Opinie o Blue Idea Sp. z o.o.

Daniel

Jaką macie atmosferę w pracy?

Dział Rekrutacji Blue Idea
@Daniel 07.04.2018 19:06

Panie Danielu, bardzo się cieszymy z Pańskiego zapytania :) Zachecamy do rozmowy z naszymi Rekruterami, myślę że będzie to najlepszy sposób na zweryfikowanie atmosfery panującej w Blue Idea. Pozdrawiam serdecznie, Zespół Blue Idea

ksiegowa23

Potwierdzam wpisy powyższe w temacie braku kontaktu... W pierwszym etapie była rozmowa telefoniczna, dość dogłębna i długa. Po ustalonej stawce Pan zaprosił mnie na rozmowę na II etap. Podczas II spotkania odbyła się weryfikacja wiedzy (dość obszerny test) oraz rozmowa z Panią Menedżer. Generalnie na plus, ale stawka bardzo Panią zdziwiła (wow) pomimo, iż była świadoma jakie są moje oczekiwania i pomimo zaproszenia na rozmowę. Bardzo prosiła bym przemyślała stawkę raz jeszcze i mieli dzwonić... Tak mija kolejny tydzień. Szkoda czasu, dojazdu i prezentacji swojej osoby - nie potrafią tego docenić i nie mogą nawet oddzwonić, by poinformować chociażby o negatywnej decyzji... Przykre!

Zainteresowana

Czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację?

@Zainteresowana 25.02.2018 19:09

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za zainteresowanie. Odpowiadając na Pani pytanie, tak, aktualnie prowadzimy procesy rekrutacyjne. Jak najbardziej zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem +48 12 26 77 199, bądź też na naszą stronę internetową do zakładki "Oferty Pracy" tam znajdują się informacje odnośnie trwających procesów rekrutacyjnych: http://blueidea.pl/pl.aktualne_oferty_pracy.html chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Z wyrazami szacunku, Dział Rekrutacji Blue Idea

kkl

Pani na rozmowie miła, rzeczowa. II etap - odpowiedź miała być do 13.10, bez względu na wynik, do dziś.. cisza :) szkoda czasu.

Zespół HR
@Zespół Blue Idea 09.02.2018 11:42

Szanowni Kandydaci - Dział HR stara się przekazywać wszystkie decyzje dotyczące statusu kandydatur w ustalonym terminie. Jest to dla nas ważne, dlatego przykładamy do tego szczególną wagę. Niestety często opóźnienia z tym związane nie zależą od nas. Zawsze jednak pozostawiamy kontakt telefoniczny do osoby prowadzącej rekrutację - prosimy o korzystanie z możliwości kontaktu. Pozdrawiamy, Dział HR Blue Idea

ktoś

Byłem na rozmowie na PH jestem doświadczonym handlowcem z kilkuletnim doświadczeniem w wprowadzaniu nowych produktów na rynek po pytaniu na moje oczekiwania finansowe powiedziałem tylko 2500 netto podstawy podkreślam tylko ,to Paniom wyszły oczy z orbit ,myślę ze szukają kogoś kto będzie pracował charytatywnie ,ludzie trzeba się cenić praca poniżej tej kwoty jako PH jest nie do przyjęcia i godzi w godność tego zawodu

Blue Idea

Szanowny Panie ''nie polecam" do tych spraw przywiązujemy szczególną uwagę. Dlatego dziękujemy za to zgłoszenie. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny do biura. Z pewnością wszystko wyjaśnimy. Pozdrawiamy, Dział HR Blue Idea

nie polecam

Byłem na rozmowie i mieli dać odpowiedz do końca miesiąca grudnia 2016 czy się dostałem lub nie i mamy 12.01.2017r i nie oddzwonili może i dobrze ,bo jak tak podchodzą do ludzi na rozmowach to co dopiero jak się zatrudnisz !

Blue Idea

Dziękujemy za każdy wpis. Oczywiście cieszymy się z tych pozytywnych, ale z pokorą przyjmujemy negatywne – Dział HR Blue Idea.

antyprezes

Witam!! Byłem na rozmowie 2 razy w tej firmie i powiem tak. Siedzą 2 panie które rekrutują ,jedna prowadzi rozmowę a druga słucha może się uczy. Potem zaproszenie na drugi etap z niby prezesem który rozmawia z Tobą patrząc w ekran monitora tak przez 10 lub 15 min. Zero profesjonalizmu !!! Nie Polecam !!!

ykai

Skoro oprócz opieki medycznej jest zawierana jeszcze umowa o pracę @eop, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Wiecie jednak czy wypłata jest u nich terminowa? W końcu dobrze wiedzą jak zadbać o zadowolenie swoich pracowników.

Anonimus

Jeśli pracujesz w biurze w krakowie, to na plus na pewno fajna atmosfera w pracy i całkiem sympatyczni szefowie. Faktycznie wszyscy na umowę o pracę z tego co wiem. O doradcach ds. sprzedaży w punktach ing się nie wypowiem, bo nigdy żadnego nie spotkałem w biurze - a z tego co wiem to większość ich 107 pracowników. Jedna sprawa - bardzo na minus - firma pracuje dla zewnętrznych klientów i jeśli klientowi się coś nie spodoba to z dnia na dzień bez żadnego ostrzeżenia można polecieć.

Łukasz Walerjan

Szanowni Państwo, Jestem Prezesem Zarządu Blue Idea Sp. z o.o i w kilku zdaniach odniosę się do umieszczonych na tym portalu postów. Generalnie ciężko mi komentować opinie i nie poparte faktami stwierdzenia dlatego przytoczę kilka faktów: 1.Wszystkich 107 Pracowników zatrudniamy na podstawie umowy o pracę i przestrzegamy przepisów Kodeksu Pracy. 2.Nigdy nie zdarzyło się nam żadne opóźnienie w wypłacaniu wynagrodzeń. 3.Naszym Pracownikom zapewniamy system premiowy (zapisany w regulaminie pracy i wynagradzania), współfinansujemy karty Multisport oraz ubezpieczenie medyczne. 4.Średnie wynagrodzenie w Spółce (bez wynagrodzenia Zarządu) wynosi 4291 brutto. 5.Ostatnie dwa lata to dynamiczny rozwój – dla przykładu zatrudnienie w: III.2014 – 7 Pracowników, III 2015 – 67 Pracowników, III 2016 – 107 Pracowników. Na pewno zdarzały się jakieś błędy ale jeśli były zgłaszane to były na bieżąco wyjaśniane. 6.Jednym z obszarów naszego działania jest rekrutacja dla naszych Klientów. Ciężko nam w 100% odpowiadać jakie warunki są proponowane rekomendowanym przez nas Kandydatom. 7.Zapraszam do zapoznania się z naszymi wartościami: http://blueidea.pl/blue-idea/wartosci-blue-idea Jeśli ktoś z Państwa chce uzyskać jakiekolwiek informacje na temat warunków pracy w Blue Idea Sp. z o.o. lub poznać naszą opinie na temat jakiekolwiek projektu lub postu to proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem 122677199. Wszystkich Państwa Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do kontaktu Łukasz Walerjan Prezes Zarządu Blue Idea Sp. z o.o.

ononaono

Byłam w Krk na rozmowie, na przedstawiciela naukowego. Nie wiem ile oferują bo nie chcieli powiedzieć. Prosili o przeczytanie i opowiedzenie, krótkiego tekstu po angielsku. Zam perfekt, więc bez problemów. Praca raczej w biurze, pozyskiwanie nowych klientów. I raczej projekt niż stała praca. Niestety nie dostałam się, ogłoszenie znów wisi. Mam 10 lat doświadczenia i spore kwalifikacje, łącznie ze studiami medycznymi, więc nie wiem czego szukają. To znaczy wiem, kwadratowych wydmuszek. Odmówiłam pracy w stomatologii bo też szukają, to nie ma sensu. Pani bardzo miła i profesjonalna ale chyba miała na myśli coś koło 2 tysięcy brutto. Takie mam wrażenie.

Zostaw opinię o Blue Idea Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Idea Sp. z o.o.