Restauracja Bistro Pod Wawelem s.c. Zbigniew Przebinda Zbigniew Wiklik

Adres: Koletek 20, 31-069 Kraków

NIP: 6762178320 REGON: 356259452

Restauracja Bistro Pod Wawelem s.c. Zbigniew Przebinda Zbigniew Wiklik

Opinie o Restauracja Bistro Pod Wawelem s.c. Zbigniew Przebinda Zbigniew Wiklik

Filtruj opinie po kryteriach:

osettino
 Opinia

Typowy lokal imprezowy. Wesela - urodziny - chrzciny. Poza tym - nie ma zastosowania... Na codzienn - PRL Ale na umawianych przyjeeciach nie dajaa plamy Moje sugestie dla Restauracja Bistro Pod Wawelem s.c. Zbigniew Przebinda Zbigniew Wiklik: Niestety, tutaj powstanie nowe centrum sportowe. To wyklucza sugestie... Lubię atmosferę w Restauracja Bistro Pod Wawelem s.c. Zbigniew Przebinda Zbigniew Wiklik za: Mozzna siee dogadacc

Zofia
 Opinia

Obsługa miła, właściciel restauracji wyjątkowy burak i gbur. Zdecydowanie nie polecam

Opinia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Restauracja pod Wawelem o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

XXX
 Opinia

Warunki pracy dosyć ciężkie - praca od 10:30 do 1:30 i jest to ciężka praca. Sprzątanie, nakrywanie, noszenie naprawdę ciężkich tac, a potem na koniec znowu sprzątanie. Za to pracownicy w większości bardzo sympatyczni i pomocni, no może z wyjątkiem niektórych osób na kuchni, no i jedna z kierowniczek też umie być upierdliwa. Wszystko to wynagradzają zarobki, które dla ludzi ogarniętych potrafią być naprawdę wysokie.

DD
 Opinia

Opinie klientów tez nie są najlepsze: Być może moje złe wrażenie o tej restauracji spowodowane jest tym, że odwiedziłem ją w grudniu kiedy restauracja jest pełna gości przedświątecznych spotkań, być może. Byłem tu z zagranicznymi gośćmi więc oni nie zauważyli, że jedzenie było OKROPNE, pewnie pomyśleli, że to takie tradycyjne... W toalecie brud i smród. Bywałem w różnym spelunach, ale to na spelunę nie wyglądało, a i rachunek to potwierdził, Na koniec obsługa: był problem ze znajomością karty Nie wrócę tutaj choć widać, że właściciel zainwestował kiedyś dużo,.

nicola
 Opinia

W życiu nie przeżyłam takiego koszmaru i wyzysku na ludziach. Jeśli praca od 10-4 rano jest rzeczą normalną to ja dziękuje. Chamstwo na kuchni jak się patrzy,a do tego menadżerowie bez serca. Zarobki owszem dosyć dobre jak na knajpe ale kosztem zdrowia. Ja do dziś mam problemy z kręgosłupem od noszenia ogromnych tac. Nie dla kobiety!!

Pomocna?

Zostaw opinię o Restauracja Bistro Pod Wawelem s.c. Zbigniew Przebinda Zbigniew Wiklik - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Bistro Pod Wawelem s.c. Zbigniew Przebinda Zbigniew Wiklik

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.