Opinie o Shipconnected LTD w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Shipconnected LTD. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Shipconnected LTD o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shipconnected LTD w Gdańsk

Zibi Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że przestaliście dzielić się opiniami o pracy w firmie?

PP Nowy wpis

Mam ale co do umów i organizacji. Nie wiem skąd pozytywne opinie ale firma jak chyba większość stoczniowych -która nie panuje nad podstawowymi sprawami związanymi z zatrudnianiem ludzi.

Julia Nowy wpis

Słowni ludzie i godni zaufania, współpraca to czysta przyjemność!

Miron Nowy wpis

Dobry pracodawca to musiał zapracować sobie na taką opinię!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Shipconnected LTD, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Prezes

Warunki pracy jak najbardziej ok, zorganizowana firma

Błaszczykowski
@Prezes

Zdecydowanie popieram, pracowałem w shipconnected jakiś czas i ani razu nie poczułem się źle traktowany jako pracownik. Wręcz przeciwnie.

Pracuch

Póki co jeszcze się nie zawiodłem, z szefostwem dobra sztama, robota jakoś idzie ;)

@Pracuch

U mnie podobnie, bardzo dobrze się dogadywałem z szefem, co było miłą odmianą od moich dwóch poprzednich prac, które musiałem opuścić. Shipconnected trzyma wysoki poziom pod tym względem, zdecydowanie duża zaleta firmy.

LeBron

Obrotna i dobrze rozwijająca się firma, w wielu aspektach świeci przykładem.

Spawacz

Nic sie nie zmieniło zlodzieje którzy obiecuja umowe wykorzystuja ludzi a na koniec zwlekaja z wynagrodzeniem lub wg nie płacą,omijajcie szerokim łukiem cały szefuncio cwaniak i przekręt nie ma szans na kontakt w sprawie pieniedzy nikt nic nie wie

ADI
@Spawacz

Taką opinie dają osoby które nic nie potrafią w pracy,a uważają się za niewiadomo co!!!!-tzw.lewary.FIRMA OK tylko dla ludzi którzy potrafią pracować.

Rom
@Spawacz

No właśnie, panie spawacz, w jakim okresie Pan pracował? Od byłych współpracowników nie słyszałem żadnych negatywnych opinii

@Rom

Chciałabym, żebyś również wypowiedział się na temat pracy w Shipconnected LTD. Czy zapewnia ona rozwój swoich pracowników i stwarza realne szanse na awans w firmie? Myślę, że użytkowników może zainteresować ta kwestia, zwłaszcza tych, którzy szukają pracy z perspektywami.

Valerian
@Spawacz

Nie słuchałbym bzdurnych opinii w internecie, pracowałem w tym zakładzie przez 3 lata i bardzo dobrze wspominam, tyle w teamcie.

@Valerian

Może zechcesz również napisać, jakie konkretnie elementy pracy w Shipconnected LTD oceniasz pozytywnie? Jak długo nie pracujesz już w firmie i co najlepiej wspominasz z okresu zatrudnienia w niej? Warto dodawać wyczerpujące i rzetelne wpisy, dzięki którym, umożliwisz użytkownikom wyciągnięcie odpowiednich wniosków.

Nicky
@Teresa

Ja najlepiej wspominam atmosferę w pracy, gdyby nie ona nie siedziałbym tam tak długo. To dla mnie istotny aspekt, w końcu w robocie spędzamy jednak trochę czasu, stawiam go wyżej niż nie wiadomo jakie numerki na wypłacie.

Mario

Bardzo sobie ceniłem swoją współpracę z Shipconnected, nie mam firmie nic do zarzucenia, wszystko w terminie i fachowo.

@Mario

Na czym polegała Wasza współpraca z Shipconnected LTD?Możesz napisać jaki rodzaj prac wykonywała dla Ciebie firma i czy wyciągnąłeś jakieś wnioski dotyczące wykonującego zlecenie zespołu. Forum ma na celu dzielić się doświadczeniem dotyczącym pracy w firmie. Jednak Twoja wypowiedź może dać przyszłym kandydatom o zatrudnienie spojrzenie na nią z innej perspektywy.

Wojciech

Również uważam, że firma jest jak najbardziej w porządku, pracuję od paru miesięcy i nie miałem ANI RAZU problemów z wypłatą, szefostwem, czy właściwie czymkolwiek.

...... nie polecam nikomu.....dziś pracujesz jutro nie................... bez umowy niczego jak zwykły niewolnik ........i na tym koniec..................

spaw

a kto tam jest szefem że tak cwaniakuje?

PRACOWNIK

Najgorsza firma w jakiej kiedy kolwiek pracowalem. Zawsze musisz sie prosic o wlasne pieniadze, stawki ktore ustalicie to napewno policzy se po swoich.A jak byscie chcieli sie zwolnic to jeszcze bedzie wam grozil ze was z tamtej firmy zwolnia bo chce byc gora. ALE MIEJCIE TO GDZIES.NAPRAWDE NIE WARTO!!!!!!!!!

Monter
@PRACOWNIK

Masz racj (usunięte przez administratora) nie firma ale obiecują wszystko żebyś tylko u niech pracował a na koniec wyrzucają Cię i odcinają ci stawkę którą wcześniej ustaliłeś z szefem tej że firmy. Nie polecam ......

Mieczyk
@PRACOWNIK

Proszę przyjechać i sprawdzić mój mąż jest 6 lat i jak brakowało kasy w domostwie to Szef stawał na wysokości zadania i do tęgi załatwiał szybko prace kontrakt 4 tyg

Zostaw merytoryczną opinię o Shipconnected LTD - Gdańsk

Shipconnected LTD