Opinie o Global Mimar Polska

Firma zarządzana przez syryjczyka, absolutny brak organizacji, permanentny brak wypłat, nie opłacany Zus, a portal gowork usuwa negatywne komentarze. Brawo wy

lakaj

wiadomo jak jest @3e4r często firmy oszczędzają na czym mogą, czyli na pracownikach niestety. Ale tutaj słyszałam że jest inaczej i atmosfera fajna, to prawda?

xyz
@lakaj 05.04.2016 23:06

atmosfera jest bardzo fajna, a z umową o prace nie było problemu, sami proponują na 7 miesięcy na początek. angielski niekoniecznie perfekt, ja sobie radze z poziomem średnio-zaawansowanym pisanym i komunikatywnym mówionym

Kolejny oszukany przez gm
@xyz 07.11.2016 12:47

nie wiem kim jesteś ale ewidentnie nie masz pojęcia o tej firmie, w efekcie jest to opinia sponsorowana i niewiarygodna

słuchaj, jak nie masz niczego innego na oku a masz propozycje pracy u nich to smialo sie mozesz zgodzic poza tym przedstawia ci warunki wiec bedziesz wiedzial czy ci odpowiadaja czy nie i czy sie godzic na nie czy nie

3e4r

no pewnie ze nie..chociaz z drigiej storyn to powinno byc tak ze w kazdej firmie bez wzgledu na stanowisko oferowana jest umowa o prace no ale wiaodmo jak ejst

anka

o jakim stanowisku myślałaś @perfekto, zgadzam się z Tobą, że w pracy trzeba przede wszystkim pracować , a umowa o prace nie w każdej firmie jest gwarantowana

perfekto

wiadomo, wszędzie trzeba się starać... mnie jednak przekonuje to, że praca jest w stabilnej firmie jakby nie było, co daje jednak stabilność zatrudnienia no ale jednak angielski trzeba znać perfekto

antek

Może i szuka takich pracowników, ale trzeba pamiętać, że Global Mimar to międzynarodowa firma specjalizująca się w architekturze. Branża sama w sobie jest wymagająca, ale mają potencjał, nie bez powodu oddziałują środkowymwschodzie europy. Mają zadowolonych klientów w wielu krajach, a przecież cały czas się rozwijają.

Emma

Globar Mimar Polska szuka teraz pracowników do pracy międzynarodowej, z dobrym i płynnym angielskim i doświadczeniem. Jak bym szukała pracy, to chyba bym się nie zastanawiała, ciekawie to wygląda i zapewniają szansę na rozwój plus atrakcyjne pieniądze. Ciekawe o jakich kwotach mowa za taką pracę, może ktoś wie.

Zostaw opinię o Global Mimar Polska - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Mimar Polska