Opinie o Home Credit Group w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Home Credit Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Home Credit Group o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Credit Group w Kraków

Życzliwy

Pozwolę sobie zacytować artykuł §1 i 2 Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. identyfikacja danych na podstawie IP

Życzliwa
@Życzliwy

Jednakowoż firmy HOME CREDIT GROUP chętnym do pracy NIE polecamy, bo temu WŁAŚNIE służy to forum :) :) :) :) :) Miłego wieczoru. :)

@Życzliwy

Powiało mistrzowskim rzemiosłem prawników z Murapolu.!!!

He

na szczęście to już nie mój problem, napisałem jak to wyglądało parę miesięcy temu.

He

Zastanawiający jest fakt, iż wcześniej pojawiały się negatywne wpisy (usuwane przez pracownika HC) na temat osób, które pracowały wcześniej, teraz atak jest na pozostałych pracowników, którzy nadal pracują. Sam już jakiś czas nie pracuje w HC, aczkolwiek zastanawia mnie fakt obwiniania coraz to kolejnych osób o sytuację w jakiej znalazła się firma, czy to nie dziwne ? Wiem kto jest winny całej sytuacji, ale pozwolę sobie nie opisywać tego na forum.

@He

..no przecież wiadomo, że i wtedy i teraz największym winowajcą był i jest pan "WSZECHWŁADNY" prezesujący zarówno deweloperowi jak i Home Credit Group: zmienia decyzje w mgnieniu oka i zwalnia ludzi z przyjemnością porównywalną do przyjemności, z jaką Królowa Kier z "Alicji w Krainie Czarów" ścinała głowy. Gdyby umiał rozmawiać z ludźmi i gdyby był konsekwentny w decyzjach, inaczej by to wyglądało. A teraz... szkoda gadać.

@ah

A większość była zaślepiona tylko wystawianiem swoich faktur, obiecując swoim pracownikom rzeczy , które nie zostały dotrzymane, "dobrze" pracowały może tylko 2-3 osoby, reszta to figuranci, którzy zajmowali się tak naprawdę niczym.

@He

To już było, ale co teraz jest? Zgliszcza i nic nie warci figuranci.

ah

Z tego wszystkiego widać, że firma nic nie warta

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Anula

Firmę i jej obecną dyrektor operacyjną uważam za efemerydy. Nagle pojawiły się na rynku, nagle znikną. Firma to ludzie. Osoba, która ją prowadzi, czyli zarówno prezes firmy - matki (dewelopera) oraz podległa mu dyrektor operacyjna to osoby pozbawione kręgosłupa moralnego i korporacyjnego profesjonalizmu. Żadna firma prowadzona przez takie osoby nie ma racji bytu. I ta też nie. Żaden klient nie skorzysta z brokera, którego opinia jest tak bardzo zła. Prawo rynku. Do widzenia Państwu.

AA

Szanowna Pani (usunięte przez administratora), wreszcie muszę się wtrącić, bo Pani wpis spowodował u mnie paroksyzmy śmiechu spowodowane Pani zakłamaniem. Gdyby sytuacja w firmie była normalna i gdyby nie działy się tam rzeczy, które w cywilizowanym (europejskim) przedsiębiorstwie są niedopuszczalne, lawina wpisów osób pokrzywdzonych nie miałaby miejsca. Gdyby Pani – korzystając z uprawnień nadanych Pani w jeden dzień przez prezesa Murapolu, decyzje jego zrealizowała w sposób ludzki, inaczej by to wyglądało. Wyszło zupełnie inaczej. Gdyby Pani nie budowała swojej kariery na publicznym bezlitosnym obsmarowywaniu poprzedników i współpracowników za ich plecami, inaczej by to wyglądało. Cała ta sytuacja po prostu przedstawia Panią w bardzo kiepskim świetle. O nasze kariery proszę się nie martwić, dajemy sobie radę, bo jesteśmy profesjonalistami. Proszę raczej pomyśleć o swojej, bo w środowisku … jest Pani spalona. Amen. Ze swojej strony spokojnych Świąt Pani życzę, w co wątpię, mając świadomość, ile złego Pani narobiła.

karolina burzyńska

Na chwilę obecną wszystkie zobowiązania wobec kontrahentów i pracowników spółki są uregulowanie terminowo ( poz tymi byłymi "skrzywdzonymi" :). Ponadto ja piszę pod swoim imieniem i nazwiskiem, a nie jak moi przedmówcy... Taka drobna uwaga z mojej strony słowa wypowiadane świadczą o mówiącym... Zapraszam serdecznie do konstruktywnego sporu ale tylko osoby ,które potrafią podać swoje imię i nazwisko. Tchórzą bardzo serdecznie życzę Wesołych Świąt i szybkiego powrotu do życia zawodowego.

nie

Teraz ta firma to dział kredytowy Murapolu. Jeśli chcecie opinii, poczytajcie tu o developerze. Pani KB ma tu zrobić brudną robotę, a potem do widzenia. Tylko już na pewno nie znajdzie innej pracy po tym, jak postapila z ludźmi, których w 1 dzień na prośbę pre sa pozwalniala. Opinia na rynku już krąży.

Pokrzywdzona

Ok, linku tu nie można zamaieszczać, ale wygooglujcie sobie stronę Home Credit Group, wejdźcię na nią i kliknijcie w kontakt. Tam macię dane do tej osobę - an.

pokrzywdzony

Dla wszystkich zainteresowanych prosze numer nowego "ssaka leśnego" (usunięte przez administratora)

NIE

Nie polecam. Powody znajdziecie w opiniach spółki - Matki (Murapol). Tak samo tu jest. To by było na tyle.

KN

nie będzie bo to ściema jest z tą firmą, nawet wszystkie biura pozamykali Eh ten pr.ezesunio i jego świta on to potrafi

FM

@nita - nie łudź się, kontaktu nie będzie. :)

nita

Pani Ka Bu ciągle czekamy na ten kontakt jakiś do Pani. Przecież chętnie wyjaśni Pani wszelkie wątpliwości! Może trzeba zadzwonić do Centrali Mur.lu by się dowiedzieć czy taka osoba w ogóle istnieje czy też może jakaś podstawiona duszyczka? Jak widać ani kontaktu ani kasy! Szkoda sobie strzępię nawet języka na tą firmę i niektórych ludzi szkoda co zostali wmanewrowani, zmanipulowani przez Centralę i oszukani przy okazji. Polityka podobna do firmy matki, warto tam poczytać wątki o tej firmie, zgroza.

krakóska

Nie polecam HCG. Brak poszanowania dla ludzi, zastraszanie zwolnionych i obecnych pracowników. Ci ludzie, którzy pozostali, to marionetki Pana co skrzata przypomina z firmy-matki.

nita

Pani (usunięte przez administratora)to faktycznie ciekawa histroria, że teraz Pani występuje z ramienia HCG. Pisze Pani "chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości wszystkim zainteresowanym", można prosić jakiś kontakt do Pani, gdyż nigdzie Pani nie występuje na stronie Home Credit Group. Kim Pani w ogóle jest? Czy kolejną po operacyjnej podstawioną osobą do zadań specjalnych tego Pana co to wyglądem skrzata przypomina, a może to jakiś pseudonim? Mam nadzieję, że to nie kolejne słowa rzucone na wiatr jak wspomnianej gwiazdy Pani operacyjnej. Wszyscy byli pracownicy już to przerabialiśmy, a firma jak nie zapłaciła nam w zeszłym roku latem tak w tym roku również uchyla się podobno od zobowiązań finansowych, oby tylko zapłacić mniej niż wynika z umów i innych ustaleń. Czekamy zatem na kontakt do Pani i oby objawiła się nam Pani wszystkim jako zbawca tej całej smutnej sytuacji z tą firmą. Gdzie ten Wasz diament wiarygodności finansowej się podział???

KD Południe

Po stronie pewnej osoby wspomnianej kilka wątków wyżej ale też po stronie Prezesa, który jej bezgranicznie zaufał, nie słuchał innych, nie dopuszczał myśli, że coś jest nie tak, nie miał osobistego nadzoru i pozwolił doprowadzić do ruiny tak prężnie rozwijającą się firmę. Wsółczuję zwłaszcza Warszawie dzięki, której HCG stanęła na nogi i miała olbrzymie perspektywy. Pozdrawiam zespół z W-wy, zwłaszcza nieistniejący już zespół, stworzyliście z niczego niemożliwe i poszło w piach. Pani Karolino powodzenia życzę i oby Pani sie udało, prawdopodobnie jednak nie w Warszawie i Gdańsku, tam jesteście już spaleni i obciach do kogokolwiek teraz sie odzywać słysząc co mają do powiedzenia Partnerzy. Południe Polski jest Pani, nic już bardziej nie popsuje opini HCG i jej firmy matki, gdyż i tak już jest słabiutka, ale naprawdę szczerze powodzenia, teraz może być już tylko lepiej. Pani P hwd z drzazgami. KD

DI

A może warto się zastanowić gdzie tak naprawdę leżał problem ?Po stronie firmy czy pewnej osoby ?

Mela

A kiedyś firma nie płaciła tym, którzy z nią pracowali? A dlaczego? Ciekawe, pani Karolino? A to pani wygryzła dyrektor operacyjną?

karolina burzyńska

chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości wszystkim zainteresowanym. HCG działa i teraz już płaci wszystkim, którzy z nami pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Home Credit Group - Kraków

• Jak się pracuje w Home Credit Group?

Zobacz opinie na temat firmy Home Credit Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Home Credit Group?

Kandydaci do pracy w Home Credit Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home Credit Group
2.9/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Partyzantów 49
    43-300 Kraków