Fundacja Motocontroler

Kraków

Fundacja Motocontroler
3 13

Opinie o Fundacja Motocontroler

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 6 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie Motocontroler?

Izabela

Słyszałem o firmie sporo dobrego, mają opinie dobrego pracodawcy. Jestem zaskoczona, że tak różne są opinie na forum. Niektórzy pomylili się pisząc jako klient a to jest forum pracownicze.

bejbe

Pewnie, że zadowolenie wśród pracowników jest najważniejsze @eddy, bo jak atmosfera dopisuje to od razu lepiej wypełnia się wszystkie zobowiązania. Wiedzą, że w ten sposób przyczyniają sie do sukcesu całej firmy. Ale czy premie również się pojawiają?

byrcyn

Skorzystałem z usług firmy raport OK.Jedyne czego brakowało to analizy spalin,lub sprawdzenia ciśnienia na tłokach.Po zakupie samochodu i wymianie oleju okazało się że silnik jest skończony. Zalany był prawdopodobnie szlak go wie jakim olejem+tzw.doktorem uszczelniającym.Jak byłaby ta analiza wszystko by wyszło na jaw i nie wpuściłbym się w kanał.

przyszły pracownik

Dostałem propozycję pracy w tej firmie. Chciałbym się dowiedzieć czy firma jest poważna, czy można sobie dorobić w niej. Po prostu chciałbym się dowiedzieć jak jest. Proszę o informację.

niedoszły pracownik

Ja dostałem propozycję pracy pół roku temu. Przesłano mi umowę, podpisałem i odesłałem i do dzisiaj cisza. Dzwoniłem, telefon wyłączony. Temat odpuściłem. Dziadostwo nic więcej.

Alina53

Serdecznie polecam uługę i kontak z firmą!

Jurek Zieliński

Polecam! swietn kontakt

Jakub

Wszystko polecam, bardzo dobry kontakt z firmą. Polecam!

Adam37

Jestem zadowolony z usługi, szybko i sprawnie sporządzony raport. Polecam!

Zostaw opinię o Fundacja Motocontroler - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Motocontroler