Opinie o GELLWE / FOODCARE w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GELLWE / FOODCARE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GELLWE / FOODCARE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GELLWE / FOODCARE w Kraków

rychu

smutek, płacz i zgrzytanie zębów

zainteresowany

Witam, czy ktoś wie jak sie pracuje w Zabierzowie w biurze? Tam tez jest ciezko czy cos sie zmienilo? Coś piszecie o zwolnieniach z "góry" i z "dołu". Skąd te zwolnienia? Warto tam iść do biura?

rufuss1

Napisz mi prosze cos wiecej na temat tego pracodawcy. rufuss1@o2.pl

MR PANEK

Czy to prawda że zwalniają ludzi z \'\'górnej półki\'\' ? Co tam się dzieje ??!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie GELLWE / FOODCARE? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Grom

Niestety nie ma jeszcze prawa żeby zamykać takie pułapki niby pracy jak Food Care jak by każdy znał parawo pracy to co dziennie była by jakaś osoba z inspekcji pracy [usunięte przez mderatora] na pożadku dziennym tylko trzba umieć go udowodnić mieć dyktafon i żądać odszkodowania, same zarobki to nie zarobki to strata czasu strata życia.

Pakowaczka

Food Care to (usunięte przez administratora) . Takie zakłady trzeba omijać szerokim łukiem.

xysal

takie jakie sobie wynegocjujesz adekwatnie do stanowiska...

zaplatana

jakie sa tam zarobki?

export manager

znalazłem ogłoszenie dot. stanowiska Export Managera w food care. Na jakie widełki płacowe można liczyć na tym stanowisku? Nie wiem czy wysyłać aplikację.

konrad

ja dostałem oferte pracy w niepołomicach w foodcare ale jak jest z dojazdem jakieś busy są?

ktoś

Chciałbym się dowiedzieć ile można wyjść na rękę jak się robi z sobotami i niedzielami?,czy za niedziele są setki,a za sobote 50%,niech ktoś napisze,pzdr.

Witam,mam pytanko czy są przyjęcia do tego Gellwe dla facetów?,bo chciałbym się przyjąć,obecnie robie w Unimięsie,ale chce się zwolnić bo mam mało godzin roboty i z tego jest cienka kasa.Pzdr.

caro

Przyjecia przez agencje tymczasowa,umowa na m-c,dojazd od 160-200zl,weekendy pracują dopłata za przejazd około 10zł zarobki uwlaczające godności

robol

nie warto szkoda czasu i nerwów

justyna

jak moge sie dostac do tej pracy? bo chcialabym tam pracowac? :)

ona

ludzie unikajcie tej firmy jak ognia

brat włodzia

500 podwyżki bedzie

Dziedzic

W Niepołomicach pełen profesjonalizm. Załoga zgrana, brak rotacji wśród pracowników i konkretne kierownictwo. Jest dyscyplina, ale jest też szacunek dla pracownika. Pracujac tam człowiek czuje się jakby był cześcią jednego zespołu. Na hali jest czysto, jakość produktów i warunki w jakich są produkowane są wyśmienite!

Kiton

Janusz dałbyś spokój....i się nie kompromitował

johns

Szczerze powiem...male przedszkole w tym powiedzmy oddziale w Niepołomicach. Mali chłopcy którzy chcą byc wielcy,najlepiej wylazac sie trochę i zero prawdziwej organizacji przacy z prawdziwego zdarzenia. Przykład-ściąga się 20pare osob na szkolenie bhp o 15.00(nie ważne czy na wolnym czy po nocce12h aby na 18.00 znów na noc!)...no i okazuje sie ,że przyjechaliście na darmo,bo...nie potrzebne Wam takie. Ani przepraszam ani pocaluj misia w (usunięte przez administratora) Paranoja! Nikogo odpowiedzialnego...ale za to ile zakazów,nakazów,uwag,zebran...a obiecanki i plany... Przezimuje osobiście i uciekam. nie czuje się na siłach "[usunięte przez moderatora]".

Zostaw merytoryczną opinię o GELLWE / FOODCARE - Kraków

• Jak się pracuje w GELLWE / FOODCARE?

Zobacz opinie na temat firmy GELLWE / FOODCARE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GELLWE / FOODCARE?

GELLWE / FOODCARE