Global Mimar Polska
1 20

Opinie o Global Mimar Polska

Sylwia

@Franek na forum według regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin takie słownictwo jest zabronione. Administrator portalu ma prawo usunąć takie opinie. Zatem pisząc opinie o firmie Global Mimar Polska przestrzegajcie regulaminu i piszcie prawdziwe opinie, wtedy pozostaną one na wątku.

Zein Master
@Sylwia 30.05.2018 15:48

Może ta Sylwia to administrator ? Skąd zna regulamin ? Dlaczego poucza innych i zarzuca im kłamstwo ? Administratorze czy masz na imię Sylwia? Albo Wiktor lub Bartek i tylu innych wcześniej ... ?

Sylwia

@Franek to nie jest groźba, tylko informacja jak forum funkcjonuje. Ważne, by swoje tezy argumentować, by było wiadomo, że są prawdziwe. W innym przypadku może być coś traktowane jako pomówienie.

Franek
@Sylwia 15.06.2018 15:52

A kim ty niby jesteś "Sylwia" ? Jesteś adminem ? Może chcesz mnie podać do sądu ? Zastanawiające zaangażowanie. Twój tatuś nie miał skrupułów aby orżnąć ludzi w obcym kraju. Imigrantom uchodzi ?

mazen demyati

I will sue all of you

Wiktor

Dlaczego tak piszecie? Może nie trzeba nikogo obrażać?

Franek
@Wiktor 23.05.2018 20:08

Czy nazywanie oszusta oszustem albo złodzieja (usunięte przez administratora) jest obraźliwe ? A może po prostu warto być uczciwym ? Nasze uczynki świadczą o nas, a prawda w oczy kole

Bartek

Idealnych firm nie ma. W tej branży zawsze będą duże spory to specyfika tej pracy!!

fake
@Oszukany 17.05.2018 21:45

Kolejny pożyteczny idiota pisze przychylne posty. Nie wiem po co, bo firma jest tylko na papierze, aby syryjscy emigranci, którzy siedzą w pseudo zarządzie, mieli wizy pobytowe.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Rzeszów.

lakaj

wiadomo jak jest @3e4r często firmy oszczędzają na czym mogą, czyli na pracownikach niestety. Ale tutaj słyszałam że jest inaczej i atmosfera fajna, to prawda?

fake
@Kolejny oszukany przez gm 22.11.2017 09:48

"Nie wiem kim jesteś"...... - ja się domyślam ze ten przychylny komentarz nick xyz ktoś z "firmy" napisał. Przecież nie będzie pisał ej no jest do bani ale potrzebujemy żeby ktoś na nas zarabiał

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Global Mimar Polska? Napisz o tym!

Odradzam

Firma która nie płaci podwykonawcom a z tego co mi wiadomo także pracownikom. Faktycznie właścicielem jest Syryjczyk, który najwyraźniej nie ma uważania dla podpisywanych przez siebie umów.

Global Mimar = porażka

Firma która nie płaci podwykonawcom i z tego co wiem także pracownikom. Całkowity brak profesjonalizmu. Faktycznie należy do obywatela Syrii, który najwyraźniej nie ma uważania dla podpisywanych przez siebie umów. Taka widać mentalność ...

Oszukany

Firma która nie płaci ani podwykonawcom ani pracownikom. Omijać z daleka, kompletny brak profesjonalizmu. Właścicielem jest imigrant z Syrii, o mentalności odbiegającej od standardów cywilizowanego świata. Kto pozwala na działanie takich oszustów w Polsce ?

Firma zarządzana przez syryjczyka, absolutny brak organizacji, permanentny brak wypłat, nie opłacany Zus, a portal gowork usuwa negatywne komentarze. Brawo wy

słuchaj, jak nie masz niczego innego na oku a masz propozycje pracy u nich to smialo sie mozesz zgodzic poza tym przedstawia ci warunki wiec bedziesz wiedzial czy ci odpowiadaja czy nie i czy sie godzic na nie czy nie

3e4r

no pewnie ze nie..chociaz z drigiej storyn to powinno byc tak ze w kazdej firmie bez wzgledu na stanowisko oferowana jest umowa o prace no ale wiaodmo jak ejst

anka

o jakim stanowisku myślałaś @perfekto, zgadzam się z Tobą, że w pracy trzeba przede wszystkim pracować , a umowa o prace nie w każdej firmie jest gwarantowana

perfekto

wiadomo, wszędzie trzeba się starać... mnie jednak przekonuje to, że praca jest w stabilnej firmie jakby nie było, co daje jednak stabilność zatrudnienia no ale jednak angielski trzeba znać perfekto

antek

Może i szuka takich pracowników, ale trzeba pamiętać, że Global Mimar to międzynarodowa firma specjalizująca się w architekturze. Branża sama w sobie jest wymagająca, ale mają potencjał, nie bez powodu oddziałują środkowymwschodzie europy. Mają zadowolonych klientów w wielu krajach, a przecież cały czas się rozwijają.

Emma

Globar Mimar Polska szuka teraz pracowników do pracy międzynarodowej, z dobrym i płynnym angielskim i doświadczeniem. Jak bym szukała pracy, to chyba bym się nie zastanawiała, ciekawie to wygląda i zapewniają szansę na rozwój plus atrakcyjne pieniądze. Ciekawe o jakich kwotach mowa za taką pracę, może ktoś wie.

Zostaw opinię o Global Mimar Polska - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Mimar Polska