Opinie o A.T. Property Pucuś w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy A.T. Property Pucuś. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w A.T. Property Pucuś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.T. Property Pucuś w Łódź

Witam. Jestem po prostu zażenowany postawą Pana Adama T. Po przepracowanym miesiącu w dalszym ciągu nie otrzymałem wynagrodzenia. Kompletnie zero kontaktu,mało tego znajomy który pracował tam razem ze mną,otrzymał wynagrodzenie 2 dni temu. Próby jakiegokolwiek kontaktu zakończyły się niepowodzeniem. Nie polecam tej firmy ze względu na standardy jakie tam panują. Oraz za takie traktowanie swoich pracowników. Pozdrawiam

Justa Nowy wpis
@Anonim

pisałeś 13 a wypłaty 15 są każdego miesiąca trochę mało poważna opinia

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie A.T. Property Pucuś? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Justa Nowy wpis

Nadgodziny mi są wypłacane i z tego co jeszcze z innymi rozmawiałam też. Odbiór to chyba z szefem trzeba gadać co i jak.

Anka Nowy wpis

Ktoś wie czy kogoś teraz szukają?

filomena

@Dorka trzeba być dobrym pracownikiem to będzie zadowolenie z pracy bo firma jest dobra i ja polecam!!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie A.T. Property Pucuś? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Dorka

Czyli po staremu temu panu dziękujemy ludzie nie zatrudnianie się będzie tego żałować same negatywne opinie na początku dobrze a potem ..........

Zofia

@Zażenowana, może mogłabyś dodać jeszcze swoją opinię na temat warunków pracy? Jaka jest atmosfera między pracownikami i relacje pracownik-przełożony? Rozumiem, że wynagrodzenie jest satysfakcjonujące, ale chciałabym, żebyś dodała czy firma oferuje poza finansowe bonusy takie jak solidny pakiet socjalny?

Zażenowana

Pracuję w tej firmie od niedawna. Po prostu jestem w szoku, że tyle można zarobić przy sprzątaniu. Gdzie ja do tej pory pracowałam. Oczywiście pracy od groma, ale na koniec miesiąca jest nieźle.

Zofia

@Anonim, a czy miałeś normalnie podpisaną umowę z A.T. Property Pucuś? Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że już nie pracujesz w tym miejscu tak? Udało Ci się już odzyskać zaległe wynagrodzenie? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracodawcy, jakim jest A.T. Property Pucuś? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w tej firmie?

Zofia

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że Wasze komentarze są niezgodne z regulaminem obowiązującym na forum (https://www.gowork.pl/regulamin ) i mogą zostać usunięte przez administratora. To nie jest miejsce na tego typu dyskusje. Jeśli macie do powiedzenia coś konkretnego i merytorycznego na temat pracy w A.T. Property Pucuś to zachęcam. @Robert, rozumiem, że pracujesz w tym miejscu. Mógłbyś napisać coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

Robert

Niestety nie każdy spełnia prawidłowo swoje obowiązki w firmie. Są później tylko problemy.

Pawelciesielczuk

Dziadostwo czlowieku skad ty wzioles to nie mile i przemadrzale babsko do biura . Praca za psie pieniadze za to wymagania jak do pracy w biurze . Jedno wielkie dziadostwo I wyzysk zreszta swiadczy to o ludziach pracujacych w firmie nie polecam .

Kolega_co_mialbyc_podstawiony

Ja powiem tak na czarno nie da sie pracowac na sile wciskaja umowe smieciowa bo przeciez po co dac umowe o prace. Teraz minusy 8godzin dziennie.bez sobot itp kary godne zero mozliwosci.zarobienia godziwych pieniedzy 1500zl chyba ze wpadnie impreza masowa to ciut wiecej. Szef cwaniak wyszczekany I wmawiajacy na sile bzdury o innych firmach tak tak o Panu mowa p.Andrzeju znawco pracodawcow burak jestes .Pani z biura to samo dziadostwo jakich malo .... niestety rynek.firm sprzatajacych nie.konczy sie na pucusiu I 13.70brutto . Takze po rozmowie czas na inspekcje pracy I kontrole.

Ten pan napisał że skończył z współpracy bo warunki jakie stawiał p. Adam mu widocznie nie odpowiadały, więc zrezygnował a ja np. pracowałam i wiem że to "cwaniacka" firma zresztą cały spedimex to wie!!! Starzy pracownicy prawie wszyscy odeszli tylko 2 osoby zostały bo akurat pracy nie miały i nie chciały na lodzie zostać. To prawda że firma ta na poł etatu chciała zatrudniać i niektóre osoby się na to zgodziły bo właściciel bardzo prosił itp. Wyszła awantura i teraz już maja całe etaty bo kierownictwo spedimexu zadziałało!!!! A 50 zł za lekarza to ja osobiście i wszyscy z którymi pracowałam jeszcze nie otrzymali więc samo to o tej firmie świadczy!!! Ludzie nie rezygnują z pracy dlatego ze im pasuje tylko dlatego że innej nie znaleźli pracy bądź są przyzwyczajeni do obecnego miejsca pracy i mają pewne zatrudnienie choćby na teraźniejszy moment!!! Jak się p. Magdo podoba w Pucusiu to ok. nic nikomu do tego, ale proszę nie podważać opinii innych pracowników bądź byłych bo jak by było wszystko ok to by nikt tak nie wypisywał. Posdrawiam i Andzrzej 3maj się !!! Nic tu po mnie:P ciekawe czy po 3 mc 5 dych za lekarza wyżebram:)

Pisze to co wiem, nie mam powodów do kłamania. Zrezygnowałem z współpracy z ta fIrmą, pracuje na szczęście gdzie indziej. Chcą zatrudniać na połowę etatu i mniej, gdzie praca od poniedziałku do piątku wynosi 8 godzin każdego dnia za 1500 niecałe. Czyli najniższa krajowa. Nie tylko mnie to proponowali jak przejmowali sprzątanie na magazynie tylko wszystkim. Oszczędzają na wszystkim, za badanie lekarskie do tej pory nie wypłacili pracownikom - wiem bo utrzymuje kontakt z kolegą. Może parę osób mają na umowę dla przykrywki przed PIP-em. Może miałaś to szczęście i jesteś jedną z nich. Moim zdaniem firma do skontrolowania przez PAŃSTWOWĄ INSPEKCJE PRACY!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM i życzę samych umów o prace w takich godzinach jakich Pani pracuje w tej firmie jak i w każdej innej:)

Magda
@Andrzej

Hehe śmiać mi się chce. Piszesz to co wiesz. Ale skąd możesz to wiedzieć skoro jak również piszesz NIE PRACOWAŁEŚ i NIE PRACUJESZ w firmie ? Masz kontakt z kimś kto pracuje- więc wychodzi na to że mu jest ok, bo jakby tak nie było to by szukał pracy gdzie indziej. Weź facet przeczytaj raz jeszcze to co napisałeś i sie zastanów nad sobą... Naprawde bardzo cenna opinia od osoby, która nie pracowała hehe ale wie wszystko od osób które PRACUJĄ. Żal... Ode mnie pracy dużo, warunki jasne, kasa ok. Jak ktos chce to będzie pracował, a jak nie to będzie wypisywał to co Pan Andrzej u góry... Pozdrawiam

Magda
@Magda

A no i zapomniałam jasno i wyraźnie napisać JA TAM PRACUJE :)

Anka

Andrzej nie wiem jakim cudem piszesz takie rzeczy, ale jak ja CHCIAŁAM pracować bez umowy to ONI MI nie chcieli się zgodzić i musiałam podpisać umowe jak chciałam pracować../.

hahaha!!! mam doczynienia z tą firmą chcą zatrudniać najchętniej na czarno:) cwaniacy i tyle...

Daniel

Bardzo fajna praca. Dla mnie jest akurat dorywcza. Sprzątanie po masówkach. Fajne pieniądze dla studentów i tyle :) Pozdro :D

współpraca z tą firmą przebiega na wielu płaszczyznach, ale muszę przyznać, że każdą z nich polecam i każda z nich wiele mnie nauczyła. uważam, że warto się tam starać, bo wtedy jest nawet szansa na ewentualne zatrudnienie, mówię oczywiście o syt. np. po proaktykach

karka

Pracowałam podczas studiów.Teraz pracuje już w swoim zawodzie. Bardzo dobra współpraca. Kasa dobra. Szef surowy, ale uczciwy- pieniądze wypłacane zawsze na czas. A jak widzi że ktoś chce pracować i dobrze pracuje to i na podwyżkę można liczyć. Także zarobić się w PUCUSIU da. A jak ktoś chce dostawać pieniądze i leżeć do góry brzuchem no to nie tu. Tu sie pracuje i sie zarabia. Marcin może po prostu trzeba było rzetelnie pracować (?).

burek

Ja tesz jestem zaskoczony opiniom marcina. Szef wymaga ale warunki som jasne. Z kasom tesz nie chahmenci i narzekać nie moge

Zostaw merytoryczną opinię o A.T. Property Pucuś - Łódź

A.T. Property Pucuś
2.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Warecka 3 lok. 1/2
    91-202 Łódź