Netspace Grzegorz Gruchalski

Opinie o Netspace Grzegorz Gruchalski

exworker

Witam wszystkich. Negatywy - praca bardzo często po godzinach. Firma nie płaci za nadgodziny, za to Prezes co miesiąc wypłaca premię wg. tylko sobie znanego algorytmu. W praktyce można codziennie siedzieć w pracy po 2 godz dłużej i nic z tego nie mieć. Wynagrodzenie - częściowo pod stołem żeby oszczędzić na Zusie. Brak jakiegokolwiek socjala bo firma za mała i biedna chociaż szef regularnie co 3 lata przesiada się w nowy model Hondy Acord. Wynagrodzenie przeciętne, w większym przedsiębiorstwie zapłacą min 1000 zł więcej za ten sam zakres wiedzy i kompetencji. Na plus - idealna firma dla kogoś świeżo po studiach lub z krótkim stażem w IT. Baaardzo wielu rzeczy nowych można się nauczyć, ilu klientów tyle indywidualnych problemów, sporo ciekawych wdrożeń.

Zostaw opinię o Netspace Grzegorz Gruchalski - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netspace Grzegorz Gruchalski