nickita

Nie polecam nikomu. Wyzysk słynnej firmy G. za ich pośrednictwem nie zna granic. Pensje nawet z bonusami językowymi odbiegają od tego, co można dostać w Krakowie na pokrewnych stanowiskach w korporacjach, a wymagania przy tym, stres i inwigilacja jak nigdzie indziej. Kadra menagerska bardzo niekompetentna, wybierana, jak to w korporacjach często, na zasadzie im głupszy ,bardziej infantylny i zdolny do nic nie robienia, tym większe ma szanse na awans. Pracownicy szeregowi zmieniają prace najpóźniej po 4 miesiącach. Wielu nie dotrwa do końca okresu próbnego.

Salander
@Nickita

Nie wiem o czym mówisz i czy kiedykolwiek pracowałeś w tej firmie, albo po prostu jesteś jednym z tych którym nie udało się ogarnąć tematu i nie poradził sobie z wiedzą o produkcie. Ja pracowałam tam na tyle długo, że myślę że mogę się rzetelnie wypowiedzieć. Pensje nie należą do najniższych w porównaniu do innych firm tego typu, jak jesteś dobry to dużo możesz nadrobić prowizją. Pracować trzeba aby zrobić target, ale nikt nie wymaga od ciebie więcej i jak zrobisz swoje to masz więcej luzu. Korporacja to korporacja więc pewnych rzeczy się nie uniknie, jak targety, itp. ale myślę że idąc pracować do takiej firmy masz tego świadomość. Atmosfera w pracy bardzo fajna, luźna bez żadnego spinania się, z managerami można rozmawiać i wszystko wyjaśniać na stopie przyjacielskiej. Benefity standardowe jak multisport czy medicover oczywiście są, dodatkowo dofinansowania do kursów językowych, dużo konkursów motywacyjnych i imprez integracyjnych. Nie każdy lubi pracę na telefonie i nie każdy ogarnia sam produkt na którym się pracuje, natomiast nie widzę powodu by swoje niepowodzenia zrzucać na firmę. Jak każda firma ma swoje niedociągnięcia i minusy, ale w ogólnym rozrachunku pracę tam wspominam bardzo fajnie i polecam!

@Salander

Salander czy właściwie Pani Manager bądź dział HR ?

Salander
@Wolna

Ani jedno ani drugie - zwykły ex-pracownik :) targety są jak najbardziej możliwe do zrobienia jak ktoś faktycznie pracuje a nie obija się to mu jeszcze zostanie czasu na inne rzeczy i nikt ci nie każe żadnych nadgodzin robić, chyba że faktycznie nie ogarniasz, ale to już raczej Twoja wina - szkolenia masz zapewnione, jak czegoś nie umiesz zawsze można się doszkolić - wystarczy chcieć. Zgodzę się co do możliwości rozwoju - niestety są dość ograniczone i było to jednym z powodów dla którego zdecydowałam się odejść z firmy.

@Salander

Zmieniło się baaardzo, opierasz się na starych informacjach ! ;)

Nickita

karol

Branża telekomunikacyjna ma dużą konkurencje ale widać ze oni niezle sobie radza posiadaja kilka nowych ofert pracy

Zostaw merytoryczną opinię o TeleTech - Kraków

• Jak się pracuje w TeleTech?

Zobacz opinie na temat firmy TeleTech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeleTech?

TeleTech
  • Nieznana 9