GREENWEST, ODZ

Opinie o GREENWEST, ODZ

sumienny pracownik

Miałam przyjemność pracować w firmie Green West jako sekretarka/recepcjonistka zaledwie dwa tygodnie. Podjęcie pracy w tej firmie to był błąd! Po ponad tygodniu pracy nie dostałam umowy.. od pracowników firmy usłyszałam, że Szef jest niewypłacalny tzn. nie płaci pensji w całości bądź nie płaci w ogóle od kilku miesięcy. Będąc w pracy codziennie odbierałam telefony z pretensjami od niezadowolonych klientów/kontrahentów. Przez czas „zatrudnienia” wykonywałam wszystkie polecenia jakie były mi przekazywane. Do dziś pomimo zapewnianiu Szefa nie otrzymałam wynagrodzenia za pracę i pewnie nigdy nie dostanę.. Jest mi strasznie przykro, że zostałam w ten sposób OSZUKANA przez tego Pana. Mam nadzieję, że firma ta nie zatrudni już żadnej osoby do pracy!!! Przestrzegam osoby, które myślą o pracy w tej firmie!!! No chyba, że chcecie pracować w wolontariacie, bez umowy i bez wynagrodzenia….

Zostaw opinię o GREENWEST, ODZ - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GREENWEST, ODZ