Opinie o Motocontroler Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Motocontroler Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Motocontroler Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motocontroler Sp. z o.o. w Kraków

NoMercy87

Usługa wykonana sprawnie, obszerny raport z oględzin pomógł w podjęciu decyzji o zakupie. Użytkuje samochód od 3 tygodni - póki co wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam!

Marzena
@NoMercy87

Raport z oględzin? A co w nim jest? Szczerze pierwsz raz słysze o czymś takim, ciekawe

Wojtek

Dodaję ten wpis bo niedawno kupiłem kolejny samochód sprawdzany przez motocontrolera i uważam, że ludzie powinni wiedzieć, jak to działa i że warto sprawdzać. Zacznę od tego, że w rodzinie kupiliśmy przez ostatnie 4 lata 6 samochodów zlecając tej firmie weryfikacje. Trzeba mieć świadomość, że najczęściej nie będzie tak, że pierwszy wybrany samochód będzie się nadawal do kupienia (u nas średnio lekko ponad 2 trzeba było sprawdzić żeby 1 kupić). Dla nas to rewelacja bo 1 nie trzeba wychodzić z domu tylko ogląda się raporty a 2 jak się widzi te oszustwa to się człowiek cieszy, że samochodu nie kupił i nie stracił pieniędzy. Podsumowując: wszystkie samochody ostatecznie kupione z motocontrolerem były OK. Trzeba mieć świadomość, że kupuje się jakiś zakres usługi i że sprawdzają to co jest na tej liście (my kupowaliśmy zawsze najwyższy pakiet). Rzeczoznawcy bardzo kompetentni i poziom trzyma się przez lata. Widać że firma się zmienia na lepsze z każdym rokiem co jest duzym plusem. Obsługa super, znam imiona (w biurze pracują ci sami pracownicy co też o czymś świadczy). Dla nas taki zakup to najlepsze rozwiązanie i będziemy wracać przy kolejnych zakupach. Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić tę firmę.

Mateusz

Niestety nie mogę powiedzieć dobrego słowa na temat tej firmy. Rzeczoznawca, który oglądał wybrane przeze mnie auto nie zauważył wielu wadliwych elementów, które znacznie wpłynęły na naprawę auta. Były to wady do wykrycia na pierwszy rzut oka i według specjalistów ciężko by było ich nie dostrzec. Niestety nieprofesjonalna obsługa na infolinii zachowuje się jakby nie było tematu. Nie polecam !

Polecam usługi Motocontrolera. Widać profesjonalizm Rzeczoznawcy. Firma ma też dobre podejście do Klienta i sprawnie odpowiada. (usunięte przez administratora) Dla mnie super.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Motocontroler Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Rzeczoznawca Samochodowy Motocontroler.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Tomasz

Wyczerpujące sprawdzenie auta, dzięki usłudze nie dokonałem zakupu samochodu który na pierwszy rzut oka wydawał się okazją pod względem technicznym, Panowie również opisali zachowanie i sposób podejścia sprzedającego, które dało obraz poglądowy i intencje właściciela. Masa parametrów, powłoki lakierniczej, zawieszenia, pracy skrzyni biegów, kondycji wnętrza, zachowania się auta podczas jazdy . . . Pomocne były uwagi na co należałoby zwrócić szczególną uwagę w przypadku decyzji o zakupie. Polecam jeśli ktoś nie chce nadziać się na minę !

NIE POLECAM TEJ USŁUGI! Nie jestem zadowolony z wykonanego raportu. Po otrzymaniu Raportu wszystko wyglądało na dobrze zrobione, ale po głębszej analizie zdjęć, okazało się że zdjęcia pokazują dziwne białe plamy na skrzyni biegów i wiązkach obok, należy dodać że samochód jest biały i podejrzewałem że są to ślady lakierowania komory silnika. Po pytaniu czym są te plamy i dlaczego brak wyjaśnienia w treści raportu, otrzymałem odpowiedź że nie wiadomo co to jest, oraz sugestię że nie jest to lakier bo jest tylko w tym miejscu. Nie przemawia do mnie taka argumentacja, bo może tylko tam nie zasłonięto komory silnika. Odesłano mnie do warsztatu na sprawdzenie co to jest. Nie uzupełniono Raportu. Nagle kontakt się urwał, a moją propozycję zmniejszenia ceny nikt nie odpowiedział. Proszę samemu rozstrzygnąć, po co komu Raport bez informacji, ale ze zdjęciami które sugerują poważną naprawę? Czyż nie po to ten Raport żeby nie było tych wątpliwości? Pozdrawiam Paweł

Szymon
@Paweł

Niestety moja opinia o MotoControler również jest negatywna i dotyczy zarówno raportu z oględzin samochodu jak i obsługi klienta związanej ze zgłoszoną reklamacją. W dużym skrócie: wykupiłem pakiet "Maxi test" z dodatkowa opcją rozmowy telefonicznej zaraz po oględzinach, czyli ponad 600 PLN. Na miejscu okazało się: - pęknięta szyba od strony kierowcy (pajączek wielkości co najmniej 1 cm); - brak podłogi bagażnika; - wyłamana kratka tylnego nawiewu; - brak plastikowego elementu wykończenia siedzenia; - w opisie aukcji, było napisane że samochód posiada czujnik deszczu, a w rzeczywistości okazało się że to nie prawda; - w opisie aukcji było napisane, że samochód posiada asystenta parkowania, w rzeczywistości są to zwykłe czujniki zbliżeniowe; - plamy na podsufitce; - brak tylnego prawego światła pozycji; - brak zatyczki gniazda zapalniczki O żadnym z wymienionych wyżej rzeczy oczywiście nie było mowy w raporcie jak i rozmowie telefonicznej. Zgłosiłem reklamację, jednak MotoControler nie widzi w tym żadnego problemu, ani swojej winy i sugeruje, że pękniecie szyby mogło nastąpić w późniejszym czasie. Szczyt bezczelności! Dodatkowo ekspert cytuje "zlecił mi" kontrolę przebiegu w ASO we własnym zakresie, ponieważ oni nie są w stanie tego zrobić. Wolne żarty! Usługa za ponad 600 PLN jest nic nie warta. Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam! Nie pozdrawiam!

@Paweł

W tym rzecz, że usługa została wykonana poprawnie i zgodnie z zawartą umową - dlatego nie zgodziliśmy się na zwrot środków. Proszę mieć na uwadze, że ze zdjęć wykonanych w naszym raporcie jest wiedza o tym, że biała substancja znajduje się na zespole napędowym. Nie łączymy tego jednak z powypadkową historią pojazdu. Nie prowadzimy analizy chemicznej na miejscu, proszę nie wymagać takich rzeczy a potem straszyć nas negatywnymi opiniami – Klient napisał, że albo powiemy czym jest ta substancja albo mamy zwrócić pieniądze. Jeśli Klientowi nie odpowiada stan pojazdu, może zrezygnować z zakupu i poszukać innego egzemplarza, to proste.

@Szymon

Szanowny Panie, zlecenie było rozpatrywane w trybie reklamacyjnym. W czterostronicowej odpowiedzi wskazaliśmy, że wszystkie wady możliwe do sprawdzenia zostały udokumentowane, a sama usługa została zrealizowana zgodnie z umową. Nasza oferta oraz raport przykładowy są widoczne na stronie internetowej. Uprzejmie prosimy o zaprzestanie oczerniania nas w sieci z powodu braku wykonania czynności wykraczających poza zakres usługi. Pobieżne zapoznanie się z raportem z oględzin oraz własna błędna interpretacja informacji w nim zawartych nie powinny być podstawą do negatywnej oceny usługi. Nie odpowiadamy za nieprawdziwe informacje zawarte w ogłoszeniu przez sprzedającego dotyczące np. wyposażenia pojazdu.

Wojciech

Skorzystałem z usługi, ponieważ szukałem konkretnego modelu pojazdu na drugim końcu Polski. Jestem zadowolony z usług firmy MotoControler. Otrzymałem bardzo szczegółowy raport zarówno z pomiarami grubości lakieru, stanem opon, jak i dużą ilością zdjęć dokumentującą dokładny stan nadwozia oraz wnętrza. Dokumentacja zdjęciowa, pomiarowa oraz opis wykonany przez osobę kontrolującą był wyczerpujący i ostatecznie zachęcający do zakupu pojazdu. Zgodnie z zaleceniem dodanym do raportu auto zostało jeszcze obejrzane na Stacji Kontroli Pojazdów, co potwierdziło jego dobry stan techniczny zaś pracownik wskazał elementy, które będą potrzebować uwagi w przyszłości. Sama osoba kontrolująca zasugerowała natychmiastową wymianę opon oraz przedniej szyby, ze względu na ich wiek oraz zużycie co po faktycznym wykonaniu wpłynęło bardzo pozytywnie na bezpieczne poruszanie się pojazdem. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że tuż po zakupie auto zrobiło natychmiast 1000 km i nie pojawiły się żadne niepokojące sygnały, które sugerowałyby zaprzestania dalszej jazdy. Innymi słowy – wsiadać i jechać. W związku z tym zdecydowanie poleciłbym MotoControlera każdemu, kto ma upatrzony pojazd z dala od domu, lub nie ma wystarczającej wiedzy technicznej aby samemu ocenić stan pojazdu przed zakupem.

Motocontroler jako pracodawca nie sprawdził się. Dostaje się kilka zleceń na początku potem cisza przez rok i na koniec " dziękujemy za współpracę " Nie polecam !

@pracownik

Panie Robercie, wykonywane przez Pana zlecenia/raporty nie spełniały standardów firmy w związku z czym nie decydowaliśmy się na przekazywanie kolejnych zleceń. Proszę nam wierzyć, że Eksperci, którzy wykazują się wiedzą i profesjonalizmem w realizacji powierzonych zadań otrzymują co miesiąc nawet kilkadziesiąt samochodów do sprawdzenia. Niestety jeśli ktoś nie stosuje się do ogólnie przyjętych procedur działania nie może zasilać szeregów Ekspertów MotoControlera

Q&A

Wszystkie osoby, które rozważają chęć współpracy z Motocontroler proszę w pierwszej kolejności pytać o proponowane zarobki.

Lidia
@Q&A

Dlaczego? Coś jest nie tak z zarobkami w Motocontrolerze? Wyjaśniłbyś o co chodzi? Jak one wyglądają?

Chcę się podzielić moim przypadkiem z ludźmi którzy nie są jeszcze zdecydowani na tą usługę. Ja byłem przekonany, że kupuję samochód OK a motocontrolera wysyłam tylko żebym miał pewność. Sprzedawca zanim jeszcze doszło do oględzin wydzwaniał do mnie i ponaglał że już ktoś zaraz samochód kupi i żebym nie wysyłał nikogo tylko sam przyjechał na miejsce bo to świetny samochód. Facet był taki przekonujący, że mało co tak nie zrobiłem. Poczekałem jednak dwa dni i przyszedł raport i to był istny szok! Motocontroler uratował mi 100tys zł!! które wydałbym na totalny wrak z zaczynającymi się problemami technicznymi, dużą korozją i uwaga popowodziową historią!! Dopiero wtedy dotarło do mnie jak handlarz mną manipulował. Z infolinii firmy dowiedziałem się, że nie jestem jedynym takim przypadkiem i że to niemalże standard, że mają takie przypadki w każdym tygodniu i że to typowe zachowanie sprzedawców. Dla mnie szok i nauczka na przyszłość. Super że są takie firmy bo motocontroler mnie zwyczajnie uratował Dziękuje!

Krystyna

Widzę tu dużo opinii od osób korzystających z usług firmy, jednak ciekawi mnie, jak na Motocontroler patrzą pracownicy. Czy to dobre miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej? Jaki rodzaj umowy oferuje firma? Interesuje mnie też atmosfera i warunki finansowe. Może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć.

Polecam. Mi pomogli sprawdzić samochód zaoszczędzić koszty i czas.

Kroc

Zakupiłem kilka razy sprawdzenie i mogę coś więcej powiedzieć. W moim przypadku firma się sprawdziła w 100%. Zawsze uprzejmie grzecznie i fachowo. Polecam wybrac pakiety z rozmową z Ekspertem, bo wtedy można ocenić ich wiedzę i dopytywać o co się chce, dla mnie bomba. Zanim kupiłem oglądałem ich filmy na YT i w praktyce tak to właśnie wygląda jak na tych filmach. Podsumowując, raz mnie wybawili kupna totalnego gruza, innym razem miałem podstawy do negocjacji. Samochód kupiony i sprawuje się bardzo dobrze. Mogę polecić.

Klient

Żenująca firma. Od piątkowego popołudnia, telefon przekierowana na numer prywatny obcej osoby nie związanej z tą firmą. Na prośbę o zmianę, zero reakcji, tylko odpowiedź z cyklu "odczep się człowieku". Nie polecam - z uwagi na formę kontaktu, bo jak ten jest beznadziejny6, to co będzie dalej?

@Klient

Szanowny Panie, Rzeczywiście w weekend wystąpił błąd techniczny z połączeniem telefonicznym i przez to, że informacja dotarła w sobotę, nie zareagowaliśmy od razu. Błąd poprawiliśmy jednak już w niedzielę. Przykro nam, że taka sytuacja rzutowała na ocenę całej działalności firmy. Możemy powiedzieć jedynie tyle, że obecnie centrala telefoniczna działa już zupełnie inaczej i wspomniany problem się nie powtórzy. Pozdrowienia.

Zamówiłem sprawdzenie Forda SMAX mimo, że sprzedawca wydawał się być wiarygodny. Po raporcie okazało się, że samochód miał wspawaną ćwiartkę! ma wycieki z silnika, że jest duża korozja. Ekspert odradził samochód a na poparcie było 300 zdjęć. Jak dla mnie ta firma to podstawa przy zakupie samochodu, Polecam i dalej będę korzystał.

Kamil CLS

Nie polecam, zderzaki nie sprawdzone miernikiem, klimatyzacja nie sprawdzona bo niby się nie dalo ???? na miejscu okazało się że nie działa elektryczne zamykanie bagażnika, wymieniony materiał w bagażniku-brak zdjęć przy raporcie. Nie działa bez kluczykowe otwieranie z guzika klamki, nie sprawdzony przebieg w komputerze, czyli do samochodów premium nie nadają się ta firma.

@Kamil CLS

Szanowny Panie, Nie ma możliwości zmierzyć zderzaków miernikiem powłok lakierniczych - urządzenie to nie jest w stanie zmierzyć lakieru na tworzywie sztucznym. Ponadto nasz raport przykładowy nie sugerował ani w żaden sposób nie wskazywał, że taka czynność jest wykonywana. Sprawdzenie Klimatyzacji w dniach gdy na dworze jest temperatura w okolicy 0 stopni, może obiektywnie nie być możliwe, może się ona nie załączać lub zwyczajnie mówiąc nie chłodzić. Trudno jest jednoznacznie Panu odpowiedzieć nie wiedząc o których oględzinach mowa i który raport jest omawiany. Wykupując usługę, należy pamiętać, że sprawdzamy z góry określoną listę rzeczy i jeśli czegoś nie ma na liście, oznacza, że tego Ekspert nie weryfikuje, więc nie można mieć o to pretensji. Co do przebiegu w komputerze, nie w każdym przypadku znalezienie śladów przebiegu w komputerze jest możliwe (dlatego nigdzie tego nie gwarantujemy) i także, nie powinno to być przedmiotem pretensji. Podsumowując, mamy wrażenie, że ta opinia pokazuje niewłaściwe zrozumienie naszej oferty. Pozdrowienia.

MAREK

Wszystko jak najbardziej OK.

Lidia
@MAREK

Widzę, że można znaleźć tu same dobre opinie na temat firmy Motocontroler. No a to już na pewno świadczy o jej profesjonalizmie. Od jak dawna korzystasz z oferowanych przez nią usług?

Kris

Duży atut że oględziny zrobili szybko. Analiza dokładna. Samochodu nie kupiłem bo jednak za dużo rzeczy wyszło i niby nic tragicznego ale jak się to wszystko zbierze to lepiej poszukać innego. Do następnego samochodu też wyślę eksperta, sam bym nie zauważył tego co dostałem w raporcie.

Wszystko ok polecam

BikFR

Można ich polecić. Dobra obsługa, szybka realizacja, merytoryczna opinia o samochodzie. Wszystko jak najbardziej ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Motocontroler Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Motocontroler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Motocontroler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Motocontroler Sp. z o.o.?

Motocontroler Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 33 ocen.

Motocontroler Sp. z o.o.