3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 19 26 5 1

Opinie o Motocontroler

Arczi

Firma rzetelna a raport z oględzin oddający rzeczywisty stan pojazdu. Polecam skorzystać.

Tak3Nie1
Alina53

Serdecznie polecam uługę i kontak z firmą!

Tak4Nie
Jakub

Wszystko polecam, bardzo dobry kontakt z firmą. Polecam!

Tak5Nie
Adam37

Jestem zadowolony z usługi, szybko i sprawnie sporządzony raport. Polecam!

Tak7Nie
Michał Nowy wpis

Wszystko ok polecam

BikFR Nowy wpis
Klient

Można ich polecić. Dobra obsługa, szybka realizacja, merytoryczna opinia o samochodzie. Wszystko jak najbardziej ok.

joanna Nowy wpis
Klient

Bardzo przydatna usługa dla osób które się nie znają na samochodach albo mają daleko do sprzedawcy. Panowie bardzo pomocni, polecam ich wszystkim znajomym którzy kupuja samochód.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 85 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Motocontroler? Chętnie zatrudniają?

Joanna
Klient

Otrzymaliśmy telefon od eksperta w którym odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące samochodu i później na maila szczegółowy raport wraz z ponad 200 zdjęciami. Usługa zgodna z naszymi oczekiwaniami. Polecamy.

Kuba
Klient

Dzieki tej firmie kupiłem samochód bez ryzyka i nerwów. Wybrałem pakiet MAXI i dostałem pełny opis samochodu i 135 szczegółowych zdjęć. Usługa profesjonalna, dobry kontakt, uprzejma obsługa. Polecam.

Mike

Raport obszerny tak samo galeria - zdjęć grubo ponad 200. Daje wiedzę o samochodzie. Jestem zadowolony i z pewnością jeszcze skorzystam w przyszłości.

Paweł

Raport został sprawnie i co ważne rzeczowo wykonany, rozmowa z ekspertem była miła i konkretna, usługa i firma warta polecenia

Zbyszek

Wykupiłem sprawdzenie i dzieki temu nie musiałem jechać na drugi koniec Polski, żeby sie dowiedzieć że samochód który chciałem kupić to (usunięte przez administratora) Raport szczegołowy widać że zrobiony przez kogoś kto zna się na samochodach.

Berry

Bardzo fajna firma. Szybko, sprawnie. Wszystko jak trzeba.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 186 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Motocontroler? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Daria

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Sytuacja w związku z epidemią utrudniła zatrudnianie.

Mike
 Rekomendacja

Warto wydać te kilka stówek żeby mieć niezależną informację jakie auto się kupuje szczególnie gdy kupuje się samochód za kilkadziesiąt tyś... ja miałem właśnie taką sytuację i jakby nie motocontroler to nieźle bym się przejechał. Polecam każdemu, za dużo jest (usunięte przez administratora) wśród sprzedających.

Wojciech

Korzystałem z usługi. Firma OK. Polecam każdemu bo to dobrze wydane pieniądze.

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 287 dni.

Czy w Fundacja Motocontroler są szkolenia zewnętrzne?

Arczi

Tak3Nie1

Tak2Nie1
Lidia

@Michał Hmm. Otrzymałeś ten zwrot za części? Pokrył on całkowite koszta naprawy?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 388 dni.

Czy Fundacja Motocontroler praktykuje "luźne piątki"?

Izabela

Słyszałem o firmie sporo dobrego, mają opinie dobrego pracodawcy. Jestem zaskoczona, że tak różne są opinie na forum. Niektórzy pomylili się pisząc jako klient a to jest forum pracownicze.

bejbe

Pewnie, że zadowolenie wśród pracowników jest najważniejsze @eddy, bo jak atmosfera dopisuje to od razu lepiej wypełnia się wszystkie zobowiązania. Wiedzą, że w ten sposób przyczyniają sie do sukcesu całej firmy. Ale czy premie również się pojawiają?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Motocontroler - Kraków