Opinie o Zarząd Wywiadu Ekonomicznego S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zarząd Wywiadu Ekonomicznego S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zarząd Wywiadu Ekonomicznego S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarząd Wywiadu Ekonomicznego S.A. w Warszawa

Czy Zarząd Wywiadu Ekonomicznego S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Andrzej Nowy wpis

Przede wszystkim oferuje nie płacenie należnych pensji i składek do ZUS.

XYZ Nowy wpis

A ta firma jeszcze istnieje w ogóle?

Dziewczyny jaki styl panuje w Zarząd Wywiadu Ekonomicznego S.A.?

Małgorzata

Wydaję mi się, że mimo wszystko nie powinieneś nikogo tu wyzywać od oszustów. I tak, wygląda na to, że ta firma działa w sposób normalny. A dlaczego właściwie masz tak złe zdanie o tej firmie? Przydałyby się tu jakieś porządne wyjaśnienia.

Szary Nowy wpis
@Małgorzata

Małgorzato , byłem pracownikiem tej firmy. Mnie oraz kilku kolegom właściciel nie wypłacił kilku pensji a na dodatek okazało się że nie płacił od pewnego czasu składek ZUS . Żeby było jasne posiadam na wszystko dokumenty: wyroki sądowe, zaświadczenia z ZUS. Dlatego jak najbardziej mam prawo nazywać do oszustem i (usunięte przez administratora) pozdrawiam

zzz

Czy jednak to się stało?

Marek C.

Niniejszym pragnę ostrzec, potencjalnych klientów, kontrahentów i osoby chcące podjąć pracę, by z daleka omijały ZWE. Jest to firma krzak która zalega z płatnościami wobec pracowników i kontrahentów, nie płaci za ZUS, wobec której toczy się szereg postepowań sądowych o zaległe wynagrodzenia, jak również kilka postepowań egzekucyjnych i komorniczych.. Tzw "Szef" jest nikim więcej jak kłamcą i oszustem. osoba dla której godność i uczciwość nie istnieją. A jego słowo, nawet to na papierze, nie znaczy nic. Jeśli ktoś ma ochotę spojrzeć Łukaszowi Baranowskiemu prosto w oczy, lub powiedzieć mu co o nim myśli to zapraszam do aktualnej. "tajnej" kwatery w biurowcu ul. Fort Wola 22.

@Marek C.

Zanim zaczniesz oczerniać pracodawcę zastanów się najpierw ile pensji otrzymałeś i ile zarobiłeś pracując w tej firmie... Firma pewnie ogłosi upadłość bo takie czasy ale dopóki było dobrze płacili w terminie. Ostrzeganie klientów jest żenujące bo pracując w tej firmie sam dla tych klientów pracowałeś...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zarząd Wywiadu Ekonomicznego S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Rychu

Ta firma to dłuznik.....!!!!!

HRC

No i jeszcze paru ludzi z prywatnego za niewypłacone pensje.

Zadowolony

Nie wiem jak to wygląda od środka, ale jako klient chcę pochwalić osoby z ZWE,które prowadziły moją sprawę, w szczególności detektywów H. i M. Dziękuje tym Panom i całej firmie i życzę dalszych sukcesów!

Towarzysz Glock

A ja dalej czekam na kasę ze "słynnego kontraktu", niestety prawda jest taka, że bez komornika pensji nie uświadczysz. Ale zgadzam się z przedmówcą - komunikacja tragedia.

młody

Generalnie zgadzam się z przedmówcą . Do HRC : ja mam zlecenie ale na szczęście nie pracowałem przy tym kontrakcie co ty.

szary

Firma w tym roku zaliczyła dwie duże wpadki: pierwsza to kontrakt o którym pisze HRC i młody, druga to 2 czy 3 sfrustrowanych klientów – autorów większości negatywnych komentarzy na tym forum. Dlaczego tak się stało nie mnie to oceniać. NIECH MI KTOŚ JEDNAK ZNAJDZIE NA RYNKU FIRMĘ, KTÓREJ WSZYSTKO SIĘ UDAJE… Pracuje w pionie, w którym jeden z zastępców dyrektora po otrzymaniu wypowiedzenia nagle skręcił kostkę, po czym równie szybko ozdrowiał dzień po zakończenia współpracy z ZWE (zainteresowani wiedzą o co chodzi ;) Praca ogólnie jest ok. Wynagrodzenie na czas, choć zdarzały się parodniowe spóźnienia (na szczęście nie co miesiąc). Problemem w tej firmie jest to, że pracownicy się nie znają. Wynika to z tego, że biura ZWE rozrzucone są po całej Warszawie. Na alejach jest tylko oficjalna siedziba i miejsce do spotkań z klientami, ale praktycznie nikogo z ZWE tam nie ma. Reszta siedzi w lokalizacjach znanych tylko tym, co tam pracują. Sam długo nie wiedziałem, że parę kilometrów od miejsca mojej pracy jest kolejne biuro. Rodzi to spore problemy komunikacyjne pomiędzy poszczególnymi pionami firmy. REKRUTACJA do ZWE obywa się po partyzancku: tak naprawdę jeśli nie jesteś z polecenia lub nie zostałeś „wyłowiony” odchodząc ze służby to masz marne szanse na zatrudnienie. W firmie praktykuje się zatrudnianie na umowę o pracę lub na zlecenie – zwłaszcza tych co mają emerytury. Ja wybrałem drugą opcję. Wbrew temu co napisał HRC (stary, rozumiem Twoje rozgoryczenie!) składki są opłacane na bieżąco (sprawdzałem!). O wynagrodzeniach nie napiszę – jest zakaz ujawniania takich informacji, a szefostwo tylko czeka żeby nałożyć karę… PODSUMOWUJĄC: może nie jest to praca marzeń, ale nie ma też tragedii. Zwłaszcza na tle innych firm na rynku. Branża jest trudna i niewdzięczna i nie każdy się w niej odnajdzie.

młody

Sądząc po nicku chodzi ci pewnie o ten słynny kontrakt do którego firma dopłacała i który został zerwany . Z tego co wiem problemy pojawiły się w tym roku, choć kontrakt był realizowany od 2 lat . Ja na szczęście mam wszystko w terminie i kasę i zus ale słyszałem o problemach tych co tam byli na umowach zlecenia .

@młody

Nikt nie ciągnie przez dwa lata kontraktu do którego dopłaca! To ty miałeś umowę o pracę czy na czarno?

@młody

Nie wiem skąd stwierdzenie że "słynny" nic nadzwyczajnego, po drugie nikt nie wykonuje kontraktu do którego dopłaca przez 2 lata, tak problemy się pojawiły bo "pan szef" ZWE kasę dostawał a pracownikom nie płacił , no z wyjątkiem słynnego kierownika obiektowego reszta łącznie z tymi co nie mieli umowy zlecenia ma problemy jak to nazwałeś ładnie do dziś, problemy na kilkadziesiąt tysięcy ! A i jeszcze "do słuchaj się " o tyn zerwaniu kontraktu.

HRC

nie polecam jako pracodawcy!!!!! nie terminowe wypłaty, nie płacenie zus -u , NIE WYPŁACANIE W OGÓLE PENSJI . Szef to kłamca niedotrzymujący słowa.

Joanna

Firma krzak, zawodowi oszuści nastawieni na to by okraść ludzi szukających pomocy, ludzi w potrzebie...blagierstwo, dziadostwo i złodziejstwo...szczerze ostrzegam....a do Jana...jaki sprzęt, jacy ludzie, jakie doświadczenie...lipa, dziadostwo i blagierstwo...

Zarząd Wywiadu Ekonomicznego
@Joanna

Zarząd Wywiadu Ekonomicznego informuje, że nie zamierza wdawać się w polemikę z anonimowymi wpisami w Internecie, do których nie jest w stanie odnieść się merytorycznie. W przypadku zastrzeżeń co do jakości świadczonych przez ZWE usług lub innych uwag dotyczących naszej działalności prosimy o bezpośredni kontakt celem wyjaśnienia sprawy pod numerem telefonu (22) 4604851 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zwe@zwe.org.pl

jan

sprzet do wykrywania podsluchow maja jeden z lepszych na rynku do tego dobrze wyszkolony personel

Ricki
@jan

Jaki sprzęt ????? sprzęt należy do podwykonawców..... a klient na koniec zapłaci podwójnie !!!!! HI HI HI....

miron

Też korzystałem i wszystko było poprawnie. Hater gonna hate.

Oszukana

Jak najdalej od nich, nie polecam, mozna tylko stracić!

mery78

Nie wiem skąd ta opinia o wydmuszce. Moja firma w zeszłym roku współpracowała z ZWE i jak dla mnie pełen profesjonalizm. Może konkurencja się odezwała :) Pozdrawiam ZWE!

Peter

Korzystałem z usług zwe. Byłem zadowolony. Najważniejsze, że rozwiązali mój problem.

Ewz

Spółka wydmuszka. Naciągnęła wielu kontrahentów. Medialnie budują wizerunek.Z dala od nich najlepiej.

nick
@Ewz

Potwierdzam ! Dokładnie tak to wygląda. Fasada! Śmiech na sali.

admin

Twoje doświadczenie może zmienić rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Zarząd Wywiadu Ekonomicznego S.A. na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarząd Wywiadu Ekonomicznego S.A. - Warszawa

Zarząd Wywiadu Ekonomicznego S.A.
1.8/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 96
    00-807 Warszawa

Zarząd Wywiadu Ekonomicznego S.A.