Fundacja Motocontroler

Adres: Gliniana 15 lok. 73, 30-732 Kraków

NIP: 6793134080 REGON: 365494350 KRS: 0000638405

Fundacja Motocontroler
3 15 10 5 1

Opinie o Fundacja Motocontroler

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 6 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie Motocontroler?

Izabela
 Opinia

Słyszałem o firmie sporo dobrego, mają opinie dobrego pracodawcy. Jestem zaskoczona, że tak różne są opinie na forum. Niektórzy pomylili się pisząc jako klient a to jest forum pracownicze.

bejbe
 Opinia

Pewnie, że zadowolenie wśród pracowników jest najważniejsze @eddy, bo jak atmosfera dopisuje to od razu lepiej wypełnia się wszystkie zobowiązania. Wiedzą, że w ten sposób przyczyniają sie do sukcesu całej firmy. Ale czy premie również się pojawiają?

byrcyn
 Opinia

Skorzystałem z usług firmy raport OK.Jedyne czego brakowało to analizy spalin,lub sprawdzenia ciśnienia na tłokach.Po zakupie samochodu i wymianie oleju okazało się że silnik jest skończony. Zalany był prawdopodobnie szlak go wie jakim olejem+tzw.doktorem uszczelniającym.Jak byłaby ta analiza wszystko by wyszło na jaw i nie wpuściłbym się w kanał.

przyszły pracownik
 Opinia

Dostałem propozycję pracy w tej firmie. Chciałbym się dowiedzieć czy firma jest poważna, czy można sobie dorobić w niej. Po prostu chciałbym się dowiedzieć jak jest. Proszę o informację.

Tak11Nie

niedoszły pracownik
 Opinia

Ja dostałem propozycję pracy pół roku temu. Przesłano mi umowę, podpisałem i odesłałem i do dzisiaj cisza. Dzwoniłem, telefon wyłączony. Temat odpuściłem. Dziadostwo nic więcej.

Alina53
 Opinia

Serdecznie polecam uługę i kontak z firmą!

Tak2Nie

Jurek Zieliński

Polecam! swietn kontakt

Tak2Nie

Jakub
 Opinia

Wszystko polecam, bardzo dobry kontakt z firmą. Polecam!

Tak1Nie

Adam37
 Opinia

Jestem zadowolony z usługi, szybko i sprawnie sporządzony raport. Polecam!

Tak3Nie

Zostaw opinię o Fundacja Motocontroler - Kraków